Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро Италияда реабилитация жараёнини ўтказаётган футболчиларимиз Жалолиддин Машарипов ҳамда Ҳусниддин Алиқулов билан учрашди.
Киритилди: 11:54, 11.02.2026. Ўқилди: 2126 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Германиянинг нуфузли fussballfieber.de спорт нашри 2026 йилда Канада, Мексика ва АҚШда бўлиб ўтадиган футбол бўйича Жаҳон чемпионатида илк бор иштирок этадиган терма жамоалар — Кюрасао, Иордания ва Кабо-Верде қаторида Ўзбекистон терма жамоаси ҳақида махсус мақола эълон қилди.
Киритилди: 16:45, 05.02.2026. Ўқилди: 2067 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Футбол бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро Ўзбекистон футбол ассоциациясига берган интервюсида футболчиларни терма жамоага жалб қилиш ҳақида гапирди.
Киритилди: 15:17, 05.02.2026. Ўқилди: 914 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:46, 31.01.2026. Ўқилди: 1494 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси январь ойидаги ўқув-машғулот йиғини доирасидаги иккинчи назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 21:11, 30.01.2026. Ўқилди: 3080 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси БАА йиғини доирасида бугун Арманистоннинг «Урарту» жамоасига қарши ёпиқ назорат ўйинини ўтказади.
Киритилди: 17:38, 30.01.2026. Ўқилди: 1702 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 17:04, 26.01.2026. Ўқилди: 2252 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 12:01, 26.01.2026. Ўқилди: 2488 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси футболчиси Зафармурод Абдураҳматов машғулотлар давомида эски жароҳати туфайли ўзини ноқулай ҳис қилган.
Киритилди: 14:06, 25.01.2026. Ўқилди: 1492 марта. Фикрлар сони: 7 та.
ЎФА расмий телеграм-канали "Насаф" ҳимоячиси Зафармурод Абдираҳматов жароҳат сабаб терма жамоа йиғинини тарк этганини маълум қилди.
Киритилди: 13:31, 25.01.2026. Ўқилди: 2240 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро январь ойидаги йиғин, унга жалб этилган футболчилар ва кейинги режалар хусусида интервью берди.
Киритилди: 08:05, 25.01.2026. Ўқилди: 1040 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси навбатдаги машғулотларга киришди.
Киритилди: 21:48, 22.01.2026. Ўқилди: 1479 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Хабарингиз бор, айни кунларда Ўзбекистон миллий терма жамоаси Бирлашган Араб Амирликларининг Дубай шаҳрида ўқув-машғулот йиғинларини ўтказмоқда.
Киритилди: 20:40, 22.01.2026. Ўқилди: 2232 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ҳозирда Фабио Каннаваро бошчилигидаги Ўзбекистон миллий терма жамоаси Бирлашган Араб Амирликларида ўзининг навбатдаги йиғинини ўтказмоқда.
Киритилди: 18:47, 21.01.2026. Ўқилди: 10785 марта. Фикрлар сони: 31 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси навбатдаги ўқув-машғулот йиғинларини ўтказиш учун Бирлашган Араб Амирликларининг Дубай шаҳрига етиб келди.
Киритилди: 16:33, 20.01.2026. Ўқилди: 1206 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 05:48, 20.01.2026. Ўқилди: 1536 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ФИФА томонидан ҳар икки йилда бир марта ўтказиладиган FIFA Series халқаро футбол мусобақаси доирасида турли конфедерацияларга мансуб миллий терма жамоалар ўртасида халқаро ўртоқлик учрашувлари ташкил этилади.
Киритилди: 21:00, 19.01.2026. Ўқилди: 1381 марта. Фикрлар сони: 0 та.
FIFA 2026-йил март–апрель ойидаги халқаро танаффус доирасида ўтказилиши режалаштирилган «FIFA Series 2026» мини-турнирларидан бири Ўзбекистонда ўтказилади.
Киритилди: 21:07, 15.01.2026. Ўқилди: 1263 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро январь ойидаги йиғинга жалб этилган футболчилар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 09:38, 13.01.2026. Ўқилди: 2156 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон терма жамоасига номзод футболчилар тиббий ва жисмоний кўрикдан ўтказилиши давом этмоқда.
Киритилди: 20:01, 06.01.2026. Ўқилди: 1269 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро ўзининг саҳифасида барча юртдошларимизни Янги йил билан табриклаб, кириб келаётган йил катта масъулият ва ҳаяжонли бўлишини айтиб ўтди.
Киритилди: 20:07, 31.12.2025. Ўқилди: 1415 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Фабио Каннаваро бошқарувидаги Ўзбекистон миллий терма жамоаси 22 январдан 2 февралга қадар Қатар пойтахти Доҳа шаҳрида ўқув-машғулот йиғинида иштирок этади.
Киритилди: 15:40, 23.12.2025. Ўқилди: 1091 марта. Фикрлар сони: 2 та.
ФИФА Жаҳон чемпионатига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон миллий жамоаси июнь ойида мундиал мезбони Канадага қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 14:23, 23.12.2025. Ўқилди: 3621 марта. Фикрлар сони: 15 та.