«Пахтакор» клубига боғлиқ кутилаётган жиддий ўзгаришлар ниҳоят, ўз тасдиғини топди.
Киритилди: 11:43, 28.06.2017. Ўқилди: 22846 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Грузиялик мутахассис «Пахтакор» клуби тарихида грузиялик биринчи ва саккизинчи чет эллик мураббийга айланди.
Киритилди: 17:32, 27.06.2017. Ўқилди: 4579 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига 15-туридан ўрин олган "Обод" (4:1) клубига қарши ўйиндан сўнг, «Пахтакор» футболчилари қисқа муддатли таътилга чиқди.
Киритилди: 10:33, 26.06.2017. Ўқилди: 4902 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Пахтакор” футбол клуби Президенти Бобур Шодиев матбуот анжуманида ОАВ саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 01:27, 24.06.2017. Ўқилди: 10320 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун, 23 июнь куни «Пахтакор» клуби янги бош мураббий Шота Арвеладзе ҳамда легионер Марко Симични таништирув маросимини ўтказди.
Киритилди: 20:46, 23.06.2017. Ўқилди: 9093 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Тошкентнинг «Пахтакор» клуби бугун — 23 июнь куни бош мураббий Шота Арвеладзе ҳамда янги легионер Марко Симични жамоатчиликка расман таништирди.
Киритилди: 19:50, 23.06.2017. Ўқилди: 8767 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Тошкентнинг «Пахтакор» клуби бугун — 23 июнь куни бош мураббий Шота Арвеладзени ва жамоанинг янги футболчиси Марко Симични жамоатчиликка расман таништирди.
Киритилди: 19:27, 23.06.2017. Ўқилди: 7944 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун — 23 июнь куни «Пахтакор» стадиони ҳудудида Шота Арвеладзе «Пахтакор» бош мураббийи сифатида расман таништирилди.
Киритилди: 19:20, 23.06.2017. Ўқилди: 5944 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Дилшод Нуралиев бошчилигидаги "Пахтакор" U-15 жамоаси халқаро турнир ғолиби бўлди.
Киритилди: 18:40, 22.06.2017. Ўқилди: 4137 марта. Фикрлар сони: 1 та.
23 июнь, жума куни "Пахтакор" футбол клуби матбуот анжумани ўтказади.
Киритилди: 18:31, 21.06.2017. Ўқилди: 8710 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 18:25, 20.06.2017. Ўқилди: 4297 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Эронга қарши ўйинда жароҳат олган Станислав Андреев тиббий текширувдан ўтказилди.
Киритилди: 12:36, 16.06.2017. Ўқилди: 6919 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Ўтган мавсумда Туркияда фаолият олиб борган грузиялик мураббий Шота Арвеладзе Тошкентнинг “Пахтакор” жамоаси бош мураббийи этиб тайинланди.
Киритилди: 08:51, 06.06.2017. Ўқилди: 11910 марта. Фикрлар сони: 7 та.
"Насаф" билан учрашувдан кейин "Пахтакор" футболчиларига қисқа муддатли таътил берилди, дея хабар беради "шерлар"нинг расмий сайти.
Киритилди: 16:28, 01.06.2017. Ўқилди: 3881 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" олий лиганинг 11-турида "Бунёдкор"га қарши ўтадиган беллашувга ҳозирлик кўришни бошлаб юборди.
Киритилди: 22:45, 14.05.2017. Ўқилди: 4543 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" футбол клуби раҳбариятида ўзгаришлар рўй берди.
Киритилди: 16:40, 12.05.2017. Ўқилди: 8056 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Пахтакор» футбол клуби атрофида анчадан буён гап-сўзлар урчиётганди.
Киритилди: 00:24, 08.05.2017. Ўқилди: 23181 марта. Фикрлар сони: 6 та.
"Пахтакор" 6 май куни "Қўқон-1912"га қарши ўтадиган 9-тур учрашувига ҳозирлик кўрмоқда.
Киритилди: 12:45, 02.05.2017. Ўқилди: 3903 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:45, 02.05.2017. Ўқилди: 3472 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Навбаҳор"га қарши беллашувда (1:0) икки футболчи олий лигада дебютини ўтказди.
Киритилди: 16:05, 01.05.2017. Ўқилди: 4136 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Жасур Абдураимов «Пахтакор» футбол клубида бош мураббий вазифасини бошқарувчи бўлиб ишлайди.
Киритилди: 18:10, 27.04.2017. Ўқилди: 6278 марта. Фикрлар сони: 7 та.
«Пахтакор»нинг кейинги тақдири қандай бўлади?
Киритилди: 17:42, 26.04.2017. Ўқилди: 8916 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ҳақиқий дарвозабон қандай бўлиши керак?
Киритилди: 16:32, 26.04.2017. Ўқилди: 7508 марта. Фикрлар сони: 8 та.
"Пахтакор" олий лиганинг 8-турида "Навбаҳор"га қарши Тошкентда майдонга тушади.
Киритилди: 15:03, 26.04.2017. Ўқилди: 4339 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:20, 26.04.2017. Ўқилди: 9116 марта. Фикрлар сони: 8 та.