03/05 20:30 | Япония | 1-0 | Ўзбекистон | ||
03/05 22:00 | Тулуза | 1-2 | Монпелье | ||
03/05 23:45 | Торино | 0-0 | Болонья | ||
04/05 00:00 | Лутон | 1-1 | Эвертон | ||
04/05 00:00 | Ланс | 2-0 | Лорьян | ||
04/05 00:00 | Хетафе | 0-2 | Атлетик Бильбао | ||
04/05 16:30 | Арсенал | 3-0 | Борнмут | ||
04/05 17:00 | Реал Сосьедад | 2-0 | Лас-Пальмас | ||
04/05 18:00 | Гавр | 3-1 | Страсбур | ||
04/05 19:00 | Бёрнли | - | Ньюкасл | ||
04/05 19:00 | Шеффилд Юнайтед | - | Ноттингем Форест | ||
04/05 19:00 | Брентфорд | - | Фулхэм | ||
04/05 19:15 | Реал Мадрид | - | Кадис | ||
04/05 20:00 | Монако | - | Клермон | ||
04/05 21:00 | Монца | - | Лацио | ||
04/05 21:30 | Манчестер Сити | - | Вулверхэмптон | ||
04/05 21:30 | Жирона | - | Барселона | ||
04/05 22:00 | Метц | - | Ренн | ||
04/05 23:45 | Сассуоло | - | Интер | ||
05/05 00:00 | Брест | - | Нант | ||
05/05 00:00 | Мальорка | - | Атлетико | ||
05/05 15:30 | Кальяри | - | Лечче | ||
05/05 17:00 | Осасуна | - | Бетис | ||
05/05 18:00 | Брайтон | - | Астон Вилла | ||
05/05 18:00 | Челси | - | Вест Хэм | ||
05/05 18:00 | Эмполи | - | Фрозиноне | ||
05/05 18:00 | Верона | - | Фиорентина | ||
05/05 19:15 | Сельта | - | Вильярреал | ||
05/05 20:30 | Ливерпуль | - | Тоттенхэм | ||
05/05 21:00 | Милан | - | Женоа | ||
05/05 21:30 | Валенсия | - | Алавес | ||
05/05 23:45 | Рома | - | Ювентус | ||
06/05 00:00 | Райо Вальекано | - | Альмерия | ||
06/05 00:00 | Севилья | - | Гранада |
Severity: Notice
Message: Undefined offset: 451
Filename: site/taqvim_with_groups.php
Line Number: 30
Severity: Notice
Message: Undefined offset: 451
Filename: site/taqvim_with_groups.php
Line Number: 31
Severity: Notice
Message: Undefined offset: 451
Filename: site/taqvim_with_groups.php
Line Number: 31
Severity: Notice
Message: Undefined offset: 451
Filename: site/taqvim_with_groups.php
Line Number: 30
Европа лигаси |
Тақвим | Тўлиқ жадвал | Тўпурарлар |
1-тур | ||||
---|---|---|---|---|
15.09.2016 | ||||
J | 20:00 | Қорабоғ |
|
Слован |
A | 22:00 | Фейеноорд |
|
Ман. Юнайтед |
A | 22:00 | Заря |
|
Фенербахче |
B | 22:00 | АПОЭЛ |
|
Астана |
B | 22:00 | Янг Бойз |
|
Олимпиакос |
C | 22:00 | Майнц |
|
Сент-Этьен |
C | 22:00 | Андерлехт |
|
Габала |
D | 22:00 | Маккаби ТА |
|
Зенит |
D | 22:00 | АЗ Алкмаар |
|
Дандолк |
E | 22:00 | Виктория |
|
Рома |
E | 22:00 | Астра |
|
Австрия |
F | 22:00 | Рапид |
|
Генк |
F | 22:00 | Сассуоло |
|
Атлетик Бильбао |
G | 23:59 | Стандард |
|
Сельта |
G | 23:59 | Панатинаикос |
|
Аякс |
H | 23:59 | Кўняспор |
|
Шахтёр |
H | 23:59 | Брага |
|
Гент |
I | 23:59 | Ницца |
|
Шальке |
I | 23:59 | Зальцбург |
|
Краснодар |
J | 23:59 | ПАОК |
|
Фиорентина |
K | 23:59 | Саутгемптон |
|
Спарта |
K | 23:59 | Интер |
|
Хапоэл Б-Ш |
L | 23:59 | Вильярреал |
|
Цюрих |
L | 23:59 | Османлиспор |
|
Стяуа |
2-тур | ||||
29.09.2016 | ||||
B | 20:00 | Астана |
|
Янг Бойз |
C | 20:00 | Габала |
|
Майнц |
G | 22:00 | Аякс |
|
Стандард |
G | 22:00 | Сельта |
|
Панатинаикос |
H | 22:00 | Гент |
|
Кўняспор |
H | 22:00 | Шахтёр |
|
Брага |
I | 22:00 | Краснодар |
|
Ницца |
I | 22:00 | Шальке |
|
Зальцбург |
J | 22:00 | Слован |
|
ПАОК |
J | 22:00 | Фиорентина |
|
Қорабоғ |
K | 22:00 | Спарта |
|
Интер |
K | 22:00 | Хапоэл Б-Ш |
|
Саутгемптон |
L | 22:00 | Цюрих |
|
Османлиспор |
L | 22:00 | Стяуа |
|
Вильярреал |
A | 23:59 | Фенербахче |
|
Фейеноорд |
A | 23:59 | Ман. Юнайтед |
|
Заря |
B | 23:59 | Олимпиакос |
|
АПОЭЛ |
C | 23:59 | Сент-Этьен |
|
Андерлехт |
D | 23:59 | Зенит |
|
АЗ Алкмаар |
D | 23:59 | Дандолк |
|
Маккаби ТА |
E | 23:59 | Рома |
|
Астра |
E | 23:59 | Австрия |
|
Виктория |
F | 23:59 | Атлетик Бильбао |
|
Рапид |
F | 23:59 | Генк |
|
Сассуоло |
3-тур | ||||
20.10.2016 | ||||
G | 22:00 | Сельта |
|
Аякс |
G | 22:00 | Стандард |
|
Панатинаикос |
H | 22:00 | Кўняспор |
|
Брага |
H | 22:00 | Шахтёр |
|
Гент |
I | 22:00 | Краснодар |
|
Шальке |
I | 22:00 | Зальцбург |
|
Ницца |
J | 22:00 | Қорабоғ |
|
ПАОК |
J | 22:00 | Слован |
|
Фиорентина |
K | 22:00 | Хапоэл Б-Ш |
|
Спарта |
K | 22:00 | Османлиспор |
|
Вильярреал |
K | 22:00 | Интер |
|
Саутгемптон |
L | 22:00 | Стяуа |
|
Цюрих |
A | 23:59 | Ман. Юнайтед |
|
Фенербахче |
A | 23:59 | Фейеноорд |
|
Заря |
B | 23:59 | Олимпиакос |
|
Астана |
B | 23:59 | Янг Бойз |
|
АПОЭЛ |
C | 23:59 | Майнц |
|
Андерлехт |
C | 23:59 | Сент-Этьен |
|
Габала |
D | 23:59 | Дандолк |
|
Зенит |
D | 23:59 | АЗ Алкмаар |
|
Маккаби ТА |
E | 23:59 | Рома |
|
Австрия |
E | 23:59 | Виктория |
|
Астра |
F | 23:59 | Рапид |
|
Сассуоло |
F | 23:59 | Генк |
|
Атлетик Бильбао |
4-тур | ||||
03.11.2016 | ||||
B | 21:00 | Астана |
|
Олимпиакос |
A | 23:00 | Фенербахче |
|
Ман. Юнайтед |
A | 23:00 | Заря |
|
Фейеноорд |
B | 23:00 | АПОЭЛ |
|
Янг Бойз |
C | 23:00 | Андерлехт |
|
Майнц |
C | 23:00 | Габала |
|
Сент-Этьен |
D | 23:00 | Маккаби ТА |
|
АЗ Алкмаар |
D | 23:00 | Зенит |
|
Дандолк |
E | 23:00 | Австрия |
|
Рома |
E | 23:00 | Астра |
|
Виктория |
F | 23:00 | Атлетик Бильбао |
|
Генк |
F | 23:00 | Сассуоло |
|
Рапид |
04.11.2016 | ||||
G | 01:05 | Панатинаикос |
|
Стандард |
G | 01:05 | Аякс |
|
Сельта |
H | 01:05 | Гент |
|
Шахтёр |
H | 01:05 | Брага |
|
Кўняспор |
I | 01:05 | Шальке |
|
Краснодар |
I | 01:05 | Ницца |
|
Зальцбург |
J | 01:05 | Фиорентина |
|
Слован |
J | 01:05 | ПАОК |
|
Қорабоғ |
K | 01:05 | Спарта |
|
Хапоэл Б-Ш |
K | 01:05 | Саутгемптон |
|
Интер |
L | 01:05 | Цюрих |
|
Стяуа |
L | 01:05 | Вильярреал |
|
Османлиспор |
5-тур | ||||
24.11.2016 | ||||
A | 21:00 | Фенербахче |
|
Заря |
B | 21:00 | Астана |
|
АПОЭЛ |
C | 21:00 | Габала |
|
Андерлехт |
D | 21:00 | Зенит |
|
Маккаби ТА |
G | 23:00 | Аякс |
|
Панатинаикос |
G | 23:00 | Сельта |
|
Стандард |
H | 23:00 | Гент |
|
Брага |
H | 23:00 | Шахтёр |
|
Кўняспор |
I | 23:00 | Краснодар |
|
Зальцбург |
I | 23:00 | Шальке |
|
Ницца |
J | 23:00 | Фиорентина |
|
ПАОК |
J | 23:00 | Слован |
|
Қорабоғ |
K | 23:00 | Спарта |
|
Саутгемптон |
K | 23:00 | Хапоэл Б-Ш |
|
Интер |
L | 23:00 | Стяуа |
|
Османлиспор |
L | 23:00 | Цюрих |
|
Вильярреал |
25.11.2016 | ||||
A | 01:05 | Ман. Юнайтед |
|
Фейеноорд |
B | 01:05 | Олимпиакос |
|
Янг Бойз |
C | 01:05 | Сент-Этьен |
|
Майнц |
D | 01:05 | Дандолк |
|
АЗ Алкмаар |
E | 01:05 | Рома |
|
Виктория |
E | 01:05 | Австрия |
|
Астра |
F | 01:05 | Генк |
|
Рапид |
F | 01:05 | Атлетик Бильбао |
|
Сассуоло |
6-тур | ||||
08.12.2016 | ||||
H | 21:00 | Кўняспор |
|
Гент |
H | 21:00 | Брага |
|
Шахтёр |
J | 21:00 | ПАОК |
|
Слован |
J | 21:00 | Қорабоғ |
|
Фиорентина |
L | 21:00 | Османлиспор |
|
Цюрих |
L | 21:00 | Вильярреал |
|
Стяуа |
A | 23:00 | Фейеноорд |
|
Фенербахче |
A | 23:00 | Заря |
|
Ман. Юнайтед |
B | 23:00 | Янг Бойз |
|
Астана |
B | 23:00 | АПОЭЛ |
|
Олимпиакос |
C | 23:00 | Андерлехт |
|
Сент-Этьен |
C | 23:00 | Майнц |
|
Габала |
D | 23:00 | АЗ Алкмаар |
|
Зенит |
D | 23:00 | Маккаби ТА |
|
Дандолк |
E | 23:00 | Виктория |
|
Австрия |
E | 23:00 | Астра |
|
Рома |
F | 23:00 | Рапид |
|
Атлетик Бильбао |
09.12.2016 | ||||
G | 01:05 | Панатинаикос |
|
Сельта |
G | 01:05 | Стандард |
|
Аякс |
I | 01:05 | Ницца |
|
Краснодар |
I | 01:05 | Зальцбург |
|
Шальке |
K | 01:05 | Интер |
|
Спарта |
K | 01:05 | Саутгемптон |
|
Хапоэл Б-Ш |
F | 16:30 | Сассуоло |
|
Генк |
1/16 финал | ||||
16.02.2017 | ||||
21:00 | Краснодар |
|
Фенербахче | |
23:00 | Олимпиакос |
|
Османлиспор | |
23:00 |
|
Фиорентина | ||
23:00 | Лудогорец |
|
Копенгаген | |
23:00 | Гент |
|
Тоттенхэм | |
23:00 | Ростов |
|
Спарта | |
23:00 | Сельта |
|
Шахтёр | |
23:00 | АЗ Алкмаар |
|
Лион | |
23:00 | Астра |
|
Генк | |
23:59 | Вильярреал |
|
Рома | |
23:59 | ПАОК |
|
Шальке | |
23:59 | Ман. Юнайтед |
|
Сент-Этьен | |
23:59 | Легия |
|
Аякс | |
23:59 | Хапоэл Б-Ш |
|
Бешиктош | |
23:59 | Атлетик Бильбао |
|
АПОЭЛ | |
23:59 | Андерлехт |
|
Зенит | |
22.02.2017 | ||||
22:00 | Шальке |
|
ПАОК | |
22:00 | Фенербахче |
|
Краснодар | |
22:00 | Сент-Этьен |
|
Ман. Юнайтед | |
23.02.2017 | ||||
21:00 | Османлиспор |
|
Олимпиакос | |
23:00 | Бешиктош |
|
Хапоэл Б-Ш | |
23:00 | Зенит |
|
Андерлехт | |
23:00 | Рома |
|
Вильярреал | |
23:00 | АПОЭЛ |
|
Атлетик Бильбао | |
23:00 | Аякс |
|
Легия | |
24.02.2017 | ||||
01:05 | Тоттенхэм |
|
Гент | |
01:05 | Спарта |
|
Ростов | |
01:05 | Шахтёр |
|
Сельта | |
01:05 | Генк |
|
Астра | |
01:05 | Лион |
|
АЗ Алкмаар | |
01:05 | Фиорентина |
|
||
01:05 | Копенгаген |
|
Лудогорец | |
Нимчорак финал | ||||
09.03.2017 | ||||
23:00 | Ростов |
|
Ман. Юнайтед | |
23:00 | Копенгаген |
|
Аякс | |
23:00 | АПОЭЛ |
|
Андерлехт | |
10.03.2017 | ||||
01:05 | Гент |
|
Генк | |
01:05 | Олимпиакос |
|
Бешиктош | |
01:05 | Лион |
|
Рома | |
01:05 | Шальке |
|
||
01:05 | Сельта |
|
Краснодар | |
16.03.2017 | ||||
23:00 | Краснодар |
|
Сельта | |
23:00 | Бешиктош |
|
Олимпиакос | |
23:00 | Генк |
|
Гент | |
23:59 | Андерлехт |
|
АПОЭЛ | |
23:59 | Аякс |
|
Копенгаген | |
23:59 | Рома |
|
Лион | |
23:59 |
|
Шальке | ||
23:59 | Ман. Юнайтед |
|
Ростов | |
Чорак финал | ||||
14.04.2017 | ||||
00:05 | Сельта |
|
Генк | |
00:05 | Аякс |
|
Шальке | |
00:05 | Андерлехт |
|
Ман. Юнайтед | |
00:45 | Лион |
|
Бешиктош | |
21.04.2017 | ||||
00:05 | Генк |
|
Сельта | |
00:05 | Бешиктош |
|
Лион | |
00:05 | Шальке |
|
Аякс | |
00:05 | Ман. Юнайтед |
|
Андерлехт | |
Ярим финал | ||||
03.05.2017 | ||||
21:45 | Аякс |
|
Лион | |
05.05.2017 | ||||
00:05 | Сельта |
|
Ман. Юнайтед | |
12.05.2017 | ||||
00:05 | Ман. Юнайтед |
|
Сельта | |
00:05 | Лион |
|
Аякс |
Асосий сахифа |
© STADION.UZ Гувоҳнома №0917. Берилган санаси: 02.12.2013. Муассис: «OSIYO KABEL» МЧЖ. Бош муҳаррир: Бўронов Олимхўжа Азимхўжа ўғли. Таҳририят манзили: 100057, Тошкент шаҳри, Уста Ширин 125. E-mail: admin@stadion.uz Барча ҳуқуқлар ҳимояланган. Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт. Блогдаги материаллар учун блог эгаси, хабарлар остидаги фикрлар учун фойдаланувчининг ўзи жавобгар. |
|