02/04 23:45 Борнмут - Ипсвич
03/04 00:00 Ливерпуль - Эвертон
Суперлига. 12-турни кимлар ўтказиб юборади?
Бўлим: ЎЗБЕК ФУТБОЛИ / Суперлига / Ҳакамлар
Киритилди: 17:39, 19.06.2024. Ўқилди: 511 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига: 11-турда юзага келган 3 та баҳсли вазият юзасидан Эксперт-ҳакамлар комиссияси хулосаси
Жорий йилнинг 17 июнь санасида Суперлига 2024 йилги мавсумнинг 11-тури якунига етди.
Киритилди: 19:58, 18.06.2024. Ўқилди: 2253 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига. "Локомотив" ўз майдонида "Динамо"га ютқазди
Бироз олдин Суперлига 11-туридан ўрин олган баҳс доирасида "Локомотив" ҳамда "Динамо" ўзаро тўқнаш келди.
Киритилди: 22:11, 17.06.2024. Ўқилди: 1364 марта. Фикрлар сони: 7 та.
"Қизилқум" - "Андижон" учрашувида ишлаган ҳакамнинг баҳсларга сабаб бўлган 5 та вазиятдан 4 тасида нотўғри қарор қабул қилгани маълум қилинди (видео)
"Қизилқум" - "Андижон" ўйинидан сўнг меҳмонлар шикоят йўллаган 5 вазият бўйича Эксперт-ҳакамлар комиссияси хулосаси
Киритилди: 19:13, 17.06.2024. Ўқилди: 3481 марта. Фикрлар сони: 37 та.
"Пахтакор" – "Навбаҳор" баҳсларини аввал кимлар бошқариб борган?
Бугун Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган баҳсда "Пахтакор" "Навбаҳор" билан куч синашади.
Киритилди: 16:01, 16.06.2024. Ўқилди: 906 марта. Фикрлар сони: 0 та.
УзФҲМ: «Қизилқум» – «Андижон» баҳсидаги вазиятлар кўриб чиқилади
Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган «Қизилқум» - «Андижон» учрашувида юзага келган бир неча баҳсли вазиятлар футбол жамоатчилиги орасида кенг муҳокамаларга сабаб бўлмоқда.
Киритилди: 23:00, 15.06.2024. Ўқилди: 2720 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Суперлигада май ойининг энг яхши ҳаками аниқланди
Суперлига доирасида май ойида ишлаган ҳакамлар орасидан энг яхшисини аниқлаш борасида ўтказилган сўровнома ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 10:00, 11.06.2024. Ўқилди: 717 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:38, 10.06.2024. Ўқилди: 1457 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада май ойининг энг яхши ҳаками ким бўлиши мумкин?
Хабарингиз бор, ўтган мавсумнинг 2-ярмидан бошлаб Ўзбекистон футбол ҳакамлари маркази ҳар ой якунларига кўра энг яхши ҳакамни аниқлаб келади.
Киритилди: 16:49, 04.06.2024. Ўқилди: 428 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Шавкат Насибуллаев махсус совринни қабул қилиб олди
Киритилди: 23:10, 02.06.2024. Ўқилди: 569 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Пахтакор" клуби ходимларининг хатти-ҳаракати Тартиб-интизом қўмитасига оширилади
Лига "шерлар"нинг кечаги ўйинидаги айрим ҳолатларни эътибордан четда қолдирмади.
Киритилди: 15:41, 26.05.2024. Ўқилди: 1102 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада апрель ойининг энг яхши ҳаками аниқланди
Суперлига доирасида апрель ойида ишлаган ҳакамлар орасидан энг яхшисини аниқлаш борасида ўтказилган сўровнома ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 18:11, 23.05.2024. Ўқилди: 511 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Эксперт ҳакамлар комиссияси қарори: Илгиз Танташев пенальти бермаган, Тўрабек Суюнов ва Султонмурод Абдураҳмонов ҳам хатога йўл қўйган (видео)
Суперлига 2024 йилги мавсумнинг 8-тури якунига етди.
Киритилди: 09:38, 23.05.2024. Ўқилди: 3103 марта. Фикрлар сони: 14 та.
"Сурхон" - "Насаф" учрашувининг 90+4-дақиқасида юзага келган баҳсли вазият эксперт-ҳакамлар комиссияси томонидан алоҳида кўриб чиқилади
Ўзбекистон Суперлигаси 8-туридан ўрин олган "Сурхон" - "Насаф" учрашувининг 90+4-дақиқасида юзага келган баҳсли вазият футбол жамоатчилиги орасида кенг муҳокамаларга сабаб бўлмоқда.
Киритилди: 21:58, 20.05.2024. Ўқилди: 6563 марта. Фикрлар сони: 133 та.
Пенальти бормиди? «Навбаҳор» – «Нефтчи» ўйинидаги вазият таҳлили эълон қилинди (видео)
Ўзбекистон Футбол Ҳакамлар Маркази матбуот хизмати “Навбаҳор” ва “Нефтчи” жамоалари ўртасидаги баҳсли пеналти бўйича учрашув назоратчисининг хулосасини маълум қилди.
Киритилди: 21:53, 19.05.2024. Ўқилди: 9954 марта. Фикрлар сони: 52 та.
"Навбаҳор" ҳамда "Нефтчи" ўртасидаги баҳсларни ким кўпроқ бошқарган?
"Нефтчи” бугун Суперлиганинг 8-турида "Навбаҳор" меҳмони бўлади.
Киритилди: 12:48, 19.05.2024. Ўқилди: 909 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Суперлига: 7-тур баҳсли вазиятларнинг барчасида ҳакамлар тўғри қарор чиқаришди
Жорий йилнинг 15 май санасида Суперлига 2024 йилги мавсумнинг 7-тури якунига етди.
Киритилди: 17:21, 16.05.2024. Ўқилди: 1009 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Танташев ўтган йили "Олимпик" - "Пахтакор" учрашувини қандай бошқарганди?
Бугун Суперлига 7-тури доирасида “Пахтакор” жамоаси “Олимпик” клуби билан куч синашади.
Киритилди: 11:57, 11.05.2024. Ўқилди: 530 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига. 6-турни бошқариб борадиган ҳакамлар рўйхати эълон қилинди
Ўзбекистон футбол ҳакамлари марказий Суперлиганинг 6-тур ўйинларини бошқариб борадиган ҳакамлар бригадасини эълон қилди.
Киритилди: 18:04, 01.05.2024. Ўқилди: 540 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ҳакамимиз Осиё кубоги чорак финалида ишлайди
Хабарингиз бор, Қатар яшил майдонларида ўтказилаётган U-23 Осиё кубогида 4 нафар ҳакамимиз иштирок этмоқда.
Киритилди: 16:24, 26.04.2024. Ўқилди: 787 марта. Фикрлар сони: 0 та.
2 нафар вакилимиз CAFA доирасидаги турнирда иштирок этмоқда
Жорий йилнинг 19-28-апрел кунлари Тожикистоннинг Душанбе шаҳрида 18 ёшгача бўлган қизлар ўртасида “CAFA U-18 WOMEN'S CHAMPIONSHIP” турнири бўлиб ўтиши режалаштирилган эди.
Киритилди: 23:20, 24.04.2024. Ўқилди: 835 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЎФА Ҳакамлар қўмитаси қарори
Ўзбекистон кубоги 1-тури якунларига кўра, юзага келган 5 та баҳсли вазиятлар юзасидан ЎФА Ҳакамлар қўмитаси қарори:
Киритилди: 18:41, 16.04.2024. Ўқилди: 1250 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ҳакамларимиз Осиё кубогининг 1-турига тайинлов олди
Хабарингиз бор, жорий йилнинг 15 апрелидан 3 майига қадар Қатар яшил майдонларида U-23 Осиё кубоги мусобақаси ўтказилиши режалаштирилган ва унда ишлаш учун 4 нафар вакилимиз ҳам чақирилган эди.
Киритилди: 23:23, 14.04.2024. Ўқилди: 1638 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлига. Март ойининг энг яхши ҳаками аниқланди
Суперлига доирасида март ойида ишлаган ҳакамлар орасидан энг яхшисини аниқлаш борасида ўтказилган сўровнома ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 16:01, 12.04.2024. Ўқилди: 802 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ҳакамлар иштирокида тур якунлари бўйича таҳлилий йиғилиш бўлиб ўтди
Бугун, 8 апрель куни "Бунёдкор" стадиони мажлислар залида Суперлига ҳамда Про лига ҳакамлари иштирокида якунига етган турлардаги учрашувлар таҳлили юзасидан йиғилиш ўтказилди.
Киритилди: 17:48, 08.04.2024. Ўқилди: 610 марта. Фикрлар сони: 0 та.