Cуперлиганинг 8-туридан ўрин олган “Насаф” – “Қўқон-1912” учрашуви бошланиш арафасида.
Киритилди: 18:47, 18.05.2019. Ўқилди: 2317 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун CocaColaСуперлигада 9-тур учрашувлари давом эттирилади. Кун доирасидан ўрин олган баҳсларда қуйидаги расмий шахслар фаолият олиб боради.
Киритилди: 18:53, 18.05.2019. Ўқилди: 2125 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жамоамиз "Жар" стадионида сафарга жўнаб кетиш олдидан машғулот ўтказди.
Киритилди: 16:11, 18.05.2019. Ўқилди: 2636 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан мамлакатимизда фаолият олиб бораётган ҳакамлар малакасини ошириб бориш, ёш ҳакамларни катта мусобақаларга тайёрлаб бориш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 16:08, 18.05.2019. Ўқилди: 1552 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Бунёдкор" Сергей Лушчандан қолиб келаётган қарзларини тўлаб берди
Киритилди: 12:44, 18.05.2019. Ўқилди: 4477 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан ҳудудий болалар-ўсмирлар футбол академиялари, болалар-ўсмирлар спорт мактабларида фаолият юритаётган мураббийлар малакасини ошириб бориш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга ошириб келинмоқда.
Киритилди: 12:31, 18.05.2019. Ўқилди: 1539 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 9-тури доирасидаги эътиборли тўқнашувлардан бири икки кўҳна шаҳарлар Бухоро ва Самарқанднинг бош жамоалари ўртасида кечади.
Киритилди: 12:07, 18.05.2019. Ўқилди: 2354 марта. Фикрлар сони: 2 та.
16 май куни Coca-Cola Суперлигаси 9-турига старт берилди.
Киритилди: 09:33, 18.05.2019. Ўқилди: 2182 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон Суперлигаси 9-туридан ўрин олган навбатдаги ўйинлар бўлиб ўтади.
Киритилди: 08:47, 18.05.2019. Ўқилди: 3183 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекстон Суперлигаси 9-туридан ўрин олган “Локомотив” ҳамда “Бунёдкор” жамоалари ўртасидаги баҳс якунланди. Учрашув 0:0 ҳисобида ниҳоясига етди.
Киритилди: 03:22, 18.05.2019. Ўқилди: 3120 марта. Фикрлар сони: 2 та.
FUTBOL TV ва UZREPORT TV телеканалларининг 18 май кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 00:18, 18.05.2019. Ўқилди: 10249 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" Чемпионлар Лигаси 6-турида 20 май куни Саудия Арабистонида "Ал Аҳли" жамоаси меҳмони бўлади.
Киритилди: 23:46, 17.05.2019. Ўқилди: 4658 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Хабар берганимиздек, Миразиз Мирзааҳмедов мураббийлигидаги «Бунёдкор-2008» шу кунларда Туркиянинг Истанбул шаҳрида бўлиб турибди.
Киритилди: 22:57, 17.05.2019. Ўқилди: 9440 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан юртимизда футбол инфратузилмасини яхшилаш, замонавий талабга жавоб берадиган стадион ва майдонларни барпо қилиш ва реконструкция ишларини олиб бориш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 22:40, 17.05.2019. Ўқилди: 3512 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Локомотив” – “Бунёдкор” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Андрей Фёдоров қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 22:38, 17.05.2019. Ўқилди: 1812 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Локомотив” – “Бунёдкор” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Вадим Абрамов қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 22:33, 17.05.2019. Ўқилди: 2595 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бир неча дақиқа олдин “Локомотив” ва “Бунёдкор” футбол клублари иштирокидаги Тошкент дербиси ўз якунига етди.
Киритилди: 22:28, 17.05.2019. Ўқилди: 5257 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 22:02, 17.05.2019. Ўқилди: 6205 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 20:34, 17.05.2019. Ўқилди: 3019 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Аёллар жамоалари ўртасидаги мамлакат Суперлигаси 6-тури доирасидан ўрин олган дастлабки учрашув бўлиб ўтди. Унда “Нефтчи-W” ўз майдонида “Бунёдкор-W” билан баҳс олиб борди.
Киритилди: 18:18, 17.05.2019. Ўқилди: 1471 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бироздан сўнг Ўзбекистон Суперлигаси 9-туридан ўрин олган “Локомотив” ҳамда “Бунёдкор” жамоалари ўртасидаги баҳс бошланади.
Киритилди: 17:41, 17.05.2019. Ўқилди: 3103 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 17:32, 17.05.2019. Ўқилди: 2138 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Футбол бўйича аёллар жамоалари мамлакат Суперлигаси 5-тур учрашувлари доирасидан ўрин олган баҳсларни ўтказишди.
Киритилди: 17:19, 17.05.2019. Ўқилди: 1647 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Coca Cola Суперлигада 9-тур учрашувлари давом эттирилади.
Киритилди: 16:42, 17.05.2019. Ўқилди: 2306 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Бекобод шаҳри кўрки – “Металлург” марказий стадиони байрам тараддудида. Шаҳар аҳолисининг кўпчилик қисми касб байрамларини айнан шу даргоҳда нишонлашади.
Киритилди: 12:14, 17.05.2019. Ўқилди: 3088 марта. Фикрлар сони: 1 та.