01/04 23:45 | Вулверхэмптон | - | Вест Хэм | ||
01/04 23:45 | Арсенал | - | Фулхэм | ||
02/04 00:00 | Ноттингем Форест | - | Ман. Юнайтед |
Ўтган йили "Андижон" таркибида мамлакат кубогини қўлга киритган, 2018 йил "Локомотив" жамоаси билан Ўзбекистон чемпиони бўлган маҳоратли ярим ҳимоячи Фарҳод Бекмуродов эндиликда "Қизилқум" шарафини ҳимоя қилади.
Киритилди: 11:25, 30.01.2025. Ўқилди: 920 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Якунига етган мавсумда Қаршининг "Насаф" жамоаси билан Ўзбекистон чемпионига айланган грузиялик ярим ҳимоячи Жамбули Жигаури янги мавсумда "Қизилқум" шарафини ҳимоя қилади.
Киритилди: 21:14, 07.01.2025. Ўқилди: 1530 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Навоийнинг "Қизилқум" клуби ўз сафига Латвиялик дарвозабонни қўшиб олганини эълон қилди.
Киритилди: 04:56, 12.01.2024. Ўқилди: 1413 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига расмий телеграм-канали Навоийнинг "Қизилқум" жамоаси 9 нафар янги келган футболчисини лигада рўйхатдан ўтказганини маълум қилди.
Киритилди: 13:34, 30.07.2023. Ўқилди: 1259 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперилганинг иккинчи даврасига жиддий тайёргарлик кўраётган "Қизилқум" жамоаси таркибни кучайтириш мақсадида навбатдаги трансферни амалга оширди.
Киритилди: 19:01, 18.07.2023. Ўқилди: 1168 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперилганинг иккинчи даврасига жиддий тайёргарлик кўраётган "Қизилқум" навбатдаги трансферни амалга оширди.
Киритилди: 17:53, 11.07.2023. Ўқилди: 1164 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 12:07, 10.07.2023. Ўқилди: 1707 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Суперилганинг иккинчи даврасига жиддий тайёргарлик кўраётган "Қизилқум" таркибни кучайтириш мақсадида илк трансферни амалга оширди.
Киритилди: 11:22, 10.07.2023. Ўқилди: 1617 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсум учун тайёргарлик кўраётган "Қизилқум" жамоаси таркибни ёш ва умидли истеъдодлар билан ҳам тўлдирмоқда.
Киритилди: 21:13, 03.02.2023. Ўқилди: 906 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумга қизғин тайёргарлик кўраётган "Қизилқум" жамоаси таркибни кучайтириш мақсадида навбатдаги трансферни амалга оширди.
Киритилди: 21:00, 31.01.2023. Ўқилди: 1585 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 17:46, 07.01.2023. Ўқилди: 838 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Навоийнинг "Қизилқум" клуби ҳимоячиси Ислом Тўхтахўжаев Қатарнинг "Ал Гарафа" клубига кўчиб ўтди. Бу ҳақда Ўзбекистон Футбол Ассоциацияси матбуот хизмати хабар бермоқда.
Киритилди: 17:07, 25.07.2022. Ўқилди: 3179 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўтган мавсумдан эътиборан АГМК шарафини ҳимоя қилган тажрибали футболчи Эркин Байдуллаев 1 йиллик фаолиятдан сўнг АГМКни тарк этди.
Киритилди: 20:10, 15.08.2020. Ўқилди: 2387 марта. Фикрлар сони: 0 та.
18 июнь санасидан эътиборан очиқ дея эълон қилинган трансферлар ойнаси бугун расман ёпилади.
Киритилди: 14:50, 15.07.2018. Ўқилди: 4662 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Туркманистон терма жамоасининг футболчиси Артур Геворкян «Қизилқум» клуби билан шартнома тузди.
Киритилди: 20:53, 21.02.2017. Ўқилди: 9488 марта. Фикрлар сони: 4 та.
"Локомотив" футболчиси Жасур Ҳасанов "Қизилқум"га ўтди.
Киритилди: 21:00, 27.07.2016. Ўқилди: 10254 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўтган мавсумни иккинчи қисмини “Динамо” жамоасида ўтказган ярим ҳимоячи Илҳом Юнусов фаолиятини “Қизилқум”да давом эттириши мумкин.
Киритилди: 17:59, 13.01.2016. Ўқилди: 4079 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига клублари давралар оралиғи пайтида янги футболчиларни таклиф қилишга катта эътибор қаратди. Бироқ айрим жамоаларимиз ўзлари кўзлаган футболчиларни харид қила олишмади. Қуйида шу тўғрисида батафсил маълумот берамиз.
Киритилди: 11:45, 30.08.2015. Ўқилди: 6446 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Биринчи даврада “Пахтакор” жамоасида етарлича ўйин амалиётига эга бўлмаган ҳужумчи Наврўзбек Алимов давралар оралиғи пайтида “Навбаҳор” кўрикида бўлиб турганди.
Киритилди: 10:39, 03.08.2015. Ўқилди: 3768 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентнинг "Пахтакор" клуби Зарафшоннинг "Қизилқум" клубига беш нафар футболчини ижарага берди. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 17:33, 27.02.2012. Ўқилди: 12392 марта. Фикрлар сони: 37 та.