Суперлигада 14-турнинг қолдирилган ўйини бўлиб ўтди. "Динамо" жамоаси "Навбаҳор"ни қабул қилди ва 0:1 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 15:42, 13.10.2024. Ўқилди: 5311 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 14-турдан ўрин олган қолдирилган ўйин бўлиб ўтди. Унда "Навбаҳор" жамоаси "Динамо" билан куч синашди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди. Беллашувдан сўнг жамоа бош мураббийи Сергей Лушчан матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 15:40, 13.10.2024. Ўқилди: 1954 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 14-турининг қолдирилган ўйини доирасидаги «Динамо» — «Навбаҳор» (0:1) учрашувидан кейин Вадим Абрамов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 07:24, 13.10.2024. Ўқилди: 1459 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Суперлига 14-турининг қолдирилган ўйини доирасидаги «Динамо» - «Навбаҳор» (0:1) учрашувидан кейин Вадим Абрамов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 22:42, 12.10.2024. Ўқилди: 1636 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Суперлиганинг 14-тури доирасида бўлиб ўтган «Динамо» - «Навбаҳор» баҳси статистикаси ва видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 22:09, 12.10.2024. Ўқилди: 1798 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига. 14-турнинг қолдирилган учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:10, 12.10.2024. Ўқилди: 6772 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бироз олдин "Динамо" ҳамда "Навбаҳор" ўртасидаги 14-турнинг қолдирилган ўйини якунига етди.
Киритилди: 21:02, 12.10.2024. Ўқилди: 1133 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:20, 12.10.2024. Ўқилди: 718 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бироздан сўнг Суперлига 14-турининг қолдирилган баҳси доирасида "Динамо" ҳамда "Навбаҳор" жамоалари ўзаро беллашади.
Киритилди: 18:17, 12.10.2024. Ўқилди: 1458 марта. Фикрлар сони: 4 та.
ФИФА кунлари бўлишига қарамай, Суперлига доирасидаги қолдирилган ўйинда «Динамо» жамоаси Самарқандда «Навбаҳор»ни қабул қилади.
Киритилди: 08:48, 12.10.2024. Ўқилди: 950 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон футбол ҳакамлари маркази Суперлиганинг 14-тури қолдирилган учрашувда ишлайдиган расмийлар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 16:09, 11.10.2024. Ўқилди: 2395 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 22-тур учрашувлари бошланиш вақтлари эълон қилинди.
Киритилди: 15:19, 11.10.2024. Ўқилди: 5315 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг кечиктирилган 14-туридан ўрин олган баҳсда «Навбаҳор» Самарқандда «Динамо» меҳмони бўлади.
Киритилди: 14:57, 10.10.2024. Ўқилди: 991 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Насаф" бош мураббийи Рўзиқул Бердиев Суперлигада сентябрь ойининг энг яхши мураббийи деб топилди.
Киритилди: 22:09, 08.10.2024. Ўқилди: 1759 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жорий йилнинг 6-октабр санасида Суперлига 2024 йилги мавсумнинг 21-тури доирасида «Пахтакор» - «Динамо» ўйини бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:55, 08.10.2024. Ўқилди: 3466 марта. Фикрлар сони: 52 та.
ЎзПФЛ расмий телеграм-канали Суперлигада ой лауреатларини эълон қилишни бошлади.
Киритилди: 16:46, 08.10.2024. Ўқилди: 1465 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига ва Про лига доирасида сентябрь ойида ишлаган ҳакамлар орасидан энг яхшисини аниқлаш борасида ўтказилган сўровнома ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 14:04, 08.10.2024. Ўқилди: 1011 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:31, 08.10.2024. Ўқилди: 1114 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон суперлигасининг 21-тури доирасида «Пахтакор» - «Динамо» бўлиб ўтган учрашув видеошарҳини қуйида томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 10:29, 07.10.2024. Ўқилди: 1550 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Кеча Суперлига 21-тури доирасида "Пахтакор" "Динамо" билан беллашди.
Киритилди: 09:44, 07.10.2024. Ўқилди: 802 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Футбол бўйича Ўзбекистон Суперлигасининг 21-туридан ўрин олган ўйин 6 октябрь куни бўлиб ўтди.
Киритилди: 16:47, 06.10.2024. Ўқилди: 2596 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Суперлиганинг 22-турида "Пахтакор" Тошкентда "Динамо" билан беллашади.
Киритилди: 13:31, 06.10.2024. Ўқилди: 954 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Суперлига 21-тури доирасида «Динамо» бугун Тошкентда Ўзбекистоннинг амалдаги чемпиони «Пахтакор»га қарши майдонга тушади.
Киритилди: 10:42, 06.10.2024. Ўқилди: 694 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига беллашувларида бугундан 21-тур ўйинларига старт берилади.
Киритилди: 10:35, 06.10.2024. Ўқилди: 1453 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 21-турида "Шерлар" Тошкентда "Динамо"га қарши ўйнайди.
Киритилди: 15:16, 05.10.2024. Ўқилди: 2148 марта. Фикрлар сони: 0 та.