Ўзбекистон Кубоги ярим финалидан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Пахтакор” учрашуви ўз ниҳоясига етди. Қўқон шаҳрида бўлиб ўтган ўйинда меҳмонлар йирик ҳисобдаги ғалабани қўлга киритдилар.
Киритилди: 21:35, 27.09.2018. Ўқилди: 3843 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал “Қўқон-1912” ва “Пахтакор” учрашуви бошланмоқда.
Киритилди: 17:29, 27.09.2018. Ўқилди: 2496 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Бугун Ўзбекистон кубогида ярим финал босқичи старт олади.
Киритилди: 16:31, 27.09.2018. Ўқилди: 2577 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Европа топ 5 чемпионати қаторидан жой олган Бундеслига Ўзбекистонда футболни ривожлантиришда ўз ҳиссасини қўшмоқчи эканлигини билдирди.
Киритилди: 15:02, 27.09.2018. Ўқилди: 2689 марта. Фикрлар сони: 10 та.
"Пахтакор" бош мураббийи Қўқондаги учрашувдан аввал ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 13:34, 27.09.2018. Ўқилди: 2385 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Қўқондаги “Марказий” стадионида Ўзбекистон кубоги 1/2 финалидан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Пахтакор” учрашувидан олдин расмийлар иштирокида йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 13:15, 27.09.2018. Ўқилди: 2380 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун аёллар жамоалари мамлакат чемпионати 22-тур туридан ўрин олган учрашувларни ўтказишади. Қуйида тур доирасидан ўрин олган баҳсларда ишлайдиган расмий шахслар рўйхати билан танишиб олишингиз мумкин:
Киритилди: 11:40, 27.09.2018. Ўқилди: 1878 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан 5 та ёш тоифасидаги футболчилар ўртасидаги Ўзбекистон чемпионати ташкил этилгани ҳақида хабар берган эдик. 25 сентябрь куни старт олган ушбу мусобқанинг 2 тур ўйинлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:38, 27.09.2018. Ўқилди: 1733 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Машъал” жамоасининг моҳир ҳужумчиси Акром Бахриддиновнинг оила қуриши муносабати билан футболчимизнинг никоҳ оқшоми бўлиб ўтмоқда
Киритилди: 11:34, 27.09.2018. Ўқилди: 2445 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 27 сентябрь кунги дастурлар тартиби билан танишинг.
Киритилди: 11:21, 27.09.2018. Ўқилди: 9989 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Осиё футбол конфедерациясининг расмий саҳифаси бўлган the-afc.com, Шайх Салмон бин Иброҳим ал-Халифанинг Тошкентда ўтказилган ОФК Ижроқўмининг йиғилишида айтган сўзлари ҳақида мақола эълон қилди.
Киритилди: 11:02, 27.09.2018. Ўқилди: 1824 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамасининг 2018 йил 2 июндаги “Спорт турлари бўйича ихтисослаштирилган давлат мактаб интернатлари фаолиятини такомиллаштириш тўғрисида”ги 410-сонли Қарори ҳамда, Ўзбекистон футбол ассоциациясининг 2018 йил 3 августдаги “Ҳудудий болалар ва ўсмирлар футбол академияларига қабул қилиш бўйича” 128-и/ч сонли буйруғининг ижросини таъминлаш мақсадида республикамизнинг барча ҳудудлари бўйлаб академияларга қабул жараёни бўлиб ўтгани ҳамда расмий саҳифамиз орқали республикадаги ҳар бир академия ҳақида маълумот бериб ўтишимиз ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 09:33, 27.09.2018. Ўқилди: 5595 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" ҳужумчиси "Қўқон-1912" билан учрашувдан олдин сайтимиз учун интервьюда саволларга жавоб қайтарди.
Киритилди: 23:24, 26.09.2018. Ўқилди: 2610 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, яқин кунларда Наманганнинг “Навбаҳор” клуби атрофида футболчи Рўзим Аҳмедов ва мураббийи Илҳом Мўминжоновлар ўртасида юзага келган келишмовчиликка оид бир нечта аудио ёзув ва мақолалар эълон қилинди.
Киритилди: 21:49, 26.09.2018. Ўқилди: 14236 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Сўнгги кунларда “Навбаҳор” жамоаси ОАВ ва футбол жамоатчилигининг асосий мавзусига айланди десак хато бўлмайди.
Киритилди: 20:47, 26.09.2018. Ўқилди: 6112 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Аввал хабар берганимиздек, Испаниянинг Мадрид шаҳрида 24-25 сентябрь кунлари Бутунжаҳон футбол саммити бўлиб ўтди. Ушбу саммитда Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси Бош директори Омон Ғофуров бошчилигидаги делегация иштирок этди.
Киритилди: 20:12, 26.09.2018. Ўқилди: 3090 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 20:04, 26.09.2018. Ўқилди: 2140 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг собиқ ҳужумчиси Баҳодир Насимов фаолиятини Озарбайжон чемпионатида давом эттиряпти. Ҳамюртимиз «Кешла» клуби шарафини ҳимоя қилмоқда.
Киритилди: 18:26, 26.09.2018. Ўқилди: 3079 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Италия, Испания, Англия лига кубоги, Германия ва Франция чемпионати баҳслари бўлиб ўтади.
Киритилди: 16:29, 26.09.2018. Ўқилди: 11131 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Футболчининг мураббий ҳақида билдирган салбий фикрлари жамоатчилик эътиборидан ҳамон четда қолмаяпти.
Киритилди: 13:56, 26.09.2018. Ўқилди: 12643 марта. Фикрлар сони: 11 та.
“Динамо” ҳужумчиси Санжар Баротов Про-Лига доирасидаги ушбу турда Нукусда “Орол” жамоаси дарвозасига иккита гол уриб, Суперлигага чиқиш учун кураш олиб бораётган Самарқанд клубининг муҳим ғалабасини таъминлади.
Киритилди: 11:56, 26.09.2018. Ўқилди: 2722 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:47, 26.09.2018. Ўқилди: 4281 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV ва UzReport TV телеканалининг 26 сентябрь кунги дастурлар тартиби билан қуйида танишинг.
Киритилди: 09:58, 26.09.2018. Ўқилди: 19074 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Футболчи Рўзим Аҳмедов аудиоёзувда Илҳом Мўминжоновни “хароми”, “ифлос” ва “исқирт”, “ўғри” сўзлари билан ҳақорат қилган.
Киритилди: 04:53, 26.09.2018. Ўқилди: 13221 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Мен тўртинчи мақоламни ҳам бир хил ном билан ёзмоқдаман. Бир воқеани ҳар хил томондан ёритмоқдаман.
Киритилди: 21:16, 25.09.2018. Ўқилди: 2105 марта. Фикрлар сони: 7 та.