«Динамо» ҳужумчиси Жоэл Кожо «Олимпик» билан ўйиндан кейин клуб ва унинг ўртасида ҳеч қандай муаммо йўқлиги, ўзаро гаплашиб олингани ва энг аввало жамоа манфаати учун ҳам олға бориш кераклигини айтди.
Киритилди: 23:52, 21.09.2024. Ўқилди: 1029 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Пахтакор" клуби раҳбарияти бош мураббий Максим Шацкихни истеъфога чиқарди.
Киритилди: 23:49, 21.09.2024. Ўқилди: 7509 марта. Фикрлар сони: 34 та.
Киритилди: 23:46, 21.09.2024. Ўқилди: 961 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 19-туридан ўрин олган икки учрашув якунланди.
Киритилди: 21:27, 21.09.2024. Ўқилди: 1904 марта. Фикрлар сони: 7 та.
«Пахтакор» футбол клуби раиси Жаҳонгир Ортиқхўжаев Максим Шацкихнинг фаолияти хусусида ўз фикрини баён этди.
Киритилди: 20:30, 21.09.2024. Ўқилди: 5573 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Бугун Суперлига 19-тури доирасидаги "Олимпик" - "Динамо" учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:18, 21.09.2024. Ўқилди: 946 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Futsal Coach” канали Ўзбекистон футзал миллий терма жамоасининг мундиалдаги иштирокига баҳо берди:
Киритилди: 11:07, 21.09.2024. Ўқилди: 1229 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада бугун 19-тур ўйинлари давом этади.
Киритилди: 11:04, 21.09.2024. Ўқилди: 1587 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Суперлигада 19-тур учрашувлари давом эттирилади.
Киритилди: 10:58, 21.09.2024. Ўқилди: 841 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 19-тур ўйинида "Шерлар" 21 сентябрь куни Олмалиққа сафар қилишади.
Киритилди: 07:22, 21.09.2024. Ўқилди: 863 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 19-тури доирасида бўлиб ўтган «Сўғдиёна» - «Андижон» учрашуви видеошарҳи билан қуйида танишиб олишингиз мумкин.
Киритилди: 07:04, 21.09.2024. Ўқилди: 1097 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 19-тури доирасида бўлиб ўтган «Локомотив» - «Навбаҳор» учрашуви видеошарҳи билан қуйида танишиб олишингиз мумкин.
Киритилди: 07:02, 21.09.2024. Ўқилди: 1668 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport телеканали бугун — 21 сентябрь, шанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 06:27, 21.09.2024. Ўқилди: 4008 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 19-туридан ўрин олган “Локомотив” – “Навбаҳор” (0:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Сергей Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 06:16, 21.09.2024. Ўқилди: 969 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 19-тури доирасида «Динамо» жамоаси Тошкентда «Олимпик» меҳмони бўлади.
Киритилди: 23:09, 20.09.2024. Ўқилди: 801 марта. Фикрлар сони: 0 та.
5 октябрь — шанба куни Фарғонада бўлиб ўтадиган Ўзбекистон кубогининг финал учрашуви 17:00 да старт олади.
Киритилди: 22:44, 20.09.2024. Ўқилди: 3384 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 19-туридан ўрин олган ўйин 20 сентябрь, жума куни бўлиб ўтди.
Киритилди: 22:06, 20.09.2024. Ўқилди: 1223 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:22, 20.09.2024. Ўқилди: 1562 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 19-туридан ўрин олган «Локомотив» - «Навбаҳор» учрашувининг асосий таркиблари эълон қилинди.
Киритилди: 16:01, 20.09.2024. Ўқилди: 967 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Марказ ЎзПФЛ ва ЎФА билан ҳамкорликда финални юқори савияда ўтказиш мақсадида хориждан ҳакамлар бригадасини жалб этишни режалаштирмоқда.
Киритилди: 16:00, 20.09.2024. Ўқилди: 3060 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 14:18, 20.09.2024. Ўқилди: 970 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Суперлига 19-тур доирасидан ўрин олган "Локомотив" - "Навбаҳор" ўйини бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:12, 20.09.2024. Ўқилди: 1205 марта. Фикрлар сони: 1 та.