Ўзбекистон чемпионатининг 10-тури доирасида бўлиб ўтган «Навбаҳор» ва «Машъал» жамоалари ўртасидаги учрашув видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 05:25, 21.06.2021. Ўқилди: 2205 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган “Насаф” – “Aндижон” учрашувидаги иккала голга ҳам муаллифлик қилган Ҳусайн Норчаев беллашув ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 05:09, 21.06.2021. Ўқилди: 1845 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 04:20, 21.06.2021. Ўқилди: 2311 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 04:05, 21.06.2021. Ўқилди: 1646 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 00:36, 21.06.2021. Ўқилди: 2096 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун пойтахтимиздаги «Ҳилтон» меҳмонхонасида Ўзбекистон ва Қатар футбол ассоциациялари президентлари Абдусалом Азизов ва Шайх Ҳамад бин Ҳалифа Бин Аҳмад Ал Тани ўртасида Ҳамкорлик шартномасини имзолашга бағишланган учрашув бўлиб ўтди.
Хабарингиз бор, Одил Аҳмедов терма жамоадаги фаолияти якунланганини маълум қилди.
Киритилди: 19:32, 20.06.2021. Ўқилди: 2079 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:51, 20.06.2021. Ўқилди: 1941 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 13:14, 20.06.2021. Ўқилди: 1436 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 12:35, 20.06.2021. Ўқилди: 1224 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 09:00, 20.06.2021. Ўқилди: 1451 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:40, 20.06.2021. Ўқилди: 1188 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:36, 20.06.2021. Ўқилди: 2137 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport TV телеканали 2021 йил 20 июнь, якшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 06:13, 20.06.2021. Ўқилди: 4035 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Futbol TV ва UzReport телеканаллари 2021 йил 20 июнь, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Суперлиганинг 10-туридан ўрин олган "Турон" - "Бунёдкор" (0:3) учрашувидан кейин меҳмонлар бош мураббийи Шуҳрат Мақсудов ОАВ ходимларининг саволларига жавоб қайтарди.
АГМК – “Металлург” жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманида меҳмонлар бош мураббийи Жасур Абдураимов ўз фикр мулоҳазаларини билдирди.
Киритилди: 05:06, 20.06.2021. Ўқилди: 1390 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 10-тури доирасида АГМК ўз майдонида «Металлург»ни қабул қилиб, ишончли ғалабани қўлга киритди.
Киритилди: 05:04, 20.06.2021. Ўқилди: 1476 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 10-тури доирасида «Турон» ўз майдонида «Бунёдкор»ни қабул қилиб, йирик ҳисобда имкониятни бой берди.
Киритилди: 05:02, 20.06.2021. Ўқилди: 2225 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 10-тури доирасида "Пахтакор" ўз майдонида «Сўғдиёна»ни қабул қилиб, дурангга имзо чекди.