2-10 июнь саналари ФИФА кунлари сифатида белгиланган бўлиб, унинг доирасида Ўзбекистон миллий терма жамоаси 5 июнь куни Абу Дабида БАА ҳамда 10 июнь куни Тошкентда Қатар термаларига қарши майдонга тушади.
Киритилди: 12:31, 23.04.2025. Ўқилди: 1285 марта. Фикрлар сони: 2 та.
ЎзПФЛ'нинг хабар беришича, Суперлига 7-туридан ўрин олган "Машъал" - "Сурхон" ўйини Термизда бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:12, 22.04.2025. Ўқилди: 610 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 6-туридан ўрин олган "Сурхон"-"Навбаҳор" (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Февзи Давлетов қатнашиб, журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 05:51, 22.04.2025. Ўқилди: 872 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 6-туридан ўрин олган "Сурхон"-"Навбаҳор" (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Сергей Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 05:48, 22.04.2025. Ўқилди: 794 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 6-туридан ўрин олган баҳсда “Сурхон” клуби Термизда "Навбаҳор"ни қабул қилиб, кичик ҳисобда ғалаба қозонди.
Киритилди: 23:31, 21.04.2025. Ўқилди: 872 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:51, 21.04.2025. Ўқилди: 1111 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон профессионал футбол лигаси матбуот хизмати Суперлиганинг 7-туридан ўрин олган баҳсларнинг бошланиш вақтларини эълон қилди.
Киритилди: 22:32, 21.04.2025. Ўқилди: 2247 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 6-туридан ўрин олган баҳсда "Навбаҳор" Термизда “Сурхон” меҳмони бўлди.
Киритилди: 22:28, 21.04.2025. Ўқилди: 1199 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 6-туридан ўрин олган сўнгги ўйин Термизда бўлиб ўтади. «Сурхон» ўз майдонида «Навбаҳор»ни қабул қилмоқда.
Киритилди: 19:17, 21.04.2025. Ўқилди: 1403 марта. Фикрлар сони: 4 та.