Суперлига 2-тури доирасидаги ОКМК ФК — «Пахтакор» (2:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов ўйин ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Суперлиганинг 2-туридан ўрин олган “Сўғдиёна” – “Навбаҳор” (2:3) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида "Навбаҳор" жамоаси бош мураббийи Сергей Иванович Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
ОКМК билан беллашувдан кейин "Пахтакор" бош мураббий Педру Морейра учрашув ҳақида фикр билдирди.
Ўзбекистон чемпионатининг 2-туридан ўрин олган учрашувда "Пахтакор" меҳмонда ОКМК клуби меҳмони бўлиб, имкониятни бой берди.
Суперлиганинг 2-туридан ўрин олган «Сурхон» - «Хоразм» (0:2) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Февзи Давлетов матбуот анжуманида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Ўзбекистон чемпионатининг 2-туридан ўрин олган учрашувда "Навбаҳор" меҳмонда "Сўғдиёна" клуби меҳмони бўлиб, ғалабани қўлга киритди.
Ўзбекистон чемпионатининг 2-туридан ўрин олган учрашувда "Хоразм" меҳмонда "Сурхон" клуби меҳмони бўлиб, ишончли ғалабани қўлга киритди.
Ўзбекистон Суперлигасида бугун 2-турнинг сўнгги 3 ўйини бўлиб ўтди.
Суперлига 2-туридан ўрин олган ОКМК - "Пахтакор" учрашуви якунланди. Беллашувда олмалиқликлар 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Суперлига 2-туридан ўрин олган "Сўғдиёна" - "Навбаҳор" учрашуви якунланди. Баҳсда наманганликлар 3:2 ҳисобида зафар қучди.
Суперлига 2-туридан ўрин олган "Сурхон" - "Хоразм" учрашуви якунланди.
Суперлига 2-туридан ўрин олган ОКМК - "Пахтакор" учрашуви асосий таркиблари эълон қилинди.
Суперлига 2-туридан ўрин олган "Сўғдиёна" - "Навбаҳор" учрашуви асосий таркиблари эълон қилинди.
Суперлига 2-туридан ўрин олган "Сурхон" - "Хоразм" учрашуви асосий таркиблари эълон қилинди.
Суперлига 2-турида бугун ОКМК ўз майдонида "Пахтакор"ни қабул қилади.
Бугун Суперлига 2-тури доирасида "Сурхон" Термизда "Хоразм"ни қабул қилади.
Суперлига баҳсларида бугун 2-турдан ўрин олган сўнгги 3 ўйин бўлиб ўтади.
«Динамо» — «Машъал» (1:0) учрашувидан кейин мезбонлар бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида қатнашиб, журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
«Андижон» – «Насаф» (1:1) беллашувидан сўнг уюштирилган матбуот анжуманинг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Александр Хомяков қатнашди.
Суперлиганинг 2-туридан ўрин олган «Андижон» – «Насаф» (1:1) учрашувидан кейи ташкил этилган матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.