02/04 23:45 | Ньюкасл | - | Брентфорд | ||
02/04 23:45 | Борнмут | - | Ипсвич | ||
03/04 00:00 | Ливерпуль | - | Эвертон |
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 19 ноябрь куни бўлиб ўтадиган Шимолий Кореяга қарши ўйин учун Лаосда тайёргарликни бошлади.
Киритилди: 12:56, 16.11.2024. Ўқилди: 3771 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон терма жамоаси қанот ҳужумчиси Жалолиддин Машарипов Қатарга қарши ўйиндаги мағлубиятдан (2:3) сўнг ўз Instagram саҳифасида бунга муносабат билдирди.
Киритилди: 11:42, 16.11.2024. Ўқилди: 4417 марта. Фикрлар сони: 64 та.
"Рома" вакили Элдор Шомуродов Римга қайтди.
Киритилди: 11:24, 16.11.2024. Ўқилди: 3018 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:25, 15.11.2024. Ўқилди: 3196 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Ўзбекистонлик марказий ҳимоячи Умар Эшмуродов FIFA’га берган эксклюзив интервьюсида у нима учун миллий жамоанинг яхши натижаларига ишонаётганини баён қилди.
Киритилди: 21:18, 14.11.2024. Ўқилди: 1596 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон терма жамоасининг Қатарга қарши ўйин олди ўтказилган матбуот анжуманида ёрдамчи мураббий Владо Радмановичга Отабек Шукуров ҳамроҳлик қилди.
Киритилди: 21:01, 13.11.2024. Ўқилди: 2603 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон терма жамоасининг Қатарга қарши ўйин олди матбуот анжумани ўтказилди.
Киритилди: 20:29, 13.11.2024. Ўқилди: 2138 марта. Фикрлар сони: 34 та.
Ўзбекистон терма жамоаси ҳужумчиси Элдор Шомуродов Қатарда бўлиб ўтаётган ўқув-машғулот йиғини ва бўлажак ўйинлар борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 20:47, 12.11.2024. Ўқилди: 5278 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Терма жамоамиз Доҳадаги дастлабки машғулотларини ўтказмоқда.
Киритилди: 19:59, 11.11.2024. Ўқилди: 6105 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Миллий жамоамиз легионерлари бугундан Қатардаги йиғинга қўшилиб боришмоқда.
Киритилди: 11:36, 11.11.2024. Ўқилди: 2376 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ саралаши ўйинини ўтказиш учун Доҳага етиб борди.
Киритилди: 11:32, 11.11.2024. Ўқилди: 4214 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси футболчиси Остон Ўрунов бу галги йиғинда иштирок этолмаслиги ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 19:00, 10.11.2024. Ўқилди: 4666 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасидан чақирув олган футболчимиз Остон Ўрунов тикланиш жараёни сабабли, шифокорларнинг тавсиясига кўра, бу галги йиғинда иштирок этолмаслиги маълум бўлди.
Киритилди: 18:01, 10.11.2024. Ўқилди: 2199 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ноябрь ойидаги ФИФА кунларида ЖЧ-2026 саралаш босқичи доирасида 14 ноябрь куни Доҳада Қатарга қарши, 19 ноябрда эса Вентян шаҳрида КХДРга қарши учрашувда майдонга тушади.
Киритилди: 10:12, 06.11.2024. Ўқилди: 3910 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Миллий жамоа кейинги учрашувларни 14 ноябрь куни Қатарда мезбонларга қарши ҳамда 19 ноябрь куни Лаосда Шимолий Кореяга қарши ўтказади.
Киритилди: 12:48, 16.10.2024. Ўқилди: 1644 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон терма жамоаси ҳужумкор ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаев терма жамоанинг кеча ўтказилган расмий машғулотида иштирок этди.
Киритилди: 07:08, 15.10.2024. Ўқилди: 1315 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси ярим ҳимоячиси Жамшид Искандеров БААга қарши ўйин олдидан интервью берди.
Киритилди: 18:59, 14.10.2024. Ўқилди: 1494 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Аббосбек Файзуллаэв Ўзбекистон миллий терма жамоаси сафида жароҳат олгани ҳақида аввалроқ хабар берган эдик.
Киритилди: 17:47, 14.10.2024. Ўқилди: 4015 марта. Фикрлар сони: 18 та.
Эртага Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ саалаши доирасида БААга қарши ўйин ўтказади.
Киритилди: 13:45, 14.10.2024. Ўқилди: 3895 марта. Фикрлар сони: 33 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААга қарши ўйин олдидан навбатдаги йўқотишга учради.
Киритилди: 13:29, 14.10.2024. Ўқилди: 1892 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси ҳимоячиси Рустам Ашурматов Эронга қарши ўйин ва бўлажак рақиблар ҳақида ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 18:54, 11.10.2024. Ўқилди: 3002 марта. Фикрлар сони: 26 та.
«Рубин» клуби ҳимоячиси Рустамжон Ашурматов иккита ўйинда сариқ карточка олиши натижасида Ўзбекистон миллий терма жамоасининг БААга қарши учрашувида иштирок эта олмайдиган бўлди.
Киритилди: 10:13, 11.10.2024. Ўқилди: 4692 марта. Фикрлар сони: 27 та.
ЖЧ-2026 учинчи саралаш босқичи доирасида Ўзбекистон миллий терма жамоаси 10 октябрь Эрон, 15 октябрь куни эса БАА терма жамоаси билан учрашади.
Киритилди: 20:17, 09.10.2024. Ўқилди: 2863 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон терма жамоаси вингери Аббосбек Файзуллаев Эронга қарши ўйиндан аввал ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 18:53, 09.10.2024. Ўқилди: 2493 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси ярим ҳимоячиси Отабек Шукуров Жаҳон чемпионати 3-саралаш босқичи 3-4-тур ўйинлари доирасидаги Эрон ва БААга қарши баҳслар олдидан ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 16:43, 09.10.2024. Ўқилди: 1592 марта. Фикрлар сони: 0 та.