Маълумки, айни дамда суперлигада биринчи босқич якунига етиб, кичик танаффус юзага келган.
Киритилди: 07:48, 25.08.2018. Ўқилди: 1837 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг биринчи босқичи якунланди. Иккинчи босқич старт олишидан аввал ортда қолган дастлабки босқичнинг эътиборга молик маълумотларини ҳавола этамиз.
Киритилди: 07:45, 25.08.2018. Ўқилди: 4390 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 20:54, 24.08.2018. Ўқилди: 3532 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни пайтда ФИФА кунлари сабабли бир қатор футболчилар ўз миллий терма жамоаларидан чақирув олмоқда.
Киритилди: 15:12, 24.08.2018. Ўқилди: 4372 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 22-тури якунланди ва шу тариқа янгича тартибда ўтказилаётган миллий чемпионатимизда биринчи босқич ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 15:03, 24.08.2018. Ўқилди: 3551 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Пахтакор” – “Насаф” учрашувидан сўнг ўйин якунларига бағишланган матбуот анжумани ўтказилди. Матбуот анжуманининг дастлабки қисмида жамоамиз устози Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 01:56, 19.08.2018. Ўқилди: 4162 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Насаф" билан ўйиндан кейин "Пахтакор" бош мураббийи учрашув ҳақида фикрларини билдирди.
Киритилди: 23:35, 18.08.2018. Ўқилди: 3739 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Анчагина шиддатли руҳда давом этаётган Суперлига баҳсларида биринчи босқич якунланди.
Киритилди: 23:20, 18.08.2018. Ўқилди: 4807 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 22-туридан ўрин олган “Пахтакор” ва “Насаф” учрашуви якунланди. Мазкур учрашувда майдон эгалари рақиб дарвозасига жавобсиз 4 та гол уришга эришди.
Киритилди: 22:23, 18.08.2018. Ўқилди: 4505 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 22-тур “Қизилқум” ва “Навбаҳор” учрашуви якунланди. Навоийда кечган учрашувда мезбонлар 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди. Учрашувдаги голларни Артур Геворкян ва Иван Нагаев уришга муваффақ бўлди.
Киритилди: 22:14, 18.08.2018. Ўқилди: 2690 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон суперлигаси 22-туридан ўрин олган “Қизилқум” ва “Навбаҳор” учрашуви бошланмоқда.
Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 19:20, 18.08.2018. Ўқилди: 2192 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 22-тур бугунги учрашувлар бошланмоқда. “Пахтакор” ўз майдонида Қаршининг “Насаф” клубини қабўл қилади.
Киритилди: 18:49, 18.08.2018. Ўқилди: 4428 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Пахтакор" бош мураббийи "Насаф" билан бўлажак учрашув ҳақида фикрларини айтиб ўтди.
Киритилди: 11:54, 18.08.2018. Ўқилди: 2979 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Хабарингиз бор, Суперлиганинг 22-турида “Навбаҳор” Навоийда “Қизилқум” клуби меҳмони бўлади.
Киритилди: 11:21, 18.08.2018. Ўқилди: 2240 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 22-тур доирасидаги “Бухоро” ва “Локомотив” учрашуви бўлиб ўтди. Қуйида учрашувнинг видеошарҳини томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 11:14, 18.08.2018. Ўқилди: 5380 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 22-тур доирасидаги АГМК ва “Металлург” учрашуви бўлиб ўтди. Қуйида учрашувнинг видеошарҳини томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 11:06, 18.08.2018. Ўқилди: 2638 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Нефтчи” - “Қўқон-1912” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида жамоамиз етакчи футболчиларимиздан бири Суҳроб Бердиевлар иштирок этишди.
Киритилди: 00:57, 18.08.2018. Ўқилди: 2375 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Нефтчи” - “Қўқон-1912” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида жамоамиз устози Нўъмон Ҳасанов иштирок этиди.
Киритилди: 00:54, 18.08.2018. Ўқилди: 2671 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Нефтчи” - “Қўқон-1912” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Баҳром Ҳайдаров ва “Нефтчи” посбони Музаффар Абдуллаевлар қатнашишди.
Киритилди: 00:51, 18.08.2018. Ўқилди: 2393 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро” – “Локомотив” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Андрей Фёдоров қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 23:53, 17.08.2018. Ўқилди: 2467 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро” – “Локомотив” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Улуғбек Бақоев қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 23:50, 17.08.2018. Ўқилди: 2514 марта. Фикрлар сони: 1 та.
АГМК – “Металлург” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Бахтиёр Ашурматов қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 23:48, 17.08.2018. Ўқилди: 2031 марта. Фикрлар сони: 1 та.
АГМК – “Металлург” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Андрей Шипилов қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 23:44, 17.08.2018. Ўқилди: 2026 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Бунёдкор" — "Сўғдиёна" учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Сергей Лушчан қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 23:21, 17.08.2018. Ўқилди: 2157 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 22-туридан ўрин олган “Бунёдкор” ва “Суғдиёна” учрашуви бўлиб ўтди. Тошкентдаги “Миллий” стадионида кечган баҳсда жамоалар муроса кўчасини танлашди.
Киритилди: 23:19, 17.08.2018. Ўқилди: 5230 марта. Фикрлар сони: 1 та.