ЎзПФЛ в.б раҳбари Диёр Имомхўжаев ўзининг телеграмдаги канали орқали Қаршининг "Насаф" жамоаси ҳақида фикр билдирди
Киритилди: 20:11, 16.12.2020. Ўқилди: 3974 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мухлислар меҳри соврини бор. Чамамда 2020 йил бу совринга Насаф муносиб.
Киритилди: 18:11, 16.12.2020. Ўқилди: 4083 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хабарингиз бор, "Насаф" клуби ҳужжатларни ўз вақтида расмийлаштирмагани учун лицензиялаштиришдан ўта олмаган эди.
Киритилди: 09:59, 15.12.2020. Ўқилди: 8888 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Қаршининг «Насаф» клуби ОФК лицензиялаш талабларини бажара олмагани футбол мухлисларида қатор саволлар келтириб чиқарган.
Киритилди: 08:30, 14.12.2020. Ўқилди: 8012 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзингизга маълум, гарчи олдинда бизни Ўзбекистон кубоги мусобақаси кутиб турган бўлсада 2020 йилги футбол мавсуми ўз ниҳоясига етди ва бу мавсум "Насаф" тарихидаги энг сермаҳсул йил бўлди деб бемалол айтиш мумкин.
Киритилди: 22:55, 04.12.2020. Ўқилди: 2436 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Қашқадарё вилояти ҳокими Зойир Мирзаев «Насаф» клубини Ўзбекистон чемпионатининг кумуш медали билан табриклади.
Киритилди: 18:03, 29.11.2020. Ўқилди: 2909 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Айни кунларда чемпионат баҳслари қолдирилгани ва бунга клубларда коронавирус инфекциясини юқтириб олган футболчилар кўпайгани сабаб бўлгани ҳақида аввалроқ хабар берилган эди.
Киритилди: 15:05, 22.07.2020. Ўқилди: 6269 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Аввал хабар берганимиздек, «Насаф» ўз логотипини ўзгартирди.
Киритилди: 22:26, 16.07.2020. Ўқилди: 6112 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 2020 йилги мавсуми 4-тур учрашувлари 13-14-15 июнь кунлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 05:46, 03.06.2020. Ўқилди: 2496 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Узоқ танаффусдан сўнг Суперлигага қайтадан старт берилмоқда.
Киритилди: 19:21, 02.06.2020. Ўқилди: 5358 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Туркиянинг Анталия шаҳрида янги мавсум тайёргарликларини олиб борган “Насаф” жамоаси бугун юртимизга қайтиб келди.
Киритилди: 07:29, 20.02.2020. Ўқилди: 3041 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қаршининг «Насаф» клуби янги мавсумда мухлисларни стадионга чорлаш ва уларни муносиб рағбатлантириш мақасадида яна бир ташкилот билан ҳамкорликни йўлга қўйди.
Киритилди: 16:57, 19.02.2020. Ўқилди: 2979 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Қаршининг "Насаф" жамоаси янги мавсумда мухлисларни стадионга чорлаш ва уларни муносиб рағбатлантириш мақасадида яна бир ташкилот билан ҳамкорликни йўлга қўйди.
Киритилди: 16:40, 19.02.2020. Ўқилди: 4271 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 11:58, 14.02.2020. Ўқилди: 3818 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 23:01, 07.02.2020. Ўқилди: 8906 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 22:02, 07.02.2020. Ўқилди: 3557 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 13:25, 06.02.2020. Ўқилди: 3559 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 11:01, 05.02.2020. Ўқилди: 2737 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:07, 27.01.2020. Ўқилди: 3085 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 22:57, 24.01.2020. Ўқилди: 3862 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 8-туридан ўрин олган "Насаф" - "Қизилқум" (1:1) баҳсидан сўнг қаршиликлар устози Рўзиқул Бердиев учрашув борасидаги ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 01:38, 11.05.2019. Ўқилди: 2355 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф" U-18 жамоаси Тошкентда бўлиб ўтадиган халқаро мусобақада иштирок этади. Ушбу мусобақада шунингдек “Пахтакор","Бунёдкор" ҳамда Япониянинг “Ванфоре Кафу” жамоалари иштирок этишади.
Киритилди: 08:34, 05.04.2019. Ўқилди: 2351 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Насаф” стадионида 2019 йил футбол мавсуми олдидан янги футболчиларни таништириш маросими ўтказилди.
Киритилди: 12:27, 29.03.2019. Ўқилди: 3431 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Куни кеча “Насаф” футбол клуби Қашқадарёда концерт дастурини ташкил қилди.
Киритилди: 12:01, 24.03.2019. Ўқилди: 2569 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Суперлигада 2-тур олдидан танаффус юзага келди.
Киритилди: 11:24, 24.03.2019. Ўқилди: 3283 марта. Фикрлар сони: 1 та.