Ўзбекистон Лига кубогининг “D” гуруҳи 3-тури доирасидаги “Андижон” – “Навбаҳор” (3:0) жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Навбаҳор” мураббийи Анвар Ҳафизов иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Ўзбекистон лига кубоги мусобақасининг гуруҳ босқичига якун ясалди.
Бугун Ўзбекистон Лига Кубоги 3-туридан ўрин олган учрашувлар якунига етади.
Ўзбекистон Лига Кубоги 3-туридан ўрин олган “Сўғдиёна” ҳамда “Сурхон” жамоалари ўртасидаги баҳс бўлиб ўтди. Мазкур баҳсда майдон эгалари 2:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Ўзбекистон Лига Кубогининг 3-туридан ўрин олган “Металлург” – “Қизилқум” учрашуви ўз ниҳоясига етди. Мазкур ўйинда меҳмонлар зафар қучишди.
Ўзбекистон Лига Кубогининг 3-туридан ўрин олган “Шўртан” – “Динамо” учрашуви ўз ниҳоясига етди. Мазкур баҳсда мезбонлар иродали ғалабани қўлга киритишди.
Ўзбекистон Лига Кубоги 3-туридан ўрин олган “Сўғдиёна” ҳамда “Сурхон” жамоалари ўртасидаги баҳс бошланмоқда.
Ўзбекистон Лига Кубоги 3-туридан ўрин олган “Металлург” ҳамда “Қизилқум” жамоалари ўртасидаги баҳс бошланмоқда. Жамоаларнинг асосий таркиблари билан танишинг.
Лига Кубоги 3-турида "Пахтакор" Тошкент дербисида "Локомотив"ни қабул қилади.
Ўзбекистон Лига Кубогининг 3-туридан ўрин олган АГМК - «Бунёдкор» учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманинг биринчи қисмида меҳмонлар устози Вадим Абрамов иштирок этди.
Ўзбекистон Лига Кубоги 3-туридан ўрин олган учрашувда АГМК жамоаси "Бунёдкор"ни 4:3 ҳисобида мағлуб этди.
"Қўқон-1912" мураббийлар штаби, "Локомотив" устидан қозонилган ғалабадан сўнг футболчиларга бир кун дам олиш имкониятини беришган эди.
Лига Кубогининг 2-тур доирасидан ўрин олган “Андижон”-“Насаф” жамоалари ўртасидаги учрашувдан сўнг ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида майдон эгалари бош мураббийи Александр Хомяков иштирок этди.
Ўзбекистон Лига Кубоги 2-туридан ўрин олган “Бухоро” ва “Пахткор” ўйиндан сўнг майдон эгалари бош мураббийи Муҳсин Муслимович ўз фикрларини билдириб ўтди:
Лига Кубоги 2-туридан ўрин олган "Андижон" - "Насаф" ўртасидаги баҳсдан сўнг “аждарлар” устози Рўзиқул Бердиев ўз фикрларини билдириб ўтди.
Лига Кубоги “В” гуруҳи 2-тур доирасидаги “Бухоро” – “Пахтакор” учрашувидан кейин матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Шота Арвеладзе иштирок этди.
Лига Кубоги “В” гуруҳи 2-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – “Локомотив” учрашувидан кейин матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Қўқон-1912” жамоаси бош мураббийи вазифасини бажарувчиси Азиз Тўхтабоев қатнашди.
Лига Кубоги “В” гуруҳи 2-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – “Локомотив” учрашувидан кейин матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Самвел Бабаян иштирок этди.
Ўзбекистон Лига кубогининг 2-туридан ўрин олган “Андижон” – “Насаф” учрашуви ўз ниҳоясига етди.
Ўзбекистон Лига Кубоги 2-тури доирасида Жиззахда ўтган “Сўғдиёна” – “Динамо” (0:3) учрашувидан кейин Самарқанд жамоаси бош мураббийи Даврон Файзиев ўйин ҳақида тўхталди.