«Динамо» Тошкентда «Бунёдкор»ни мағлуб этди
Янги мавсумда ўз олдига Суперлигага чиқишни мақсад қилган “Динамо” жамоаси Тошкентда бошлаган 4-йиғини доирасида “Бунёдкор” жамоасига қарши назорат баҳсида майдонга тушди.
Киритилди: 16:38, 08.02.2019. Ўқилди: 3595 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Андижон» ўз футболчиларини Суперлига рўйхатидан ўтказиши мумкинин
Ўзбекистон Миллий олимпия қўмитаси 2018 йил якунларига кўра, спорт соҳасидаги энг яхшиларни тақдирлаш мақсадида ўтказган “Миллий спорт мукофоти-2018” тақдирлаш маросимида "Ҳудудларда спортни ривожлантиришга қўшган ҳиссаси учун" Андижон вилояти ҳокими Шуҳрат Абдураҳмонов тақдирланганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 16:27, 08.02.2019. Ўқилди: 2923 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон U-19 аёллар терма жамоаси 10-февралда йиғин бошлайди
Ўзбекистон U-19 апрель ойида Осиё Чемпионати саралаши 2-босқичида иштирок этади.
Киритилди: 16:21, 08.02.2019. Ўқилди: 1961 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аёллар футболи бўйича Токио-2020 Олимпиада саралашининг 2-босқичига мамлакатимиз мезбонлик қилади
Хабарингиз бор, жорий йилнинг 1-9 апрель кунлари Аёллар футболи бўйича Токио-2020 Олимпиада саралашининг 2-босқич ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 16:24, 08.02.2019. Ўқилди: 2404 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Суперлига ва Про-лига матбуот хизмати вакиллари учун семинар ташкил этилди
Ўзбекистонда янги футбол мавсуми старт олишига борган сайин оз муддат қолмоқда.
Киритилди: 12:41, 08.02.2019. Ўқилди: 1913 марта. Фикрлар сони: 1 та.
АГМК - «Истиқлол» учрашувини Жанубий Кореялик ҳакам бошқаради
Осиё Футбол Конфедерацияси 12 февраль куни Олмалиқ шаҳрида бўлиб ўтадиган Осиё Чемпионлар лигаси 2019 саралаш босқичидан ўрин олган АГМК ва Тожикистоннинг «Истиқлол» жамоалари ўртасидаги баҳсни бошқариб борувчи ҳакамлар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 09:45, 08.02.2019. Ўқилди: 5782 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Бунёдкор» академиясининг тарбияланувчилари терма жамоага чақирилди
Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси Осиё чемпионатининг саралаш ўйинларига тайёргарлик доирасидаги навбатдаги йиғинни ўтказади.
Киритилди: 01:24, 08.02.2019. Ўқилди: 4388 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Пахтакор» – «Эйр Форс» ўйинини кореялик ҳакам бошқаради
ОФК "Пахтакор" ва "Эйр Форс" ўртасидаги учрашув учун расмийлар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 01:05, 08.02.2019. Ўқилди: 7353 марта. Фикрлар сони: 16 та.
«Пахтакор»нинг ОЧЛдаги рақиби «Эйр Форс» жума куни Ўзбекистонга етиб келади
Ироқнинг "Эйр Форс" жамоаси жума куни Тошкентга етиб келади.
Киритилди: 00:09, 08.02.2019. Ўқилди: 3614 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 8 февраль кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV  телеканалланинг 8 февраль кунги кўрсатувлар дастурлар тартиби билан танишинг.
Киритилди: 23:59, 07.02.2019. Ўқилди: 10979 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперкубоги-2019 ғолибини аниқлаш тартиби хусусида
Юртимизда янги футбол мавсумини Ўзбекистон Суперкубоги учун ўтказиладиган учрашув очиб беради.
Киритилди: 21:48, 07.02.2019. Ўқилди: 4796 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Дисквалификация қилинган «Навбаҳор» мутасаддилар ўрнига бошқа раҳбарлар тайинланди
ЎФАнинг мазкур қарори ижросини таъминлаш бўйича бугун “Навбаҳор” ПФК анжуманлар залида йиғилиш ўтказилди.
Киритилди: 21:07, 07.02.2019. Ўқилди: 3569 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлигада иштирок этиш учун тўланадиган бадал пуллари хусусида
Киритилди: 20:47, 07.02.2019. Ўқилди: 5578 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Акром Комилов: «Бунёдкор» бир умр ёдимда қолади»
Тошкентнинг “Бунёдкор” клубини тарк этган ҳимоячи Акром Комилов Instagram саҳифаси орқали хайрлашув мактубини ёзди.
Киритилди: 17:54, 07.02.2019. Ўқилди: 9756 марта. Фикрлар сони: 12 та.
«Навбаҳор»нинг Туркиядаги дастлабки машғулотларидан фотогалерея
Хабарингиз бор, «Навбаҳор» жамоаси 6-17 феврал кунлари Туркиянинг Анталия шаҳрида йиғин ўтказади. Биз эса эътиборингизга машғулотлардан фотолавҳаларни тақдим этамиз.
Киритилди: 16:26, 07.02.2019. Ўқилди: 3811 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ФИФА рейтингида юқорилади
ФИФА февраль ойи учун миллий терма жамоаларнинг янги рейтингини эълон қилди.
Киритилди: 14:36, 07.02.2019. Ўқилди: 11854 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Суперлига ва ПРО-лигада бадал пуллари оширилди
Киритилди: 14:03, 07.02.2019. Ўқилди: 4394 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Расман! Рустам Ашурматов ҳам фаолиятини ҳорижда давом эттиради
“Бунёдкор” академияси тарбияланувчиси, 2015 йилдан буён асосий таркиб футболчиси ҳисобланган Рустам Ашурматов эндиликда Корея чемпионати иштирокчиси “Гвангжу” клуби футболчисига айланди.
Киритилди: 13:49, 07.02.2019. Ўқилди: 11944 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон ОТЖ бугун жисмоний тайёргарлик бўйича тестлар топширишди
Любинко Друлович бошчилигидаги Ўзбекистон олимпия терма жамоаси аъзолари Тошкентда йиғин олиб боришаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик. Мазкур йиғин давомида сербиялик мутахассис футболчиларнинг жисмоний ҳолатини яхшилашга асосий эътиборни қаратмоқда.
Киритилди: 12:41, 07.02.2019. Ўқилди: 3249 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 7 февраль кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV  телеканалланинг 7 февраль кунги кўрсатувлар дастурлар тартиби билан танишинг.
Киритилди: 08:50, 07.02.2019. Ўқилди: 7593 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Металлург» футбол клуби рамзи янгиланади
Янги мавсум арафасида “Металлург” футбол клуби рамзи – логотипиини ўзгартириш бўйича танлов эълон қилган эди.
Киритилди: 08:36, 07.02.2019. Ўқилди: 3218 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон аёллар ОТЖнинг Туркиядаги мусобақадаги рақиблари маълум
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, Токио Олимпиадасининг саралаш баҳсларига тайёргарлик кўраётган футбол бўйича Ўзбекистон аёллар Олимпия терма жамоаси Туркиядаги халқаро мусобақада иштирок этади.
Киритилди: 17:14, 06.02.2019. Ўқилди: 2747 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Пахтакор»нинг Ироқ клубларига қарши статистикаси
"Шерлар" Осиё клублар мусобақаларида Ироқ жамоаларига қарши 5 ўйинда майдонга тушишган.
Киритилди: 15:39, 06.02.2019. Ўқилди: 3717 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Андижон» назорат ўйинида «Бухоро» билан дуранг ўйнади
Янги мавсумга тайёргарликни пойтахтимизда давом эттираётган “Андижон” жамоаси бугун навбатдаги ўртоқлик учрашувини “Бухоро” жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 14:33, 06.02.2019. Ўқилди: 2911 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Пахтакор»нинг БАА йиғини якунланди
Кеча "Шерлар"нинг Абу Дабида ўтказган йиғини ниҳоясига етди.
Киритилди: 12:29, 06.02.2019. Ўқилди: 3313 марта. Фикрлар сони: 1 та.