Ўзбекистон миллий терма жамоаси дарвозабони Ўткир Юсупов жарроҳлик амалиётини ўтказгани ҳақида хабар бергандик.
Киритилди: 16:02, 04.11.2025. Ўқилди: 721 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро Туркия Суперлигаси 11-туридан ўрин олган “Башакшеҳир” ҳамда “Кожаэлиспор” жамоалари ўртасидаги учрашувни бевосита стадиондан томоша қилди.
Киритилди: 14:22, 01.11.2025. Ўқилди: 4106 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун Суперлиганинг марказий учрашуви — ОКМК ФК ва «Насаф» жамоалари ўртасидаги (1:1) қизғин баҳсни Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро бевосита стадиондан кузатди.
Киритилди: 01:20, 27.10.2025. Ўқилди: 1209 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси мураббийлар штаби терма жамоага номзод футболчиларнинг ҳолатини ўрганиб бориш мақсадида клублар машғулотларини кузатиб боришмоқда.
Киритилди: 20:18, 22.10.2025. Ўқилди: 1275 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси 2025 йил 17 октябрь куни ижтимоий тармоқларда Ўзбекистон миллий терма жамоаси собиқ мураббийлар штаби аъзолари бўйича эълон қилинган мақолада келтирилган маълумотлар юзасидан қуйидагиларни маълум қилади.
Киритилди: 23:02, 17.10.2025. Ўқилди: 2965 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ФИФА томонидан миллий жамоаларнинг янгиланган рейтинги эълон қилинди.
Киритилди: 18:05, 17.10.2025. Ўқилди: 1856 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро мураббийлар штаби билан биргаликда Қашқадарё вилояти футбол академиясига борди.
Киритилди: 14:50, 17.10.2025. Ўқилди: 898 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро бошчилигидаги мураббийлар штаби Қарши шаҳрига етиб келди.
Киритилди: 11:47, 16.10.2025. Ўқилди: 3216 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Уругвай миллий терма жамоаси дарвозабони Франко Исроил Ўзбекистон устидан қозонилган 2:1 ҳисобидаги ғалабадан сўнг ўйин ҳақида ўз таассуротлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 12:01, 15.10.2025. Ўқилди: 1606 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Уругвайга қарши ўртоқлик учрашувидан сўнг Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро матбуот анжуманида қатнашиб, журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 22:12, 13.10.2025. Ўқилди: 2122 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Ўзбекистон ва Уругвай миллий жамоалари ўртасида бўлиб ўтган ўртоқлик учрашуви статистикаси билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 21:17, 13.10.2025. Ўқилди: 2155 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон ва Уругвай миллий жамоалари ўртасида бўлиб ўтган ўртоқлик учрашуви видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 21:02, 13.10.2025. Ўқилди: 2282 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Ўзбекистон ва Уругвай миллий жамоалари ўртасидаги ўртоқлик учрашуви якунланди. Баҳсда Жанубий америкаликлар 2:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 19:43, 13.10.2025. Ўқилди: 2760 марта. Фикрлар сони: 76 та.
Ўзбекистон ва Уругвай терма жамоалари ўртасидаги ўйин старт олмоқда.
Киритилди: 17:39, 13.10.2025. Ўқилди: 1764 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Бироздан сўнг Ўзбекистон ва Уругвай ўртасидаги назорат ўйини старт олади.
Киритилди: 17:34, 13.10.2025. Ўқилди: 1594 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бир неча дақиқадан сўнг Ўзбекистон миллий жамоаси Уругвайга қарши назорат ўйинини ўтказади.
Киритилди: 17:13, 13.10.2025. Ўқилди: 1428 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 16:22, 13.10.2025. Ўқилди: 3017 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бугун Уругвайга қарши ўртоқлик учрашуви ўтказади.
Киритилди: 12:32, 13.10.2025. Ўқилди: 2273 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси дарвозабони Абдувоҳид Неъматов Уругвайга қарши ўйин олдидан ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 17:48, 12.10.2025. Ўқилди: 840 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро эртага бўлиб ўтадиган Уругвайга қарши ўртоқлик ўйинидан олдин матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 17:44, 12.10.2025. Ўқилди: 2708 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси Уругвайга қарши ўйинда иштирок этиш учун Малайзияга етиб борди.
Киритилди: 12:18, 11.10.2025. Ўқилди: 2128 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Равшан Эрматов Ўзбекистон миллий жамоаси ноябрь ойидаги ФИФА кунларида БААда ўтказиладиган халқаро турнирда иштирок этишини маълум қилганди.
Киритилди: 09:10, 10.10.2025. Ўқилди: 4349 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 20:50, 09.10.2025. Ўқилди: 2751 марта. Фикрлар сони: 39 та.
Халқаро ўртоқлик учрашуви доирасида Ўзбекистон ва Кувайт терма жамоалари 9 октябрь, пайшанба куни Тошкентдаги “Олимпия” стадионида майдонга тушди.
Киритилди: 20:46, 09.10.2025. Ўқилди: 3409 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси кетма-кет иккинчи ўйинда пенальтини голга айлантира олмаяпти.
Киритилди: 19:48, 09.10.2025. Ўқилди: 2786 марта. Фикрлар сони: 19 та.