Биринчи Лига клублари 5-7 октябрь кунлари мамлакат Биринчилиги 30-тур учрашувларини ўтказади. Мазкур учрашувларга қуйидаги ҳакамлар ва назоратчилар тайинланди.
Киритилди: 18:30, 04.10.2016. Ўқилди: 5633 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Биринчилигида иштирок этаётган “Насаф-2” жамоамиз эртага 5 октябр чоршанба куни ўз майдонида Муборакнинг “Машъал-2” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 12:35, 04.10.2016. Ўқилди: 6009 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Биринчи лиганинг 29-туридан ўрин олган 5 та беллашув ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 09:32, 04.10.2016. Ўқилди: 5331 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:24, 04.10.2016. Ўқилди: 4787 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:06, 04.10.2016. Ўқилди: 5784 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Биринчи лигада 29-тур ўйинлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:52, 03.10.2016. Ўқилди: 7057 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 08:20, 03.10.2016. Ўқилди: 6070 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча Ўзбекистон Биринчилигида 29-тур ўйинлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 08:14, 03.10.2016. Ўқилди: 4043 марта. Фикрлар сони: 1 та.
2016 йилги Ўзбекистон Биринчилиги 23- ва 24-турларининг қолдирилган учрашувлари саналари белгиланди.
Киритилди: 14:38, 01.10.2016. Ўқилди: 4880 марта. Фикрлар сони: 2 та.
2-4 октябрь кунлари Ўзбекистон Биринчилиги 29-тур учрашувлари бўлиб ўтади. Учрашувларга қуйидаги ҳакамлар ва назоратчилар тайинланди.
Киритилди: 21:19, 29.09.2016. Ўқилди: 4641 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:16, 29.09.2016. Ўқилди: 4649 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўтган йилги омадсизликдан сўнг «Динамо» клуби олдига бир йилнинг ўзидаёқ Биринчи Лигадан Олий Лигага чиқиш вазифаси қўйилгач, янги маҳаллий бош мураббий Илҳом Шарипов дастлабки ишни жамоа асосини маҳаллий ёш футболчилардан ташкил этишдан бошлади.
Киритилди: 11:53, 29.09.2016. Ўқилди: 4714 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Динамо» жамоаси Биринчи Лига доирасидаги сўнгги турда Қаршининг «Насаф-2» клуби устидан ғалабага эришди.
Киритилди: 20:17, 27.09.2016. Ўқилди: 3719 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Машъал-2" жамоамиз сафарда Зоминнинг "Зомин" жамоасига қарши майдонга тушди ва иродали ғалабани қўлга киритди. Ўйин стартида фаоллик билан ҳаракат қилган ва ҳужумларда устунликка эришган жамоамиз ҳисобни биринчи бўлиб очишга эришишди
Киритилди: 18:25, 27.09.2016. Ўқилди: 3496 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча ва бугун Ўзбекистон Биринчилигида 28-тур учрашувлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 09:29, 27.09.2016. Ўқилди: 4325 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионатининг Биринчи лигасида 28-тур ўйинлари якунланди.
Киритилди: 18:57, 26.09.2016. Ўқилди: 7418 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионати Биринчи лигасида 28-тур ўйинлари давом эттирилади. Бугун сўнгги 3 учрашув ўтказилди.
Киритилди: 12:39, 26.09.2016. Ўқилди: 4656 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Биринчи Лига 28-тури доирасида Самарқандда Қаршининг «Насаф-2» клубини қабул қилган «Динамо» жамоаси кетма-кет мавсумдаги 20-ғалабасини қўлга киритди.
Киритилди: 10:04, 26.09.2016. Ўқилди: 3446 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон чемпионати Биринчи лигасида 28-тур ўйинлари бошланди. Бугун дастлабки 5 учрашув ўтказилди.
Киритилди: 21:36, 25.09.2016. Ўқилди: 5676 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун "Машъал-2" жамоамиз, Зоминда «Зомин» жамоаси мехмони бўлади. 28-турдан ўрин олган учрашув 25-сентябрь 17:00 да бошланади.
Киритилди: 16:28, 25.09.2016. Ўқилди: 3760 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Биринчи Лига клублари 25-26 сентябрь кунлари Ўзбекистон Биринчилиги 28-тур учрашувларида майдонга тушади. Тур ўйинларига қуйидаги ҳакамлар ва назоратчилар тайинланди.
Киритилди: 16:27, 25.09.2016. Ўқилди: 3322 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча Ўзбекистон Биринчилигида 27-тур учрашувлари ўз поёнига етди.
Киритилди: 11:27, 24.09.2016. Ўқилди: 3933 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Биринчи лиганининг 27-туридан ўрин олган энг сўнги 2 ўйин бўлиб ўтди.
Киритилди: 08:23, 24.09.2016. Ўқилди: 4195 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Динамо» - «Машъал-2» (5:1) учрашувидан кейин мезбонлар катта мураббийи Учқун Қобилов ўйиндан кейинги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 12:29, 23.09.2016. Ўқилди: 4382 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Динамо» - «Машъал-2» (5:1) учрашувидан кейин меҳмонлар бош мураббийи Николай Лапа ўйиндан кейинги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 12:28, 23.09.2016. Ўқилди: 3834 марта. Фикрлар сони: 1 та.