Pepsi Суперлиганинг 14-тур ўйинлари миллий терма жамоамизнинг Уругвай давлатида маҳаллий миллий терма жамоа билан халқаро ўртоқлик учрашуви ўтказиши муносабати билан бошқа муддатга қолдирилганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 05:52, 06.06.2018. Ўқилди: 3297 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Pepsi Суперлиганинг 13-турини бошқариб борувчи ҳакамлар ва назоратчилар таркиби ҳақида маълумот берганмиз.
Киритилди: 17:45, 21.05.2018. Ўқилди: 2396 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча ЎзПФЛ Ҳакамлар ва назоратчилар бошқармаси томонидан Pepsi Суперлиганинг 13-турини бошқариб борувчи масъуллар тайинланган эди.
Киритилди: 17:42, 18.05.2018. Ўқилди: 3190 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлиганинг 13-турини бошқариб борувчи ҳакамлар ва назоратчилар тайинланди.
Киритилди: 17:26, 18.05.2018. Ўқилди: 4170 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Бугун “Насаф” – “Нефтчи” учрашуви билан Pepsi Суперлиганинг 12-тур учрашувларига старт берилади.
Киритилди: 11:10, 14.05.2018. Ўқилди: 2821 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Супер Лигасининг 11-туридан ўрин олган “Навбахор” – “Қизилқум” учрашуви ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 22:49, 12.05.2018. Ўқилди: 4840 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Суперлига 11-турига ҳакамлар ва назоратчилар тайинланди. Ушбу тур учрашувлари 10-12 май кунлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 11:49, 08.05.2018. Ўқилди: 4013 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлигаси 11-турининг "марказий ўйини"да мамлакатимизнинг икки гранд жамоалари – "Насаф" ҳамда "Пахтакор" ўзаро баҳс олиб боришади.
Киритилди: 21:43, 07.05.2018. Ўқилди: 4969 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Pepsi Суперлиганинг 4,5 ва 6 май кунларига белгиланган 10-тур ўйинларини бошқариб борувчи ҳакамлар, назоратчилар ва комиссарлар тайинланди.
Киритилди: 22:23, 30.04.2018. Ўқилди: 2743 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Pepsi Суперлиганинг 29 ва 30 апрелга белгиланган 9-тур ўйинларига ҳакамлар, назоратчилар ва комиссарлар тайинланди.
Киритилди: 12:18, 27.04.2018. Ўқилди: 3412 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Суперлиганинг 19, 20 ва 21 апрель кунларига белгиланган 7-тур ўйинларини бошқариб борувчи ҳакамлар, назоратчилар ва комиссарлар номи маълум бўлди.
Киритилди: 16:50, 16.04.2018. Ўқилди: 2805 марта. Фикрлар сони: 3 та.
11 апрель куни мамлакатимизнинг икки шаҳрида иккита ўйин билан Суперлиганинг 6-тур доирасига старт берилади.
Киритилди: 10:41, 10.04.2018. Ўқилди: 2625 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Яна бир кундан кейин мамлакат миллий чемпионати Суперлигасининг 6-тур ўйинларига старт берилади.
Киритилди: 14:55, 09.04.2018. Ўқилди: 5207 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Суперлига 5-туридан ўрин олган “Локомотив” - “Қўқон-1912” учрашувида бош ҳакамга ёрдам берган Акбар Қувватов қўпол хатога йўл қўйгани учун жазоланади.
Киритилди: 21:33, 07.04.2018. Ўқилди: 8400 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Миллий чемпионат Суперлигасининг 5-тур ўйинларини бошқариб борувчи ҳакамлар, назоратчилар ва комиссарлар тайинланди.
Киритилди: 19:14, 03.04.2018. Ўқилди: 3934 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан юртимиздаги ҳакамлар савиясини ошириш ва футбол учрашувларини сифатли бошқарилишини таъминлаш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 19:04, 24.03.2018. Ўқилди: 2472 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Суперлига 4-тур учрашувларига ҳакам ва назоратчилар тайинланди.
Киритилди: 12:53, 24.03.2018. Ўқилди: 2715 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 3-тур учрашувлари 16-18 марта кунлари бўлиб ўтади. “Насаф” бу турда “Қизилқум” меҳмони бўлади.
Киритилди: 04:12, 15.03.2018. Ўқилди: 2278 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Суперлиганинг 16, 17 ва 18 март кунларига белгиланган 3-тур ўйинларини бошқариб борувчи ҳакамлар ва назоратчилар номи маълум бўлди.
Киритилди: 10:47, 13.03.2018. Ўқилди: 3325 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янги мавсумда ПФЛ мусобақаларида ишлайдиган бош ҳакамлар, лайнсменлар ва назоратчилар рўйхати эълон қинди.
Киритилди: 21:18, 08.03.2018. Ўқилди: 2584 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 8, 9 ва 10 март кунларига белгиланган 2-тур ўйинларига ҳакамлар ва назоратчилар, шунингдек, комиссарлар тайинланди.
Киритилди: 11:49, 06.03.2018. Ўқилди: 2856 марта. Фикрлар сони: 1 та.
1-тур доирасидаги “Металлург” – “Навбаҳор” учрашувида қанот ҳаками вазифасини бажарувчи Т.Гайнулин ва А.Цапенко ўрнига Р.Нўъмонов ҳамда Д.Сайлавов алмаштирилди.
Киритилди: 23:59, 28.02.2018. Ўқилди: 1965 марта. Фикрлар сони: 5 та.
1 март куни мамлакат миллий чемпионати суперлига ўйинларига старт берилади.
Киритилди: 15:59, 27.02.2018. Ўқилди: 1543 марта. Фикрлар сони: 1 та.
1 март куни мамлакат миллий чемпионати Суперлига ўйинларига старт берилади. 1, 2 ва 3 март кунларига белгиланган тур доирасидаги учрашувларга қуйидаги ҳакам ва назоратчилар тайинланди:
Киритилди: 11:47, 26.02.2018. Ўқилди: 4656 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Маълумки, сифатли футбол чемпионати миллий терма жамоанинг муваффақиятли ўйнаши учун замин яратади.
Киритилди: 12:21, 21.12.2017. Ўқилди: 2249 марта. Фикрлар сони: 1 та.