"Шерлар" назорат учрашувида "Динамо"ни кичик ҳисобда доғда қолдиришди.
Киритилди: 01:52, 26.02.2019. Ўқилди: 2937 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV ва UZREPORT TV телеканалларининг 26 февраль кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 01:01, 26.02.2019. Ўқилди: 7324 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ушбу лойиҳа устида бир қатор компаниялар иш олиб борди ва улар орасидан 3 та компаниянинг тақдим этган лойиҳалари танлаб олинди.
Киритилди: 00:59, 26.02.2019. Ўқилди: 22733 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 19:54, 25.02.2019. Ўқилди: 8016 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 19:33, 25.02.2019. Ўқилди: 6935 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 19:00, 25.02.2019. Ўқилди: 2959 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:36, 25.02.2019. Ўқилди: 2173 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон U-18 терма жамоаси "Чиғатой" спорт мажмуасида йиғинга киришгани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 16:17, 25.02.2019. Ўқилди: 1987 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон футбол ассоциацияси ва Ўзбекистон Республикаси Халқ таълими вазирлиги ҳамкорлигида умумтаълим мактаб ўқувчилари ўртасида мини-футбол бўйича “Келажагимиз умидлари” фестивали ташкил этиб келинмоқда.
Киритилди: 16:08, 25.02.2019. Ўқилди: 1691 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентда йиғин ўтказаётган Самарқанднинг “Динамо” жамоаси навбатдаги ўртоқлик учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 16:02, 25.02.2019. Ўқилди: 3048 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси бош директори ўринбосари Диёр Имомхўжаев “Динамо” ва “Сурхон”ни Суперлиганинг янги мавсумуди иштирок этиши тўғрисида фикр билдирди.
Киритилди: 15:26, 25.02.2019. Ўқилди: 9367 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Суперлиганинг 2019 йилги мавсумида 14та клуб иштирок этади. Ўзбекистон футбол ассоциацияси Лицензиялаш қўмитаси “Сурхон” ҳамда “Динамо” клубларига шартли равишда Суперлига йўлланмасини тақдим этди.
Киритилди: 15:25, 25.02.2019. Ўқилди: 9388 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Профессионал футбол лигаси ҳар томонлама томошабоп ва рақобатга бой миллий чемпионат ташкил этиш, Суперлига брендини оммалаштириш, кенг жамоатчиликда ўзбек футболига бўлган эътиборни ошириш мақсадида қатор лойиҳаларни амалга оширмоқда.
Киритилди: 13:54, 25.02.2019. Ўқилди: 2798 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:47, 25.02.2019. Ўқилди: 5078 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 25 февраль кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 08:49, 25.02.2019. Ўқилди: 5179 марта. Фикрлар сони: 1 та.
22 февралдан янги мавсумга тайёргарликнинг сўнгги босқичини Тошкентда бошлаган “Динамо” жамоасининг навбатдаги назорат учрашувлари маълум бўлди.
Киритилди: 22:32, 24.02.2019. Ўқилди: 2532 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 14:03, 24.02.2019. Ўқилди: 2701 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Европа яшил майдонларида бугун мухлисларни бир қатор ўйинлар кутиб турибди.
Киритилди: 12:22, 24.02.2019. Ўқилди: 9473 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Токио Олимпиадасининг саралаш баҳсларига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон аёллар Олимпия терма жамоаси Туркиядаги «Turkish Women’s Cup 2019» халқаро мусобақасида иштирок этади.
Киритилди: 09:47, 24.02.2019. Ўқилди: 2174 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперкубоги-2019 учрашуви давомида янги мавсум учун ишлаб чиқилган телеэффектлар илк бор синаб кўрилди.
Киритилди: 07:58, 24.02.2019. Ўқилди: 4389 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Futbol TV телеканали бугун — 24 февраль куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатади.
Киритилди: 07:44, 24.02.2019. Ўқилди: 14012 марта. Фикрлар сони: 5 та.
22 февраль куни 46 ёшни қарши олган "Пахтакор" бош мураббийи Шота Арвеладзе ЎФА биринчи вице-президенти Умид Аҳмаджонов томонидан ташаккурнома билан тақдирланди.
Киритилди: 07:37, 24.02.2019. Ўқилди: 3436 марта. Фикрлар сони: 2 та.
23 февраль куни Ўзбекистон Суперкубоги-2019 учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 23:43, 23.02.2019. Ўқилди: 7328 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 20:28, 23.02.2019. Ўқилди: 4176 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Локомотив” Ўзбекистон Суперкубоги доирасида АГМКни мағлуб этди.
Киритилди: 20:30, 23.02.2019. Ўқилди: 3698 марта. Фикрлар сони: 1 та.