Бугун Биринчи лига жамоалари 29-тур ўйинларида майдонга тушди.
Киритилди: 19:06, 03.10.2017. Ўқилди: 5039 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор” футбол клуби раҳбарияти фавқулодда йиғилиш ўтказди.
Киритилди: 19:05, 03.10.2017. Ўқилди: 4897 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 17:56, 03.10.2017. Ўқилди: 3871 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Спорт, айниқса, футболда башоратлар ҳар доим ҳам тўғри чиқавермайди.
Киритилди: 15:57, 03.10.2017. Ўқилди: 5631 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Пахтакор»даги ўйинлари билан мухлислар эътиборини ўзига қарата олган ҳужумчи Алишер Азизов «Дордой» клуби сафида Қирғизистон кубоги соҳибига айланди.
Киритилди: 15:55, 03.10.2017. Ўқилди: 3498 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий Лига 23-туридан ўрин олган «Навбаҳор» (Наманган) – «Пахтакор» (Тошкент) учрашувидан кейин матбуот анжуманида юз берган можаро туфайли «Навбаҳор» футбол клубига нисбатан интизомий чора қўлланди.
Киритилди: 15:26, 03.10.2017. Ўқилди: 4108 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон Профессионал Футбол Лигаси Наманганнинг «Навбаҳор» футбол клубини жаримага тортди.
Киритилди: 13:52, 03.10.2017. Ўқилди: 6478 марта. Фикрлар сони: 42 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси яримҳимоячиси Сервер Жепаров, бугун 3 октябрь куни 35 ёшини қарши олди.
Киритилди: 13:49, 03.10.2017. Ўқилди: 7160 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Биринчи лига жамоалари бугун 29-тур ўйинларида майдонга тушади.
Киритилди: 11:56, 03.10.2017. Ўқилди: 2921 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV каналининг 3 октябрь кунги дастури.
Киритилди: 11:42, 03.10.2017. Ўқилди: 9934 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Навбаҳор» жамоаси жорий йилги мавсум аввали ва иккинчи давра олдидан ўз таркибини янгилаб олганди.
Киритилди: 10:28, 03.10.2017. Ўқилди: 3146 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни кунларда республикамизда миллий бойлигимиз бўлган пахта ҳосилини нес-нобуд қилмай териб олиш учун барча юртдошларимиз ўз ҳиссасини қўшишга ҳаракат қилмоқда.
Киритилди: 10:17, 03.10.2017. Ўқилди: 3372 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси ўн бир йилнинг бадалида илк марта Осиё чемпионатида иштирок эта олмайдиган бўлди.
Киритилди: 10:05, 03.10.2017. Ўқилди: 3316 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Фарғонанинг «Нефтчи» клуби бош мураббийи Вадим Абрамов ЖЧ-2018га чиқиш вазифаси барбод бўлгани учун мухлислардан узр сўради.
Киритилди: 06:24, 03.10.2017. Ўқилди: 11863 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Фаолиятини Фарғонанинг «Нефтчи» футбол клубида олиб бораётган мутахассис Вадим Абрамов ўз вақтида келишилган ўйинда иштирок этган.
Киритилди: 20:11, 02.10.2017. Ўқилди: 11933 марта. Фикрлар сони: 26 та.
Киритилди: 17:47, 02.10.2017. Ўқилди: 5967 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 23-туридан ўрин олган «Навбаҳор» ва «Пахтакор» жамоалари ўртасидаги учрашувдан (2:0) сўнг тошкентликлар бош мураббийи Шота Арвеладзе иштирокида ташкил этилган матбуот анжуманида можаро келиб чиққан.
Киритилди: 17:33, 02.10.2017. Ўқилди: 6165 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий Лигада 23-тур учрашувлари якунига етди.
Киритилди: 17:18, 02.10.2017. Ўқилди: 3182 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 23-тури доирасида "Навбаҳор" ўз майдонида "Пахтакор"ни қабул қилиб, ғалабани тантана қилди.
Киритилди: 15:06, 02.10.2017. Ўқилди: 8138 марта. Фикрлар сони: 11 та.
6–7 октябрь кунлари Ўзбекистон Кубоги ярим финал жавоб учрашувлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:55, 02.10.2017. Ўқилди: 5315 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, «Навбаҳор» жамоаси жорий йилги мавсум аввали ва иккинчи давра олдидан ўз таркибини янгилаб олганди.
Киритилди: 14:25, 02.10.2017. Ўқилди: 3926 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лигадан ўрин олган "Олмалиқ" - "Нефтчи" ўйини видеошарҳи.
Киритилди: 14:17, 02.10.2017. Ўқилди: 4862 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 22-тури доирасидаги «пойтахт дербиси»да Марко Симич томонидан урилган ягона гол ўйин тақдирини ҳал қилганди.
Киритилди: 14:06, 02.10.2017. Ўқилди: 5279 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шу йилнинг 3-6 октябрь кунлари Ўзбекистон Биринчи лигасининг 29-30-тур ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:46, 02.10.2017. Ўқилди: 3791 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон виртуал спорт ўйинлари ва кибер футбол федерацияси Ўзбекистонда «UZ Arena» киберспорт аренасини очди.
Киритилди: 12:44, 02.10.2017. Ўқилди: 4831 марта. Фикрлар сони: 4 та.