«Пахтакор» учун жорий мавсум якунига етди. Жамоа ўз олдига қўйган мақсадга эришди - чемпионлик қўлга киритилди. Эътиборлиси, чемпион биринчиликни мағлубиятсиз якунлади.ПА
Киритилди: 14:14, 17.11.2014. Ўқилди: 8400 марта. Фикрлар сони: 40 та.
Биласиз, Ўзбекистон 23-миллий чемпионати якунланишига 2та тур қолган пайт «Пахтакор» жамоаси ўз тарихида 10-бор шоҳсупага кўтарилди.
Киритилди: 15:34, 15.11.2014. Ўқилди: 6895 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўн карра чемпионга айланган "Пахтакор" футболчилари бир ойлик танаффусга чиқишди.
Киритилди: 21:23, 11.11.2014. Ўқилди: 3724 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Хабарингиз бор, "Насаф" жамоасининг 2000-йиллардаги энг яхши ҳимоячиларидан бири Камолиддин Кенжаев 2006 йил автоҳалокат туфайли ногиронлар аравачасига михланиб қолган.
Киритилди: 21:57, 31.10.2014. Ўқилди: 4572 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Самвел Бабаян бошчилигидаги "Пахтакор"нинг асосий ва ёшлар таркиби ўзаро ўйинда майдонга тушди. Ўйин "Пахтакор" стадионида бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:08, 24.09.2014. Ўқилди: 4219 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 15:08, 15.09.2014. Ўқилди: 4645 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 20:39, 12.09.2014. Ўқилди: 3952 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:35, 09.09.2014. Ўқилди: 4482 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Анъанавий тарзда ўтказиб келинаётган "Пахтакор-79" хотира турнирига қуръа ташланди. Бу йилги мусобақада 12 жамоа тўрт гуруҳга бўлинган ҳолда ўз иштирокини бошлайди.
Киритилди: 11:48, 06.08.2014. Ўқилди: 5255 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун "Пахтакор" менежери Самвел Бабаян жамоа ва академия мураббийлари иштирокида йиғилиш ўтказди.
Киритилди: 17:35, 05.08.2014. Ўқилди: 4873 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Пахтакор"нинг навбатдаги уй ўйинида ҳам омадли мухлислар эсдалик совғалари соҳибларига айланади.
Киритилди: 16:20, 31.07.2014. Ўқилди: 4354 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Давралар оралиғида ҳужумчи Баҳодир Пардаев "Пахтакор" таркибига келиб қўшилди.
Киритилди: 12:55, 31.07.2014. Ўқилди: 4553 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Пахтакор" футбол академияси Термиз шаҳридан кейин Қувасойда ҳам ўз бўлими фаолиятини ишга туширди.
Киритилди: 12:21, 22.07.2014. Ўқилди: 4462 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 15:53, 15.07.2014. Ўқилди: 3730 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 16:53, 10.07.2014. Ўқилди: 4627 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:08, 08.07.2014. Ўқилди: 4331 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:21, 07.07.2014. Ўқилди: 3861 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:44, 18.06.2014. Ўқилди: 5644 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Киритилди: 19:22, 17.06.2014. Ўқилди: 4254 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 13:59, 17.06.2014. Ўқилди: 4353 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор"нинг навбатдаги уй ўйинида омадли мухлислардан бири яна автомобиль эгасига айланади.
Киритилди: 14:12, 02.06.2014. Ўқилди: 5977 марта. Фикрлар сони: 29 та.
Киритилди: 15:11, 28.05.2014. Ўқилди: 6802 марта. Фикрлар сони: 47 та.
"Пахтакор" футбол мактаби 2007 йилда таваллуд топган болаларни гуруҳларга қабул қилади.
Киритилди: 12:16, 12.05.2014. Ўқилди: 3588 марта. Фикрлар сони: 6 та.
«Пахтакор» футбол клуби Ўзбекистон чемпионати ва Кубоги ўйинлари доирасида ташкил этаётгани – «Омадли мухлис» совринли ўйини давом эттиради.
Киритилди: 08:58, 04.05.2014. Ўқилди: 6346 марта. Фикрлар сони: 51 та.
Киритилди: 14:42, 30.04.2014. Ўқилди: 3696 марта. Фикрлар сони: 9 та.