«Динамо» - «Сурхон» (1:0) учрашувидан кейин мезбонлар бош мураббийи Даврон Файзиев ўйиндан кейинги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 08:57, 23.10.2018. Ўқилди: 2792 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Про-лигаси 31-туридан ўрин олган учрашувлар бўлиб ўтди.
Киритилди: 18:19, 22.10.2018. Ўқилди: 3492 марта. Фикрлар сони: 1 та.
22-23 октябр кунлари Про лига жамоалари 31-тур учрашувларини ўтказишади. Қуйидаги расмий шахслар мазкур тур доирасидан ўрин олган беллашувларда фаолият олиб боришади.
Киритилди: 14:48, 22.10.2018. Ўқилди: 2176 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:15, 21.10.2018. Ўқилди: 3684 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Про лига “А” гуруҳи иштирокчи жамоалари бугун 30-тур доирасидан ўрин олган учрашувларни ўтказишди. Ўйинларда қуйидаги ҳисоблар қайд этилди:
Киритилди: 21:22, 17.10.2018. Ўқилди: 6056 марта. Фикрлар сони: 1 та.
17-18 октябр кунлари Про лигада 30-тур тур учрашувлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:36, 17.10.2018. Ўқилди: 1591 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:37, 16.10.2018. Ўқилди: 2029 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Динамо” - “Орол” (3:0) учрашувидан кейин “Динамо” жамоаси бош мураббийи Даврон Файзиев журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 10:12, 12.10.2018. Ўқилди: 2862 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Про-лига 29-туридан ўрин олган учрашувлар давом эттирилади. Кун тартибидан “B” гуруҳи ўйинлари ўрин олган.
Киритилди: 09:19, 12.10.2018. Ўқилди: 2172 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Про лига “А” гуруҳи иштирокчи жамоалари 29-тур доирасидан ўрин олган учрашувларни ўтказишди.
Киритилди: 22:39, 11.10.2018. Ўқилди: 3409 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Про-лигаси 29-туридан ўрин олган “Истиқлол” ва “Сурхон” учрашуви ниҳоясига етди. Учрашувдан сўнг мезбонлар футболчиси Умид Қодиров ўйин ҳақидаги фикрларини билдирди.
Киритилди: 19:36, 11.10.2018. Ўқилди: 2264 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Про-лига 29-туридан ўрин олган бир нечта учрашувлар ниҳоясига етди. Фарғонанинг “Истиқлол” жамоаси ўз майдонида “Сурхон”ни мағлуб этди.
Киритилди: 17:34, 11.10.2018. Ўқилди: 2941 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Про-лигаси 29-туридан ўрин олган “Норин” ва “Андижон” учрашуви бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 15:04, 11.10.2018. Ўқилди: 1933 марта. Фикрлар сони: 1 та.
11-12 октябр кунлари Про лига жамоалари 29-тур учрашувларини ўтказишади.
Киритилди: 14:09, 11.10.2018. Ўқилди: 1943 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон Про-лигаси 29-тур учрашувларига старт берилади.
Киритилди: 07:12, 11.10.2018. Ўқилди: 2367 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 07:52, 10.10.2018. Ўқилди: 1850 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фарғонанинг “Истиқлол” клуби футболчиси Обид Жўрабоев Про-лига 28-туридан ўрин олган “Шўртан”га (0:1) қарши кечган учрашувдан сўнг ўйин ҳақидаги фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 20:58, 05.10.2018. Ўқилди: 2113 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Про-Лига 28-туридан ўрин олган "Шўртан"-"Истиқлол" (0:1) учрашувидан сўнг ёш ҳужумчимиз Ҳамидулло Абдуҳамидов қуйидаги фикрларни айтиб ўтди.
Киритилди: 20:22, 05.10.2018. Ўқилди: 2346 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Про-лигаси 28-тур учрашувлари якунланди. Турнинг марказий ўйнида “Андижон” “Динамо”дан устун келди.
Киритилди: 18:50, 05.10.2018. Ўқилди: 4609 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Про-лигаси 28-туридан ўрин олган бир нечта учрашувлар бошланмоқда.
Киритилди: 16:36, 05.10.2018. Ўқилди: 2007 марта. Фикрлар сони: 1 та.
5-6 октябр кунлари Про лигада 28-тур учрашувлари бўлиб ўтади. Тур доирасидан ўрин олган ўйинларда қуйидаги расмий шахслар фаолият олиб боради.
Киритилди: 14:59, 05.10.2018. Ўқилди: 1818 марта. Фикрлар сони: 1 та.