Киритилди: 11:10, 06.02.2019. Ўқилди: 1707 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Асрор Ғофуров: «Водийда футболни севишади»
Хабарингиз бор, асли ўзбекистонлик бўлган, аммо сўнгги йилларни Туркиянинг турли лигаларида ўтказиб келаётган легионеримиз Асрор Ғофуров жорий мавсумдан фаолиятини Ўзбекистон Суперлигасида давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 11:03, 06.02.2019. Ўқилди: 3353 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 10:38, 06.02.2019. Ўқилди: 6391 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Илҳом Мўминжонов Азиз Турғунбоевдан ўз манфаатлари йўлида фойдаланган
2018 йилнинг катта қисмида “Навбаҳор” бош мураббийи сифатида ишлаб келган Илҳом Мўминжонов футболга алоқадор барча турдаги фаолиятдан 1 йилга дисквалификация қилинади.
Киритилди: 15:17, 05.02.2019. Ўқилди: 5257 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Умид Аҳмаджонов Илҳом Мўминжонов ҳақида: «Жамоасини тарон-талож қилишни ўйлайдиганларга орамизда жой йўқ»
ЎФА қошидаги қўмиталар ва ниҳоят Азиз Турғунбоев масаласини ёпди. Унга кўра, бирйўла 5 киши футболдан маълум муддатларга четлаштирилди.
Киритилди: 14:57, 05.02.2019. Ўқилди: 5350 марта. Фикрлар сони: 6 та.
«Машъал» назорат учрашувида «Қизилқум» билан дуранг ўйнади
Янги мавсумга қизғин тайёргарлик олиб бораётган “Машъал” ва “Қизилқум” жамоалари бугун Муборакда ўзаро назорат учрашуви ўтказди.
Киритилди: 14:47, 05.02.2019. Ўқилди: 2546 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Турғунбоев, Мўминжонов, Сариков ва Ирисметов футболдан четлатилди
Бир вақтнинг ўзида икки клуб билан шартнома имзолашда гумон қилинаётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси аъзоси Азиз Турғунбоевнинг можароли иши Футболчиларнинг мақоми ва ўтиши бўйича қўмита томонидан ўрганиб чиқилди.
Киритилди: 13:50, 05.02.2019. Ўқилди: 14444 марта. Фикрлар сони: 8 та.
«Пахтакор» Одил Ҳамробековни ОЧЛ-2019 баҳслари учун рўйхатдан ўтказди
Хабарингиз бор, Ўзбекистон вице-чемпиони “Пахтакор” ОЧЛ-2019 саралаши иккинчи ўтиш босқичи доирасида 12 февраль куни ўз майдонида Ироқнинг “Эйр Форс” жамоасига қарши баҳс олиб боради.
Киритилди: 13:37, 05.02.2019. Ўқилди: 4232 марта. Фикрлар сони: 10 та.
«Суғдиёна» Туркияда машғулотларга киришди (фото)
Хабарингиз бор "Сўғдиёна" жамоаси Анталияда ўқув йиғин машғулот утқазмоқда. Шунингдек, йиғин давомида бирқатор синов-назорат ўчрашувлари режалаштирилган.
Киритилди: 11:59, 05.02.2019. Ўқилди: 3188 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Машъал»нинг логопити ва либослари қандай маънога эга эканлигини билармидингиз?
“МУБОРАКНЕФТЕГАЗ” МЧЖ Нефт, конденсат ва газ маҳсулотларини қазиб чиқаради. Шунинг учун логотипда  ўткир кўк (Нефт) ва кўк (конденсат) сариқ (газ) ранглари изоҳланган.
Киритилди: 11:52, 05.02.2019. Ўқилди: 2619 марта. Фикрлар сони: 2 та.
FUTBOL TV телеканалланинг 5 февраль кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV  телеканалланинг 5 февраль кунги кўрсатувлар дастурлар тартиби билан танишинг.
Киритилди: 11:43, 05.02.2019. Ўқилди: 9020 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон ОТЖ тренажёр залида машғулот олиб боришди
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси аъзолари кечадан Тошкентда йиғинга киришгани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 11:01, 05.02.2019. Ўқилди: 2963 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:54, 05.02.2019. Ўқилди: 11057 марта. Фикрлар сони: 1 та.