Ўзбекистон кубоги 1/8 финалидан ўрин олган "Нефтчи" - "Машъал" учрашуви асосий таркиблари эълон қилинди. Баҳс 19:30 да старт олади.
Киритилди: 18:39, 24.06.2025. Ўқилди: 897 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон кубоги баҳсларида бугун нимчорак финал ўйинлари давом эттирилади.
Киритилди: 11:52, 24.06.2025. Ўқилди: 640 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 12:53, 19.06.2025. Ўқилди: 770 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубогининг нимчорак финалидан ўрин олган 2 та учрашув 18 июнь, чоршанба куни ўтказилди.
Киритилди: 22:54, 18.06.2025. Ўқилди: 1411 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги 1/8 финалидан ўрин олган "Шўртан" - "Арал" учрашуви асосий таркиблари эълон қилинди. Ўйин 19:30 да старт олади.
Киритилди: 18:58, 18.06.2025. Ўқилди: 657 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги 1/8 финалидан ўрин олган "Қўқон-1912" - "Бунёдкор" учрашувининг асосий таркиблари эълон қилинди.
Киритилди: 18:33, 18.06.2025. Ўқилди: 757 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубогида бугун 1/8 финалнинг навбатдаги икки учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 11:31, 18.06.2025. Ўқилди: 1134 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги 1/8 финали доирасидаги «Динамо» - «Лочин» (5:0) учрашувидан кейин мезбонлар бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 10:03, 09.06.2025. Ўқилди: 1203 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги 1/8 финалидан ўрин олган "Динамо" - "Лочин" учрашувининг видеошарҳини томоша қилинг.
Киритилди: 03:18, 09.06.2025. Ўқилди: 2534 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги 1/8 финал илк ўйинлар доирасидаги "Динамо" — "Лочин" баҳси бўлиб ўтди. Учрашувда Вадим Абрамов шогирдлари 5:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 22:15, 08.06.2025. Ўқилди: 1483 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун, 8 июнь куни Ўзбекистон кубогида 1/8 финалнинг илк ўйини бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:32, 08.06.2025. Ўқилди: 1694 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Кеча Ўзбекистон кубогида 1/8 финал босқичига қуръа ташланди.
Киритилди: 13:30, 24.05.2025. Ўқилди: 1261 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Соат 17:30'дан бошлаб Ўзбекистон кубогида G гуруҳидан ўрин олган 3-тур баҳсида "Бунёдкор" ўз майдонида "Локомотив"ни қабул қилади.
Киритилди: 16:43, 21.05.2025. Ўқилди: 1166 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Соат 18:00 дан бошлаб Ўзбекистон кубоги гуруҳ босқичининг А гуруҳидан ўрин олган "Сўғдиёна" - "Хоразм ФА" учрашуви старт олади.
Киритилди: 17:18, 20.05.2025. Ўқилди: 841 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги А гуруҳининг 3-турига келиб "Цементчи" Нукусга бормаслигини маълум қилди ва жамоага техник мағлубият ёзилди.
Киритилди: 12:43, 20.05.2025. Ўқилди: 1987 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон кубоги, “Е” гуруҳи, 3-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “ФарДУ” (3:1) учрашувидан кейиги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Сергей Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 09:49, 15.05.2025. Ўқилди: 1797 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон кубоги, “Е” гуруҳи, 3-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “ФарДУ” (3:1) учрашувидан кейиги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Сергей Лебедев қатнашиб, журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 09:46, 15.05.2025. Ўқилди: 1161 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги ўйинларида бугун яна 2 гуруҳда сўнгги тур ўйинлари ўтказилади.
Киритилди: 12:01, 14.05.2025. Ўқилди: 752 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги «Андижон» – «Динамо» (1:1) ўртасидаги ўйиндан кейин ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида жамоамиз мураббийи Артём Петросян қатнашди ва қисқача фикр билдириш билан чекланди.
Киритилди: 05:53, 14.05.2025. Ўқилди: 542 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Кубоги гуруҳ босқичидаги сўнгги туридан ўрин олган «Андижон» – «Динамо» (1:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар мураббийи Марат Мифтахутдинов қатнашди.
Киритилди: 05:52, 14.05.2025. Ўқилди: 402 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Насаф" билан ўйиндан сўнг "Пахтакор" бош мураббийи вазифасини бажарувчи Камолиддин Тожиев матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 23:38, 13.05.2025. Ўқилди: 1523 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон кубогида бугун B гуруҳида 3-тур ўйинлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:47, 13.05.2025. Ўқилди: 1512 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Футбол бўйича Ўзбекистон Кубогининг 3-туридан ўрин олган учрашувлар 13 май, сешанба куни ўтказилди.
Киритилди: 21:31, 13.05.2025. Ўқилди: 2281 марта. Фикрлар сони: 33 та.
Киритилди: 18:15, 13.05.2025. Ўқилди: 1254 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Бугун Ўзбекистон кубоги гуруҳ босқичи 3-туридан ўрин олган "Пахтакор" - "Насаф" ўйини бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:33, 13.05.2025. Ўқилди: 801 марта. Фикрлар сони: 0 та.