Кириш Регистрация
24/05 16:30 Шальке-04 0-3 Аугсбург
24/05 18:30 Майнц-05 0-5 Лейпциг
24/05 21:00 Кёльн 2-2 Фортуна
26/05 21:30 Боруссия Д - Бавария
26/05 23:30 Айнтрахт Франкфурт - Фрайбург
26/05 23:30 Байер - Вольфсбург
26/05 23:30 Вердер - Боруссия М

Олий лига - 2020 тўпурарлари рўйхати

Мавсум:

ИСМ-ШАРИФИ ЖАМОА ГОЛ ПЕНАЛЬТИ ЖАМИ
1 Жасур Яхшибоев Энергетик-БГУ 3 4 7
2 Гегам Кадимян Неман 6 0 6
3 Владимир Хвашчинский Минск 4 0 4
4 Момо Янсане Ислочь 4 0 4
5 Валерий Горбачик Торпедо-Белаз 4 0 4
6 Дмитрий Подстрелов Шахтёр-Солигорск 4 0 4
7 Ион Николэеску Витебск 4 0 4
8 Станислав Драгун БАТЭ 4 0 4
9 Павел Нехайчик БАТЭ 4 0 4
10 Муҳаммад Умар Бала Слуцк 4 0 4
11 Виталий Лисакович Шахтёр-Солигорск 4 0 4
12 Неманя Милич БАТЭ 4 0 4
13 Евгений Шикавка Динамо Минск 3 1 4
14 Леонид Ковель Белшина 3 0 3
15 Артем Милевский Динамо-Брест 3 0 3
16 Иван Бахар Динамо Минск 3 0 3
17 Лазар Саичич Городея 3 0 3
18 Липе Торпедо-БелАЗ 3 0 3
19 Игорь Стасевич БАТЭ 3 0 3
20 Артем Сердюк Слуцк 2 1 3
21 Александр Васильев Минск 1 2 3
22 Дмитрий Комаровский Ислочь 1 2 3
23 Андрей Чухлей Славия 0 3 3
24 Душан Бакич Энергетик-БГУ 2 0 2
25 Габриэл Рамос Торпедо-Белаз 2 0 2
26 Габи Кики Динамо-Брест 2 0 2
27 Максим Скавиш БАТЭ 2 0 2
28 Никита Мельников Славия 2 0 2
29 Роман Грибовский Минск 2 0 2
30 Карло Бручич Динамо Минск 2 0 2
31 Александр Макась Ислочь 2 0 2
32 Сулейман Коанда Слуцк 2 0 2
33 Андрей Хачатурян Торпедо-БелАЗ 2 0 2
34 Антон Сарока БАТЭ 2 0 2
35 Андрей Сорокин Городея 2 0 2
36 Фрэнсис Нарх Славия 2 0 2
37 Павел Забелин Неман 2 0 2
38 Денис Лаптев Динамо-Брест 2 0 2
39 Дарко Бодул Шахтёр-Солигорск 2 0 2
40 Евгений Юдчиц Энергетик-БГУ 2 0 2
41 Егор Семенов Слуцк 2 0 2
42 Абдулғаффор Сирима Слуцк 1 1 2
43 Павел Седько Рух 1 1 2
44 Евгений Барсуков Смолевичи 1 1 2
45 Максим Слюсар Славия 1 1 2
46 Владислав Муҳамедов Смолевичи 1 0 1
47 Алексей Ковтун Рух 1 0 1
48 Дмитрий Рижук Минск 1 0 1
49 Даниил Мирошников Энергетик-БГУ 1 0 1
50 Гиорги Кантария Неман 1 0 1
51 Виллум Виллумссон БАТЭ 1 0 1
52 Евгений Чаговец Минск 1 0 1
53 Гега Диасамидзе Шахтёр-Солигорск 1 0 1
54 Владислав Климович Динамо Минск 1 0 1
55 Александр Котляров Славия 1 0 1
56 Алексей Носко Энергетик-БГУ 1 0 1
57 Евгений Велько Слуцк 1 0 1
58 Евгений Клопоцкий Витебск 1 0 1
59 Миха Горопевшек Динамо Минск 1 0 1
60 Николай Януш Ислочь 1 0 1
61 Юрий Козлов Слуцк 1 0 1
62 Павел Бордуков Белшина 1 0 1
63 Ярослав Яроцкий Минск 1 0 1
64 Владислав Жук Славия 1 0 1
65 Дэвид Тве Энергетик-БГУ 1 0 1
66 Илья Колпачук Рух 1 0 1
67 Драман Салу Слуцк 1 0 1
68 Огнен Ролович Минск 1 0 1
69 Кирилл Премудров Торпедо-БелАЗ 1 0 1
70 Михаил Гордейчук Динамо-Брест 1 0 1
71 Артем Гуренко Витебск 1 0 1
72 Боян Дубайич БАТЭ 1 0 1
73 Денис Гречихо Рух 1 0 1
74 Владислав Васильев Рух 1 0 1
75 Георгий Андроник Рух 1 0 1
76 Жан По Смолевичи 1 0 1
77 Дмитрий Щегрикович Смолевичи 1 0 1
78 Дмитрий Бага БАТЭ 1 0 1
79 Данило Соуза Динамо Минск 1 0 1
80 Сергей Кисляк Динамо-Брест 1 0 1
81 Сергей Баланович Шахтёр-Солигорск 1 0 1
82 Дмитрий Юсов Торпедо-БелАЗ 1 0 1
83 Глеб Рассадкин Неман 1 0 1
84 Зоран Марушич Неман 1 0 1
85 Денис Яскович Городея 1 0 1
86 Роман Бегунов Шахтёр-Солигорск 1 0 1
87 Сослан Такулов Слуцк 0 1 1
88 Сергей Архипов Городея 0 1 1
89 Павел Савицкий Динамо-Брест 0 1 1
90 Сергей Глебко Белшина 0 1 1
91 Валерий Жуковский Неман 0 1 1
92 Годфри Стивен Ислочь 0 1 1
Асосий сахифа
© STADION.UZ
Гувоҳнома №0917. Берилган санаси: 02.12.2013. Муассис: «OSIYO KABEL» МЧЖ. Бош муҳаррир: Бўронов Олимхўжа Азимхўжа ўғли. Таҳририят манзили: 100057, Тошкент шаҳри, Уста Ширин 125. E-mail: admin@stadion.uz
Барча ҳуқуқлар ҳимояланган. Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт.
Блогдаги материаллар учун блог эгаси, хабарлар остидаги фикрлар учун фойдаланувчининг ўзи жавобгар.