Даврон Файзиев: «Динамо» - «Насаф» ўйини Самарқандда катта футбол байрами бўлади»
Киритилди: 11:18, 01.03.2019. Ўқилди: 3708 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Диққат! Диққат! Бугун викторина ўтказилади
Кўпчилик мухлисларимиз томонидан сўралган футбол викторинасини бошлаймиз!
Киритилди: 11:09, 01.03.2019. Ўқилди: 4528 марта. Фикрлар сони: 27 та.
«Turkish Women's Cup 2019». Ўзбекистон аёллар ОТЖ бугун Руминияга қарши баҳс олиб боради
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, Ўзбекистон аёллар олимпия терма жамоаси «Turkish Women's Cup 2019» халқаро мусобақаси иштирок этмоқда.
Киритилди: 09:40, 01.03.2019. Ўқилди: 2525 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Равшан Эрматов Тошкентдаги Сингапур менежментни ривожлантириш институти талабалари билан учрашди
Жорий йилнинг 28 февраль куни таниқли футбол ҳаками Равшан Эрматов Тошкентдаги Сингапур менежментни ривожлантириш институтига ташриф буюрди.
Киритилди: 08:42, 01.03.2019. Ўқилди: 2177 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 1 март кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV телеканалининг 1 март кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 00:47, 01.03.2019. Ўқилди: 8833 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Рўзиқул Бердиев «Насаф» билан шартномасини узайтирди
“Насаф” клуби раҳбарияти бу мавсумда ҳам Рўзиқул Саъдуллаевичга ишонч билдирди. Тажрибали мутахассис бугун янги шартномага имзо чекди.
Киритилди: 21:06, 28.02.2019. Ўқилди: 3440 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентда «Келажагимиз умидлари» шиори остида мини-футбол фестивали бошланди
Тошкент шаҳрида “Келажагимиз умидлари” шиори остида мини футбол фестивалига старт берилди.
Киритилди: 20:24, 28.02.2019. Ўқилди: 1622 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Навбаҳор» машғулотларни пойтахтда давом эттиради
Наманганнинг “Навбаҳор” клуби аъзолари Намангандаги ўқув-машғулот йиғинини бугун ўз якунига етказишди.
Киритилди: 20:14, 28.02.2019. Ўқилди: 3131 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ПФЛ бош директори ОФКнинг клубларни лицензиядан ўтказиш бўйича семинарида иштирок этмоқда
Бугундан Малайзия пойтахти Куала Лумпур шаҳрида жойлашган Осиё Футбол Конфедерацияси бош қароргоҳида ОФКнинг клубларни лицензиядан ўтказиш бўйича семинари иш бошлади.
Киритилди: 20:00, 28.02.2019. Ўқилди: 2289 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Локомотив" янги футболчиларни таништирди ФОТО
Бугун “Локомотив” стадионининг матбуот анжуманлари залида 2019 йил футбол мавсуми олдидан янги футболчиларни таништириш маросими ўтказилди.
Киритилди: 14:56, 28.02.2019. Ўқилди: 6823 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон U-18 терма жамоасининг йиғини якунига етди
Ўзбекистон U-18 терма жамоаси "Чиғатой" спорт мажмуасида йиғин ўтказаётгани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 14:41, 28.02.2019. Ўқилди: 2100 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Насаф» футбол клубидан талабалар учун супер таклиф
Киритилди: 14:39, 28.02.2019. Ўқилди: 4037 марта. Фикрлар сони: 1 та.
АГМКга «Сурхон» 12,1 миллион, «Андижон» 16,5 миллион сўм ўтказиб бериши керак
"Футбол клублари футболчилар билан исталган вақтда шартнома тузади ва исталган вақтда уни бекор қилади.
Киритилди: 14:33, 28.02.2019. Ўқилди: 6047 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Андрей Шипилов: «Металлург» ЎФА ва ПФЛ талабларини доимо бажариб келган ва шундай бўлиб қолади»
“Металлург” жамоаси бош мураббийи Андрей Шипилов сўнгги пайтларда турли нашрларда клуб ва унинг позицияси ҳақида берилаётган материалларга ўз муносабатини билдирди.
Киритилди: 13:47, 28.02.2019. Ўқилди: 2221 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бўзда «Бўстон» номли футбол жамоаси ташкил этилди
Бўз туман ҳокими И.Мамадалиев ташаббуси билан жисмоний тарбия ва спорт бўлими ҳамда болалар ва ўсмирлар спорт мактаби ҳамкорлигида туманда “БЎСТОН” номли футбол жамоаси ташкил этилди.
Киритилди: 13:44, 28.02.2019. Ўқилди: 2777 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шерзод Қосимов ОФК Кубоги саралаш босқичининг плей-оффидан ўрин олган учрашувни бошқаради
Аввалроқ, ўзбекистонлик ҳакамлар турли халқаро мусобақаларда ишлаш учун таклиф этилаётгани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 11:46, 28.02.2019. Ўқилди: 2280 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бахтиёр Ашурматов: «Тақдир ҳазилини қаранг…»
Янги мавсумга қизғин ҳозирлик олиб бораётган “Бухоро” клуби илк турда Олмалиқда меҳмон бўлади.
Киритилди: 11:38, 28.02.2019. Ўқилди: 8129 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Расман! «Сурхон» 7 нафар футболчи билан шартнома имзолади!
Термизнинг "Сурхон" клуби  бугун расман 7 нафар футболчилар билан шартнома имзолади. Булар:
Киритилди: 10:47, 28.02.2019. Ўқилди: 7405 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 28 февраль кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV  телеканалининг 28 февраль кунги кўрсатувлар дастури  билан танишинг.
Киритилди: 03:31, 28.02.2019. Ўқилди: 9255 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бекободдда фахрий футболчилар билан учрашув ташкил этилди
Бугун Бекобод шаҳридаги техника иқтисодиёти касб ҳунар коллежида ўқувчи талабалар ҳамда “Металлург” футбол клуби фахрий ўйинчилари ўртасида учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 22:38, 27.02.2019. Ўқилди: 1950 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбек футболидаги ақлга сиғмайдиган тутуруқсиз қарорлар ҳақида
Бугун ЎФА деган ташкилот бир қизиқ баёнот билан чиқди.
Киритилди: 19:25, 27.02.2019. Ўқилди: 14340 марта. Фикрлар сони: 36 та.
Элман Тагаев: «Навбаҳор»га кераклигимни исботлайман»
“Навбаҳор”нинг йиғинига яқинда келиб қўшилган Элман Тагаев янги клуби ҳақида фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 18:51, 27.02.2019. Ўқилди: 3241 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Андижонда «Келажагимиз умидлари» болалар фестивали ўтказилди
Киритилди: 17:55, 27.02.2019. Ўқилди: 2078 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Локомотив” ПФК ЎФА матбуот хизматидан тушунтириш сўрайди
Бугун Ўзбекистон футбол ассоциацияси расмий сайтида (www.ufa.uz) “Самвел Бабаян “Бунёдкор” кафиллиги остида ЎФА Ижроқўми томонидан афв этилган” сарлавҳали мақола чоп этилди.
Киритилди: 17:37, 27.02.2019. Ўқилди: 5983 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Ўзбекистон ОТЖ Туркияда назорат ўйини ўтказди
Айни пайтда Туркияда йиғинни давом эттираётган Олимпия терма жамоаси аъзолари бугун назорат ўйинида майдонга тушишди.
Киритилди: 17:31, 27.02.2019. Ўқилди: 2773 марта. Фикрлар сони: 1 та.