IBF талқини бўйича жаҳон чемпиони, британиялик боксчи Энтони Жошуа ва украиналик Владимир Кличко ўртасидаги жангни ўзбекистонликлар ҳам томоша қилиши мумкин.
Киритилди: 17:59, 17.04.2017. Ўқилди: 39278 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ferrari жамоасининг немис пойгачиси Себастьян Феттель "Формула-1" пойгасининг Баҳрайн Гран-приси ғолибига айланди.
Киритилди: 23:33, 16.04.2017. Ўқилди: 5551 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ярим ўрта вазн тоифасида иштирок этаётган профессионал боксчимиз Шоҳжаҳон Эргашев янги жанг олдидан машғулотларга зўр берган.
Киритилди: 19:02, 16.04.2017. Ўқилди: 5340 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Денис Истомин ва Фаррух Дўстов «Ўзбекистон ҳаво йўллари» ДАК мутахассисларига маҳорат сабоқларини берди.
Киритилди: 13:11, 15.04.2017. Ўқилди: 4690 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Қирол кубоги” халқаро мусобақаси чемпиони Исроил Мадримов ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:12, 13.04.2017. Ўқилди: 4921 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон Миллий Паралимпия Ассоциацияси 12 апрель куни стол тенниси бўйича “Паралимпия Кубоги” мусобақасини ўтказди.
Киритилди: 10:26, 13.04.2017. Ўқилди: 5215 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бокс бўйича Ўзбекистон терма жамоаси 3-9 апрел кунлари Таиланднинг Бангкок шаҳрида бўлиб ўтган “Қирол кубоги” халқаро турнирида иштирок этиб қайтди.
Киритилди: 17:54, 12.04.2017. Ўқилди: 4921 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бокс бўйича Ўзбекистон терма жамаоси аъзолари Таиланд мамлакатида бўлиб ўтган “Қирол кубоги 2017” турнирида иштирок этиб юртимизга қайтиб келишди.
Киритилди: 17:52, 12.04.2017. Ўқилди: 5371 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага Боку шаҳрида Озарбайжон спорт курашлари федерацияси кубоги старт олади.
Киритилди: 17:16, 12.04.2017. Ўқилди: 4587 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бокс бўйича Ўзбекистон термаси Таиланддаги халқаро мусобақада тўлиқ таркибда мукофотларга эга бўлди.
Киритилди: 11:06, 11.04.2017. Ўқилди: 13963 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Германиялик ультрамарафончи Кай Маркус Гамбургдан Хитойга қадар бўлган масофани югуриб ўтади.
Киритилди: 17:40, 10.04.2017. Ўқилди: 6585 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:48, 10.04.2017. Ўқилди: 5618 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон теннисчилари Ҳиндистонга қарши Дэвис Кубоги доирасидаги баҳсларда мағлубиятга учради ва мусобақани тарк этди.
Киритилди: 17:24, 09.04.2017. Ўқилди: 9592 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Формула-1 бўйича жаҳон чемпионатининг Хитой Гран-приси якунига етди.
Киритилди: 12:54, 09.04.2017. Ўқилди: 7571 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Таиланд пойтахти Бангкок шаҳрида бокс бўйича ўтказилган Қирол кубоги–2017 халқаро турнирининг финал жанглари бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:09, 08.04.2017. Ўқилди: 10447 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон термаси теннисчилари Бангалор шаҳрида, Ҳиндистонга қарши Дэвис Кубоги доирасидаги баҳсларда мағлубиятга учради.
Киритилди: 19:08, 08.04.2017. Ўқилди: 7971 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Қирол кубоги-2017" халқаро турнирида Ўзбекистон терма жамоасининг тўрт нафар аъзоси финалга йўлланма олган эди.
Киритилди: 17:36, 08.04.2017. Ўқилди: 20224 марта. Фикрлар сони: 4 та.
4 апрель куни Таиланд пойтахти Бангкок шаҳрида оғир атлетика бўйича ўсмирлар ўртасидаги жаҳон чемпионати старт олди.
Киритилди: 17:04, 08.04.2017. Ўқилди: 5412 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мураббийлар боксчиларни кутилмаган жароҳат орттириб олишдан сақлаш учун шундай қарорга келишди, дея хабар беради Sputnik.
Киритилди: 14:31, 08.04.2017. Ўқилди: 11541 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун Ўзбекистон термаси теннисчилари Бангалор шаҳрида, Ҳиндистонга қарши Дэвис Кубоги доирасидаги баҳсларга киришди.
Киритилди: 20:56, 07.04.2017. Ўқилди: 8002 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қирол кубоги – 2017” халқаро турнирида терма жамоамизнинг уч нафар аъзоси бронза медални қўлга киритди.
Киритилди: 17:37, 07.04.2017. Ўқилди: 10344 марта. Фикрлар сони: 1 та.
7 апрель куни теннис бўйича Ўзбекистон термаси Ҳиндистоннинг Бангалор шаҳрида Дэвис Кубоги доирасида мезбонларга қарши ўйин ўтказади.
Киритилди: 18:32, 06.04.2017. Ўқилди: 5899 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистонлик етти нафар боксчи Таиланд пойтахти Бангкок мезбонлик қилаётган Қирол кубоги—2017 мусобақасига жўнаб кетган эди.
Киритилди: 11:21, 06.04.2017. Ўқилди: 9895 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Фигурали учиш бўйича Ўзбекистон терма жамоаси аъзоси Миша Ге 2018 йилги қишқи Олимпия ўйинлари лицензиясини қўлга киритди.
Киритилди: 14:47, 05.04.2017. Ўқилди: 6163 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Uzbek Tigers жамоаси боксчиси Исроил Мадримов Twitter’да ўтказилган сўровномага кўра ўтган ҳафтанинг энг яхши боксчиси деб топилди.
Киритилди: 18:42, 04.04.2017. Ўқилди: 7322 марта. Фикрлар сони: 1 та.