Киритилди: 17:30, 07.04.2022. Ўқилди: 1279 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон кубоги, гуруҳ босқичи 1-туридан ўрин олган "Қизилқум" - "Навбаҳор" учрашувида (0:2) юз берган қизиқарли вазиятларни қуйидаги видеода томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 03:19, 07.04.2022. Ўқилди: 1477 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги, гуруҳ босқичи 1-туридан ўрин олган "Динамо" - "Нефтчи" учрашувида (0:2) юз берган қизиқарли вазиятларни қуйидаги видеода томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 03:15, 07.04.2022. Ўқилди: 1314 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Рамазон ойидаги футбол учрашувлари вақти юзасидан турли хил фикрлар ҳар йили янграб туради. Масалан, кимдир футболчилар ҳам одам, улар оғиз очмайдими, дейди.
Киритилди: 23:45, 06.04.2022. Ўқилди: 1760 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон кубогининг гуруҳ босқичи, 1-туридан ўрин олган баҳсда "Динамо" ўз майдонида “Нефтчи”ни қабул қилиб, имкониятни бой берди.
Киритилди: 20:46, 06.04.2022. Ўқилди: 1580 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўзбекистон кубогининг гуруҳ босқичи, 1-туридан ўрин олган баҳсда “Қизилқум” Олмалиқда "Навбаҳор"ни қабул қилди.
Киритилди: 20:20, 06.04.2022. Ўқилди: 1726 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 17:54, 06.04.2022. Ўқилди: 1279 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 17:51, 06.04.2022. Ўқилди: 1168 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Кубогининг 1 ва 2-тур ўйинларини бошланиш вақтлари эълон қилинди
Киритилди: 22:06, 28.03.2022. Ўқилди: 1853 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Саралаш ўйинлари ниҳоясига етди.
Киритилди: 19:28, 27.03.2022. Ўқилди: 889 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун “Чиғатой” стадионида Ўзбекистон кубоги саралаш ўйинларининг иккинчи босқич учрашувлари бўлиб ўтди. Унда ғалаба қозонган тўрт жамоа ҳал қилувчи – учинчи босқич баҳсларига йўлланма олишди.
Киритилди: 23:17, 25.03.2022. Ўқилди: 1791 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги саралаш ўйинларининг биринчи босқич учрашувлари ниҳоясига етди.
Киритилди: 22:30, 23.03.2022. Ўқилди: 3301 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча Қаршининг “Насаф” клуби Осиё Чемпионлар лигасининг гуруҳ босқичига йўлланмани қўлга киритди.
Киритилди: 15:19, 16.03.2022. Ўқилди: 1392 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Шу йилнинг 23-29 март кунлари Тошкентда Ўзбекистон кубогининг саралаш учрашувлари бўлиб ўтади ва унда 15 та жамоа 1,5 та йўлланма учун курашга киришади.
Киритилди: 19:43, 11.03.2022. Ўқилди: 1837 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"2022 йилги мавсумда Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси томонидан ўтказиладиган мусобақалар регламенти"нинг 20.1-бандида Биринчи лига жамоалари ҳамда Иккинчи лигаларнинг ўз ҳудудида ғолибликни қўлга киритган жамоалари (фақат ЎФА қўйган талабларни бажарганлар) Ўзбекистон кубогига саралаш учрашувлари орқали қўшилиши белгиланган.
Киритилди: 19:10, 02.03.2022. Ўқилди: 1133 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 03:32, 25.11.2021. Ўқилди: 2843 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Пахтакор" бош мураббийи Ўзбекистон Кубоги ярим финалидан кейин беллашув ҳақида фикрларини билдирди.
Киритилди: 22:40, 24.11.2021. Ўқилди: 1859 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубогида ярим финал баҳсларидан ўрин олган иккинчи учрашув якунига етди.
Киритилди: 21:00, 24.11.2021. Ўқилди: 3520 марта. Фикрлар сони: 34 та.
Ўзбекистон Кубоги ½ Финал АГМК - “Насаф” (0:2) учрашувидан сўнг бўлиб ўтган матбуот анжуманида Рўзиқул Бердиев иштирок этди ва журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 19:36, 24.11.2021. Ўқилди: 2798 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:29, 24.11.2021. Ўқилди: 3651 марта. Фикрлар сони: 23 та.
Киритилди: 18:06, 24.11.2021. Ўқилди: 3306 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал босқичи доирасида Олмалиқда бўлиб ўтган АГМК ва «Насаф» жамоалари ўртасидаги ўйин драматик тарзда кечди.
Киритилди: 17:26, 24.11.2021. Ўқилди: 4043 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал босқичи доирасида Тошкентда «Пахтакор» ва «Бунёдкор» жамоалари ўзаро тўқнаш келишмоқда.
Киритилди: 16:39, 24.11.2021. Ўқилди: 1937 марта. Фикрлар сони: 2 та.
24 ноябрь куни Ўзбекистон кубогида ярим финал баҳслари ўтказилади.
Киритилди: 15:34, 12.11.2021. Ўқилди: 4230 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Кубоги чорак финал босқичи доирасида бўлиб ўтган «Сўғдиёна» - «Насаф» учрашувидан сўнг қаршиликлар дарвозабони Азамат Сойибов учрашув ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:03, 29.10.2021. Ўқилди: 1956 марта. Фикрлар сони: 0 та.