Лига расмий учрашувни ташкил этишда сусткашликка йўл қўяётган клублар ҳақида маълумот беришда давом этади.
Киритилди: 19:10, 21.04.2025. Ўқилди: 1454 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун Суперлиганинг 6-тур доирасида "Сурхон" "Навбаҳор" билан беллашади.
Киритилди: 11:51, 21.04.2025. Ўқилди: 632 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 6-туридаги “Андижон” – “Динамо” (1:2) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Александр Хомяков журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 10:47, 21.04.2025. Ўқилди: 1076 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Суперлиганинг 6-туридан ўрин олган “Андижон” – “Динамо” (1:2) учрашувидан кейин ташкил қилинган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 10:46, 21.04.2025. Ўқилди: 765 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Ўзбекистон Суперлигасининг 6-тур ўйинлари якунига етади.
Киритилди: 10:13, 21.04.2025. Ўқилди: 970 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 6-тури доирасидаги ОКМК—“Сўғдиёна” ўзаро беллашди.
Киритилди: 23:30, 20.04.2025. Ўқилди: 1083 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 6-тур доирасида "Андижон" ўз майдонида Самарқанднинг "Динамо" жамоасини қабул қилди.
Киритилди: 23:19, 20.04.2025. Ўқилди: 1366 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 6-тури доирасидаги “Андижон”—“Динамо” ҳамда “ОКМК”—“Сўғдиёна” баҳслари якунига етди.
Киритилди: 20:34, 20.04.2025. Ўқилди: 1417 марта. Фикрлар сони: 18 та.
Соат 18:00'дан бошлаб Суперлига 6-туридан ўрин олган ОКМК - "Сўғдиёна" учрашуви старт олади.
Киритилди: 17:06, 20.04.2025. Ўқилди: 635 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 6-турида бугун ОКМК ўз майдонида "Сўғдиёна"ни қабул қилади.
Киритилди: 13:20, 20.04.2025. Ўқилди: 448 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 10:51, 20.04.2025. Ўқилди: 802 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 6-тури доирасида бўлиб ўтган "Бухоро" — "Насаф" учрашувидан кейинги матбуот анжуманида қаршиликлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев спорт журналистлари саволларига жавоб берди.
Киритилди: 07:00, 20.04.2025. Ўқилди: 626 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 6-тури доирасида бўлиб ўтган «Нефтчи» - «Пахтакор» учрашуви (0:4) статистикаси ва видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 06:48, 20.04.2025. Ўқилди: 1417 марта. Фикрлар сони: 12 та.
"Пахтакор" бош мураббийи Педру Морейра Суперлиганинг 6-тури доирасида бўлиб ўтган "Нефтчи"га қарши ўйин борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:37, 20.04.2025. Ўқилди: 669 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 6-тури доирасида бўлиб ўтган «Бухоро» - «Насаф» учрашуви видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 23:24, 19.04.2025. Ўқилди: 940 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 6-тури доирасида бўлиб ўтган «Шўртан» - «Машъал» учрашуви видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 23:21, 19.04.2025. Ўқилди: 867 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада бугун 6-турнинг 3 та ўйини бўлиб ўтди.
Киритилди: 23:12, 19.04.2025. Ўқилди: 1580 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 6-турида "Пахтакор" Фарғонада "Нефтчи" устидан йирик 4:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 22:21, 19.04.2025. Ўқилди: 1261 марта. Фикрлар сони: 49 та.
Бироз олдин Ўзбекистон Суперлигаси 6-тури доирасида «Шўртан» Қаршида «Машъал»ни қабул қилди.
Киритилди: 20:14, 19.04.2025. Ўқилди: 719 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Соат 20:15'да Суперлига 6-туридан ўрин олган "Нефтчи" - "Пахтакор" ўйини старт олади. Беллашув асосий таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 19:26, 19.04.2025. Ўқилди: 1083 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Соат 19:00'да Суперлига 6-туридан ўрин олган "Бухоро" - "Насаф" ўйини старт олади.
Киритилди: 18:22, 19.04.2025. Ўқилди: 1126 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Соат 18:00'дан бошлаб Суперлига 6-туридан ўрин олган "Шўртан" - "Машъал" учрашуви старт олади.
Киритилди: 17:12, 19.04.2025. Ўқилди: 826 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун, 19 апрель куни Суперлига 6-турида "Бухоро" "Насаф"ни қабул қилади.
Киритилди: 16:49, 19.04.2025. Ўқилди: 678 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 6-туридан ўрин олган баҳсда “Навбаҳор” сафарда “Сурхон” (Термиз) жамоаси меҳмони бўлади.
Киритилди: 15:54, 19.04.2025. Ўқилди: 756 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Фарғонанинг "Нефтчи" клуби Суперлига 6-турида ўз майдонида "Пахтакор"ни қабул қилади.
Киритилди: 13:27, 19.04.2025. Ўқилди: 1038 марта. Фикрлар сони: 0 та.