«Насаф» янги футболчиларни таништирди
Бугун «Насаф» Марказий стадиони матбуот анжуманлари залида яқинда «аждарлар» сафига қўшилган янги ўйинчиларни таништирув маросими бўлиб ўтди. Бу ҳақда «Voha» интернет нашри хабар тарқатди.
Маросимда клуб бош менеджери Шамил Ярулин, жамоа бош мураббийи Рўзиқул Бердиев ва ўйинчилардан Зоҳид Абдуллаев, Лазиз Убайдуллаев ҳамда Шуҳрат Муҳаммадиевлар иштирок этишди.
Бу йилги мавсумда Зоҳид Абдуллаев 15-рақамда, Лазиз Убайдуллаев 14-рақамда ва Шуҳрат Муҳаммадиев эса 28-рақамда «Насаф» таркибида тўп тепишади.
Янги ўйинчиларни иштирокчиларга клуб бош менеджери Шамил Ярулин таништирди ва уларга тегишли футболкаларни тақдим этди.
Зоҳид Абдуллаев: «Бу йил мухлисларни ўзимни яхши ўйиним билан ва кўпроқ гол уриш билан хурсанд қилмоқчиман».
Лазиз Убайдуллаев: «Биз биринчи турда «Олмалиқ» жамоаси билан ўйнаймиз ана шу учрашувдаёқ барча қўлимиздан келган чиройли мазмунли ўйинни ташкил қилиб, ғалабамиз билан мухлисларимизни хурсанд қилиш ниятидамиз».
Шуҳрат Муҳаммадиев: «Насаф» жамоаси футболимизда ўзининг муносиб ўрнига эга бўлган жамоа ҳисобланади, ушбу жамоа сафига қўшилганимдан жуда хурсандман»,- дейди ушбу ёш ўйинчи.
Шундан сўнг футболчилар маросим иштирокчиларининг саволларига ҳам жавоб беришди.
Манба: www.voha.uz
Киритилди: 16:41, 27.02.2013.
Ўқилди: 5963 марта.