“CAFA Womenʼs Futsal Championship 2022”. Вакилаларимиз кумуш медални қўлга киритишди (фото)
Тожикистоннинг Душанбе шаҳрида аёллар ўртасидаги футзал бўйича турнир якунига етди.
Киритилди: 00:00, 29.01.2022. Ўқилди: 2572 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Футзал. Ўзбекистон Францияга мағлуб бўлди
Киритилди: 23:02, 28.01.2022. Ўқилди: 4880 марта. Фикрлар сони: 25 та.
Ўзбекистон футзал миллий терма жамоасининг Францияга қарши учрашув учун бошланғич таркиби эълон қилинди
Бироздан сўнг Ўзбекистон ва Франция футзал терма жамоалари ўртасидаги ўртоқлик учрашуви старт олади.
Киритилди: 20:59, 28.01.2022. Ўқилди: 1600 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Насаф" кичик таътилга чиқди
"Аждарлар" кичик таътилга чиқди.
Киритилди: 19:48, 28.01.2022. Ўқилди: 1488 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Нефтчи" Туркияда Косова клуби билан дуранг ўйнади
Анталья шаҳрида тайёргарлик олиб бораётган "Нефтчи" жамоаси бугунги илк назорат-синов учрашувини Косованинг ФК "Лапи Подуево" жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 18:51, 28.01.2022. Ўқилди: 1522 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Шўртан» йиғинига «Бунёдкор», АГМК, «Навбаҳор» ва «Бухоро» футболчилари қўшилишди
Хабарингиз бор, “Машъал” (Муборак) билан ўтказилган назорат учрашувидан сўнг (2:2), “Шўртан” жамоаси тайёргарлик жараёнларининг иккинчи босқичини якунлади.
Киритилди: 18:34, 28.01.2022. Ўқилди: 1660 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«CAFA Womenʼs Futsal Championship-2022». Ўзбекистон Қирғизистонни яна бир марта ўта йирик ҳисобда мағлуб этди
Хабарингиз бор, Тожикистоннинг пойтахти Душанбе шаҳрида аёллар ўртасида футзал бўйича халқаро турнир бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 18:21, 28.01.2022. Ўқилди: 2471 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Пахтакор"нинг Туркиядаги рақиблари орасида ўзгариш
Жамоамиз 5-20 февраль кунлари Туркияда ўқув-машғулот йиғини ўтказади.
Киритилди: 18:20, 28.01.2022. Ўқилди: 1479 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Машъал" машғулотларини давом эттирмоқда
Янги мавсумга жиддий тайёргарлик кўраётган “Машъал” жамоаси бугун ўзининг навбатдаги машғулотларини ўтказди.
Киритилди: 17:48, 28.01.2022. Ўқилди: 1229 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Расман! "Турон"ни тарк этган футболчи "Динамо" билан шартнома имзолади
Киритилди: 17:44, 28.01.2022. Ўқилди: 1352 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Футзал. Ўзбекистон ва Франция терма жамоалари дунё рейтингида нечанчи ўринда? (Фото)
Бугун Хорватияда ўзининг навбатдаги ўқув-йиғин машғулотларини олиб бораётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси Францияга қарши паркетга чиқади.
Киритилди: 17:42, 28.01.2022. Ўқилди: 6636 марта. Фикрлар сони: 14 та.
"Ҳоким Кубоги-2022". Бугунги ўйинларда қайд этилган натижалар
Фарғонада ўтаётган анъанавий халқаро "Ҳоким Кубоги-2022" мусобақаларининг бугунги тур учрашувлари ниҳоясига етди.
Киритилди: 16:23, 28.01.2022. Ўқилди: 1919 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон ФИФА эълон қилган футзал реферилари рўйхатида ОФК давлатлари ичида Австралия билан тўртинчи ўринни бўлишди (рўйхат)
4 нафар ҳакамларимиз ушбу йилда бўлиб ўтадиган футзал бўйича халқаро учрашувларини бошқариш учун даъвогар этиб ФИФА реферилар рўйхатига киритилгани ҳақида хабар бериб ўтдик.
Киритилди: 16:18, 28.01.2022. Ўқилди: 1578 марта. Фикрлар сони: 0 та.
2022 йилда нечта футзал реферимиз халқаро ўйинларда ишлаши мумкин?
2022 йил халқаро учрашувлари учун ФИФА Реферилар рўйхатини эълон қилди
Киритилди: 16:15, 28.01.2022. Ўқилди: 993 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон ФИФА эълон қилган реферилар рўйхатида ОФК давлатлари ичида олтинчи бўлди (рўйхат)
20 нафар ҳакамларимиз (бош ва ёрдамчи ҳакам) ушбу йилда бўлиб ўтадиган халқаро футбол учрашувларини бошқариш учун даъвогар этиб ФИФА реферилар рўйхатига киритилгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 15:52, 28.01.2022. Ўқилди: 1494 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Қизилқум" ўртоқлик учрашувида "Машъал"ни мағлуб этди
Кеча навоийликлар янги мавсумга тайёргарлик доирасида Муборакнинг “Машъал”  жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 14:55, 28.01.2022. Ўқилди: 1114 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Диёр Имомхўжаев: "Футболда 2026 йилгача шу даражага чиқишимиз керак"
ЎзПФЛ бош директори Диёр Имомхўжаев ўзининг Telegram саҳифасида Ўзбекистон футзал терма жамоасининг ўтказаётган ўйинлари ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 14:37, 28.01.2022. Ўқилди: 2130 марта. Фикрлар сони: 23 та.
"Турон"ни икки нафар футболчи тарк этди
Янги мавсумни Про лигада ўтказадиган "Турон" таркибида ўзгаришлар содир бўлмоқда.
Киритилди: 14:13, 28.01.2022. Ўқилди: 1299 марта. Фикрлар сони: 0 та.
2022 йил халқаро учрашувларни Ўзбекистондан кимлар бошқариб бориши мумкин?
2022 йил халқаро учрашувлари учун ФИФА Реферилар рўйхатини эълон қилинди
Киритилди: 13:44, 28.01.2022. Ўқилди: 1204 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Футзал. Терма жамоамиз Францияга қарши қандай либосда ўйнаши маълум бўлди
Киритилди: 13:27, 28.01.2022. Ўқилди: 1902 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Бахтиёр Ашурматов: “Фарғона вилояти хокими футболнинг ҳақиқий жонкуяри”
Фарғона шаҳрида “Хоким кубоги-2022” мусобақаси бўлиб ўтмоқда. Турнирнинг асосий фаворити ҳисобланган “Қўқон-1912” жамоасининг бош мураббийи Бахтиёр Ашурматовдан мусобақада ҳақида ўз фикрларини баён қилишларини сўраб мурожаат қилдик.
Киритилди: 13:19, 28.01.2022. Ўқилди: 1219 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Нефтчи" бугун назорат ўйинида майдонга тушади
Янги мавсумга Туркия йиғинларида қизғин тайёргарлик олиб бораётган "Нефтчи" футбол клуби бугун дастлабки ўртоқлик-назорат учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 11:24, 28.01.2022. Ўқилди: 1078 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Остон Ўрунов жамоаси "Пахтакор"га қарши назорат ўйини ўтказади
Ҳамюртимиз Остон Урунов тўп тепаётган Россиянинг "Уфа" футбол клуби Туркияда ўтаётган йиғин давомида бир нечта ўртоқлик учрашувлари ўтказишни режалаштирганини маълум қилди.
Киритилди: 11:19, 28.01.2022. Ўқилди: 2327 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Ҳоким Кубоги-2022". 2-тур натижалари билан танишинг
Фарғонада "Ҳоким Кубоги-2022"  мусобақалари давом этмоқда.
Киритилди: 10:49, 28.01.2022. Ўқилди: 1334 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Футзал. "Машъал" жамоаси янги футзалчиларни рўйхатдан ўтказди
Киритилди: 10:45, 28.01.2022. Ўқилди: 1047 марта. Фикрлар сони: 0 та.