Бухоро жамоаси ўз қароргоҳида машғулотларни давом эттирмоқда.
Киритилди: 19:10, 12.01.2019. Ўқилди: 4254 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Бухоро” клуби 3 январь санасидан янги мавсумга ҳозирликларни бошлаган эди.
Киритилди: 10:48, 12.01.2019. Ўқилди: 2254 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро” жамоаси янги мавсумга тайёргарлик ишларини бошлаб юборди.
Киритилди: 17:01, 22.12.2018. Ўқилди: 1938 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“ЎФА ва ЎзПФЛ томонидан ўтказиладиган мусобақаларда иштирок этувчи футбол клубларини лицензиялаш ва профессионал футбол клуби мақомини белгилаш бўйича регламент” ишлаб чиқилгани ва унинг ЎФА Ижроқўми бюроси томонидан тасдиқлангани ҳақида хабарингиз бор.
Киритилди: 13:15, 12.12.2018. Ўқилди: 3231 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро” футбол клуби матбуот хизмати жамоага янги бош мураббий сифатида Шуҳрат Файзиев олиб келинаётгани борасида хабар эълон қилди.
Киритилди: 18:30, 07.12.2018. Ўқилди: 6643 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ишчи гуруҳ бугун дастлаб, Бухорога ташриф буюрди ва “Бухоро” футбол клубидаги шарт-шароитларни мониторинг қилди.
Киритилди: 21:40, 06.12.2018. Ўқилди: 2809 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 26-тур доирасида “Навбаҳор” билан беллашган “Бухоро” жамоаси қисқа икки кунлик таътилдан сўнг бугун қароргоҳда йиғилади ва навбатдаги учрашувга тайёргарликни бошлайди.
Киритилди: 16:52, 22.10.2018. Ўқилди: 2076 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро” Суперлиганинг 26-тур доирасида сафарда "Навбаҳор"га қарши баҳс олиб боради.
Киритилди: 14:35, 13.10.2018. Ўқилди: 2599 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:05, 28.07.2018. Ўқилди: 2121 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро” жамоаси навбатдаги учрашув “Қизилқум” га қарши тайёргарлик кўриш мақсадида ўз қароргохида йиғилди.
Киритилди: 14:43, 28.07.2018. Ўқилди: 2213 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Маълумки “Суғдиёна” жамоаси билан кечган учрашувдан сўнг қисқа таътилга чиқган “Бухоро” жамоаси кечадан қароргоҳда йиғилди ва навбатдаги рақиби “Нефтчи”га қарши тайёргарлик машғулотларини бошлаб юборди.
Киритилди: 15:06, 18.07.2018. Ўқилди: 2747 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Куни-кеча “Бухоро” кўригида бўлган россиялик легионер Ларинов Влад Юриевич расман жамоа аъзосига айланди.
Киритилди: 17:29, 11.07.2018. Ўқилди: 4463 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ПФЛ бир неча йиллардан буён давом этиб келаётган қарздорликлар масаласига 2018 йилнинг ўзида барҳам беришни мақсад қилган.
Киритилди: 14:25, 07.07.2018. Ўқилди: 4570 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Маълумки янги мавсумга тайёргарликни Тошкентда олиб бораётган “Бухоро” жамоаси 8 июльда “Пахтакор” билан беллашади.
Киритилди: 14:52, 04.07.2018. Ўқилди: 4924 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Маълумки 14-турда “Бухоро” жамоаси сафарда “Сўғдиёна” жамоасига қарши майдонга тушиши керак эди.
Киритилди: 17:51, 08.06.2018. Ўқилди: 3431 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янги мавсум бошидан “Бухоро” жамоаси сафига келиб қўшилган икки нафар легионер сербиялик ҳимоячи Марко Клисура ва белоруссиялик ҳимоячи Сергей Русецкийлар ихтиёрий равишда расман жамоани тарк этди.
Киритилди: 14:28, 06.06.2018. Ўқилди: 6339 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Хабарингиз бор 12-турда “Локомотив” билан беллашган “Бухоро” жамоаси Суперлиганинг 12–туридни сафарда “Қўқон 1912” жамоасига қарши ўтказади.
Киритилди: 13:33, 17.05.2018. Ўқилди: 3184 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро” стадионида ҳам мухлислар учун бир қатор янгиликлар йўлга қўйилди.
Киритилди: 11:42, 25.04.2018. Ўқилди: 4897 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Маълумки Улуғбек Бақоев бошчилигидаги “Бухоро” жамоаси 19 апрель Суперлига 7-тур доирасида АГМК жамоасини қабул қилди ва 4:2 ҳисобида иродали ғалабага эришди.
Киритилди: 17:14, 21.04.2018. Ўқилди: 2257 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Бухоро» - «АГМК» учрашувидан сўнг матбуот анжумани бўлиб ўтди. Унда “Бухоро” устози Улуғбек Бақоев ўйиндан сўнгги фикирларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:20, 19.04.2018. Ўқилди: 4065 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Маълумки бугундан Ўзбекистон кубоги учрашувлари старт олади.
Киритилди: 11:36, 16.04.2018. Ўқилди: 2612 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Суперлига 6-тур доирасида бўлиб ўтган «Нефтчи» - «Бухоро» учрашувидан сўнгги матбуот анжуманида Улуғбек Бақоев ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 23:45, 12.04.2018. Ўқилди: 2735 марта. Фикрлар сони: 2 та.
ЎФА томонидан 10 миллион жарима тўлаши керак бўлган “Бухоро” сардори Шавкат Саломов борасида ҳакамга нисбатан қилган қўпол хатти-ҳаракати учун айбдор эканлигини тан олиб, ҳакам Тимур Тўхтасинов ва футбол раҳбарларидан узр сўради.
Киритилди: 16:09, 07.04.2018. Ўқилди: 5035 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган “Бухоро” ва “Пахтакор” клублари ўртасидаги учрашув инспекторининг билдиргисига асосан ЎФА Тартиб-интизом қўмитасининг йиғилиши бўлиб ўтди.
Киритилди: 14:07, 07.04.2018. Ўқилди: 5959 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Маълумки Суперлига 4-тур доирасида “Бухоро” сафарда Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси мехмони бўлди.
Киритилди: 18:00, 04.04.2018. Ўқилди: 2987 марта. Фикрлар сони: 1 та.