Футболчиларнинг жисмоний ҳолати талаб даражасида бўлиши нафақат клубларимиз, балки терма жамоаларимиз муваффақиятида ҳам муҳим омил ҳисобланади.
Киритилди: 10:22, 30.05.2018. Ўқилди: 2169 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Акция ўтказдик, овозимиз етмади, ўзимизча билет олиб жамоага ёрдам бермоқчи бўлдик қурбимиз етмади.
Киритилди: 09:54, 30.05.2018. Ўқилди: 6729 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Бугун “Насаф” Ўзбекистон Кубоги-2018да ўз юришини бошлайди.
Киритилди: 09:29, 30.05.2018. Ўқилди: 3132 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV бугун, 30 май куни қуйидаги кўрсатувларни эфирга узатади.
Киритилди: 08:59, 30.05.2018. Ўқилди: 7271 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Кубогининг 1/8 финал босқичи учрашувлари доирасидан ўрин олган “Машъал” – “Сурхон” учрашуви якунига етди.
Киритилди: 00:30, 30.05.2018. Ўқилди: 2940 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Кубоги 1/8 финал учрашувлари доирасидан ўрин олган яна бир беллашув ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 21:42, 29.05.2018. Ўқилди: 3184 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси ва Профессионал футбол лигаси томонидан юртимизда турли соҳа вакиллари орасида футболни янада ривожлантириш ва оммалаштириш, соғлом турмуш тарзини тарғиб қилиш борасида турли мусобақалар ва тадбирлар ташкил қилиняпти.
Киритилди: 21:00, 29.05.2018. Ўқилди: 4686 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳозирги кунда ички чемпионатимиз ислоҳотлардан сўнг анча қизиқарлироқ бўлиб қолган эди.
Киритилди: 20:29, 29.05.2018. Ўқилди: 7595 марта. Фикрлар сони: 23 та.
1 июнь – Халқаро болаларни ҳимоя қилиш кунини кенг нишонлаш бўйича ҳукумат даржасида қатор тадбирлар белгиланмоқда.
Киритилди: 19:35, 29.05.2018. Ўқилди: 5432 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Нукусда Ўзбекистон Кубоги 1/8 финал ўйинлари доирасидан ўрин олган “Орол” – “Андижон” учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:34, 29.05.2018. Ўқилди: 3935 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аёллар жамоалари ўртасидаги 10-тур ўйинларида пешқадамларнинг бари сафарда тўп суришларига қарамай зафарли юришларини давом эттиришди.
Киритилди: 19:25, 29.05.2018. Ўқилди: 3338 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футзал бўйича мамлакат чемпионатининг 9-турида деярли шов-шувли натижа қайд этилмади.
Киритилди: 19:23, 29.05.2018. Ўқилди: 3009 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Кубогининг 1/8 финалидан ўрин олган “Бунёдкор” – “Суғдиёна” учрашувининг бошланғич таркиблари маълум бўлди.
Киритилди: 18:52, 29.05.2018. Ўқилди: 3380 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага, 30 май чоршанба куни, “Насаф” Ўзбекистон Кубоги 1/8 финалида “АГМК” билан баҳс юритади.
Киритилди: 14:13, 29.05.2018. Ўқилди: 2681 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хабарингиз бор, шу йилнинг 7 июнь куни Ўзбекистон миллий терма жамоаси сафарда Уругвай терма жамоасига қарши ўртоқлик ўйинида майдонга тушади.
Киритилди: 14:12, 29.05.2018. Ўқилди: 3425 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Жорий йилнинг 26 майидан 29 майига қадар “Спартак” болалар футбол жамоаси ва Ўзбекистон Футбол Ассоциацияси ҳамкорлигида 2009 йилда туғилган болалар ўртасида Ўзбекистонда хизмат кўрсатган футбол мураббийи Акмал Азизхўжаев хотирасига бағишлаб турнир ташкил этилди.
Киритилди: 14:10, 29.05.2018. Ўқилди: 2082 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча, 29 май куни Ўзбекистон Кубогида 1/8 финал учрашувлари старт олди.
Киритилди: 14:07, 29.05.2018. Ўқилди: 4607 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:55, 29.05.2018. Ўқилди: 2352 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, шу йилнинг 7 июнь куни Ўзбекистон миллий терма жамоаси сафарда Уругвай терма жамоасига қарши ўртоқлик ўйинида майдонга тушади. Ана шу сафар олдидан биз терма жамоадан биринчи марта чақирув олган "Бухоро" клуби аъзоси Санъат Шихов билан суҳбатлашдик.
Киритилди: 13:37, 29.05.2018. Ўқилди: 2054 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Кубоги 1/8 финалида “Сўғдиёна” Тошкентда “Бунёдкор” жамоасига қарши баҳс олиб боради.
Киритилди: 09:40, 29.05.2018. Ўқилди: 3052 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 29 май кунги дастурлар тартиби билан танишинг.
Киритилди: 09:01, 29.05.2018. Ўқилди: 7241 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Ифтихор" билан учрашувдан сўнг "Пахтакор" бош мураббийи ўйин ҳақида фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 21:34, 28.05.2018. Ўқилди: 2882 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Кубоги нимчорак финалида "Пахтакор" ишончли ғалабага эришди.
Киритилди: 21:33, 28.05.2018. Ўқилди: 3725 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Республикамиз мураббийлар касбий маҳоратини ошириш мақсадида Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан ўтказилаётган навбатдаги семинар бугун Наманганда бошланди.
Киритилди: 19:12, 28.05.2018. Ўқилди: 2353 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан мураббийларнинг касбий маҳоратини ошириш мақсадида ўтказилаётган навбатдаги семинар бугун Сурхондарёда ташкил этилди.
Киритилди: 19:08, 28.05.2018. Ўқилди: 1891 марта. Фикрлар сони: 1 та.