“Қўқон-1912” жамоасининг Сербиялик легионер футболчиси Милан Спремо ўз юртига жўнаб кетди.
Киритилди: 18:33, 21.05.2018. Ўқилди: 4633 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси Тошкентнинг "Спартак" болалар жамоаси билан ҳамкорликда 1 июнь Халқаро болаларни ҳимоя қилиш куни муносабати билан 2008 йилларда таваллуд топган футболчилар ўртасида турнир ташкил этади.
Киритилди: 17:10, 21.05.2018. Ўқилди: 1969 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аёллар ўртасида мамлакат чемпионатининг 8-тур ўйинлари бўлиб ўтди. Етакчи жамоалар бу турда ҳам муваффақият қозонишди.
Киритилди: 17:09, 21.05.2018. Ўқилди: 2856 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яқиндагина Россия пойтахти Москва шаҳрида Меҳрибонлик уйларида тарбияланаётган болалар ўртасидаги Жаҳон чемпионати бўлиб ўтди. Унда илк бора Ўзбекистон терма жамоаси ҳам иштирок этди.
Киритилди: 12:40, 21.05.2018. Ўқилди: 3278 марта. Фикрлар сони: 1 та.
PEPSI Ўзбекистон Суперлигаси 12-турининг қизиқарли ўтиши кутилаётган ўйинларидан бирида “Локомотив” Навоийнинг “Қизилқум” клубини қабул қилади.
Киритилди: 12:36, 21.05.2018. Ўқилди: 2656 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага Қўқондаги “Марказий” стадионида , суперлига 12-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Бухоро” ўйини бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:32, 21.05.2018. Ўқилди: 1890 марта. Фикрлар сони: 2 та.
22 май куни Супер 12-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – “Бухоро” жамоалари ўртасидаги учрашув бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:15, 21.05.2018. Ўқилди: 2715 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Локомотив” 12-тур доирасида ўз майдонида Навоийнинг “Қизилқум” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 12:14, 21.05.2018. Ўқилди: 2397 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ушбу келишувга кўра Реал Мадрид академиясинг “Clinics” дастури доирасида Ўзбекистонда ва Испанияда болалар ва мураббийлар курсини ўтказиш йўлга қўйилади.
Киритилди: 11:12, 21.05.2018. Ўқилди: 2458 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси жорий йилнинг 17 май куни йиғинга киришгани хақида аввал хабар бериб ўтган эдик.
Киритилди: 10:35, 21.05.2018. Ўқилди: 2783 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси юртимизда малакали мураббийларни тайёрлаш, уларнинг савиясини мунтазам равишда ошириб бориш йўналишида бир қатор чора-тадбирларни амалга оширмоқда.
Киритилди: 10:09, 21.05.2018. Ўқилди: 1928 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Sport телеканали бугун, 21 май куни қуйидаги кўрсатувларни эфирга узатади.
Киритилди: 10:04, 21.05.2018. Ўқилди: 7744 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 21 кунги кўратувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 09:04, 21.05.2018. Ўқилди: 7274 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Сизга қизиқарли интервьюларни тақдим этишда давом этамиз. Бугунги суҳбатдошимиз, «Бухоро» вакили, таниқли ҳужумчи Баҳодир Насимов бўлдилар...
Киритилди: 16:08, 20.05.2018. Ўқилди: 7878 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун “Ёшлик ” спорт мажмуасида футзал бўйича Ўзбекистон чемпионати 8-тур баҳслари доирасида “Сўғдиёна” футзал жамоаси “Металлург” футзал жамоасига қарши жавоб учрашувида рақибларни мағлубиятга учратишга муваффақ бўлди.
Киритилди: 15:54, 20.05.2018. Ўқилди: 2116 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон терма жамоаси кеча Теҳронда Эронга қарши ўртоқлик ўйинида иштирок этиб, кичик ҳисобда имкониятни бой берди.
Киритилди: 11:20, 20.05.2018. Ўқилди: 5971 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 20 май кунги дастурлар тартиби билан қуйида танишинг.
Киритилди: 10:14, 20.05.2018. Ўқилди: 9378 марта. Фикрлар сони: 1 та.
SportTV телеканалининг 20 май кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 03:51, 20.05.2018. Ўқилди: 8085 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Теҳрон шаҳридаги “Озодий” стадионида ўтказилган Эрон ва Ўзбекистон миллий терма жамоалари ўртасидаги ўртоқлик учрашувида вакилларимиз кичик ҳисобда мағлуб бўлишди.
Киритилди: 00:44, 20.05.2018. Ўқилди: 8033 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эрон ва Ўзбекистон миллий терма жамоалари ўртасидаги халқаро ўртоқлик ўйини якунига етгач, ЎФА биринчи вице-президенти Умид Аҳмаджонов учрашув ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 00:41, 20.05.2018. Ўқилди: 3875 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 00:40, 20.05.2018. Ўқилди: 1824 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан юртимиздаги ҳакамлар савиясини ошириш ва футбол учрашувларида сифатли ҳакамликни таъминлаш учун мунтазам равишда бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 00:38, 20.05.2018. Ўқилди: 2300 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎФА 1-вице-президенти Доҳада ЖЧ-2022 ташкилий қўмитаси раҳбарияти билан ҳам кўришиб, ЖЧга тайёргарлик бўйича олиб борилаётган чора-тадбирлар билан яқиндан танишди.
Киритилди: 00:25, 20.05.2018. Ўқилди: 3767 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Эрон пойтахти Теҳрон шаҳридаги “Озодий” стадионида Эрон ҳамда Ўзбекистон миллий терма жамоалари ўртасидаги ўртоқлик учрашуви ўз ниҳоясига етди. Учрашувда вакилларимиз кичик ҳисобда мағлуб бўлишди.
Киритилди: 23:35, 19.05.2018. Ўқилди: 7075 марта. Фикрлар сони: 13 та.