Ўзбекистон чемпионатининг 10-тури доирасида бўлиб ўтган «Навбаҳор» ва «Машъал» жамоалари ўртасидаги учрашув видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 05:25, 21.06.2021. Ўқилди: 2205 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган “Насаф” – “Aндижон” учрашувидаги иккала голга ҳам муаллифлик қилган Ҳусайн Норчаев беллашув ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 05:09, 21.06.2021. Ўқилди: 1845 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 04:20, 21.06.2021. Ўқилди: 2311 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 04:05, 21.06.2021. Ўқилди: 1646 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 00:36, 21.06.2021. Ўқилди: 2096 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун пойтахтимиздаги «Ҳилтон» меҳмонхонасида Ўзбекистон ва Қатар футбол ассоциациялари президентлари Абдусалом Азизов ва Шайх Ҳамад бин Ҳалифа Бин Аҳмад Ал Тани ўртасида Ҳамкорлик шартномасини имзолашга бағишланган учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:20, 20.06.2021. Ўқилди: 3662 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хабарингиз бор, Одил Аҳмедов терма жамоадаги фаолияти якунланганини маълум қилди.
Киритилди: 21:12, 20.06.2021. Ўқилди: 9183 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 19:32, 20.06.2021. Ўқилди: 2079 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:51, 20.06.2021. Ўқилди: 1941 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 13:14, 20.06.2021. Ўқилди: 1436 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 12:35, 20.06.2021. Ўқилди: 1224 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 12:31, 20.06.2021. Ўқилди: 1053 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 09:41, 20.06.2021. Ўқилди: 2279 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 09:00, 20.06.2021. Ўқилди: 1451 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:40, 20.06.2021. Ўқилди: 1188 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:36, 20.06.2021. Ўқилди: 2137 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport TV телеканали 2021 йил 20 июнь, якшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 06:13, 20.06.2021. Ўқилди: 4035 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Futbol TV ва UzReport телеканаллари 2021 йил 20 июнь, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 06:00, 20.06.2021. Ўқилди: 8012 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 10-туридан ўрин олган "Турон" - "Бунёдкор" (0:3) учрашувидан кейин меҳмонлар бош мураббийи Шуҳрат Мақсудов ОАВ ходимларининг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 05:08, 20.06.2021. Ўқилди: 1452 марта. Фикрлар сони: 0 та.
АГМК – “Металлург” жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманида меҳмонлар бош мураббийи Жасур Абдураимов ўз фикр мулоҳазаларини билдирди.
Киритилди: 05:06, 20.06.2021. Ўқилди: 1390 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 10-тури доирасида АГМК ўз майдонида «Металлург»ни қабул қилиб, ишончли ғалабани қўлга киритди.
Киритилди: 05:04, 20.06.2021. Ўқилди: 1476 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 10-тури доирасида «Турон» ўз майдонида «Бунёдкор»ни қабул қилиб, йирик ҳисобда имкониятни бой берди.
Киритилди: 05:02, 20.06.2021. Ўқилди: 2225 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 10-тури доирасида "Пахтакор" ўз майдонида «Сўғдиёна»ни қабул қилиб, дурангга имзо чекди.
Киритилди: 04:57, 20.06.2021. Ўқилди: 1979 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Сўғдиёна" билан баҳсдан кейин "Пахтакор" бош мураббийи баҳс ҳақида фикрларини билдирди.
Киритилди: 23:39, 19.06.2021. Ўқилди: 1770 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Про лига 12-тури доирасида «Динамо» жамоаси Нукусда «Арал Самали» клуби меҳмони бўлди.
Киритилди: 23:29, 19.06.2021. Ўқилди: 1569 марта. Фикрлар сони: 0 та.