Киритилди: 09:34, 02.08.2024. Ўқилди: 1273 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Футболчилар мақоми ва ўтиши бўйича қўмита қарорлари ижросини ўз вақтида таъминламагани учун мазкур уч клуб 2024 йилнинг ёзги трансфер ойнасида хорижлик футболчини Лига рўйхатидан ўтказа олмайди.
Киритилди: 17:14, 03.07.2024. Ўқилди: 2887 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Бугун Суперлиганинг 13-тур ўйинлари старт олади.
Киритилди: 14:51, 25.06.2024. Ўқилди: 1168 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Жорий йилнинг 25 март куни ФИФА Низоларни ҳал қилиш палатаси "Динамо Плюс" футбол клуби ва футболчи Антон Толордава ўртасидаги низоли вазият юзасидан қарор чиқарган эди.
Киритилди: 11:38, 22.06.2024. Ўқилди: 882 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 17:44, 19.06.2024. Ўқилди: 2120 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Бугун Суперлигада 11-тур баҳслари старт олади. Ушбу турни қуйидаги футболчи ва расмийлар ўтказиб юборади.
Киритилди: 19:22, 14.06.2024. Ўқилди: 807 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Суперлига 6-туридан ўрин олган қолдирилган учрашув бўлиб ўтади. Унда "Динамо" жамоаси "Олимпик" билан куч синашади.
Киритилди: 15:10, 13.06.2024. Ўқилди: 1028 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугундан Суперлига баҳсларида 10-тур ўйинлари старт олади.
Киритилди: 16:22, 30.05.2024. Ўқилди: 1898 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 7-туридан ўрин олган “Сўғдиёна” - “Навбаҳор” (1:2) ўйинидан кейин “Навбаҳор” футболчилари Ўткир Юсупов ҳамда Аброр Исмоилов ғалабани рақиб жамоа мухлислари қаршисида номақбул ҳаракат билан нишонлаганди.
Киритилди: 20:31, 24.05.2024. Ўқилди: 1514 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Суперлигада 9-тур баҳслари старт олди.
Киритилди: 14:15, 24.05.2024. Ўқилди: 1059 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Суперлигада 7-тур баҳслари старт олади.
Киритилди: 16:13, 11.05.2024. Ўқилди: 1366 марта. Фикрлар сони: 0 та.
4 май куни Суперлигада 6-тур баҳслари старт олади. Ушбу турни қуйидаги футболчилар ўтказиб юборади.
Киритилди: 16:44, 04.05.2024. Ўқилди: 1415 марта. Фикрлар сони: 0 та.
4 апрель куни Суперлигада 5-тур баҳслари старт олади.
Киритилди: 11:21, 04.04.2024. Ўқилди: 849 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Суперлиганинг 4-тур ўйинларига старт берилади.
Киритилди: 14:01, 28.03.2024. Ўқилди: 1995 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 09:09, 28.03.2024. Ўқилди: 2047 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси мусобақалар, меҳнат шартномалари ва бошқа қатор масалаларни ўз вақтида амалга ошириб келади.
Киритилди: 15:06, 20.03.2024. Ўқилди: 2709 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Суперлига 2-тури доирасида бўлиб ўтган “Андижон” — “Бунёдкор” учрашувининг 32-дақиқасида меҳмонлар футболчиси Усмонали Исмоналиев беўхшов ҳазили учун ҳақли равишда майдондан четлатилди.
Киритилди: 11:01, 11.03.2024. Ўқилди: 2880 марта. Фикрлар сони: 6 та.
1 март куни Суперлигада янги мавсум старт олади. Дастлабки турни қуйидаги расмий ва футболчилар ўтказиб юборади.
Киритилди: 11:11, 28.02.2024. Ўқилди: 2621 марта. Фикрлар сони: 1 та.
2024 йил 17 январь куни Ўзбекистон футбол ассоциацияси Футболчилар мақоми ва ўтиши бўйича қўмитасининг навбатдаги йиғилиши бўлиб ўтди.
Киритилди: 10:09, 19.01.2024. Ўқилди: 4753 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Бугун Суперлиганинг сўнгги тур ўйинлари ўтказилади.
Киритилди: 10:25, 01.12.2023. Ўқилди: 1527 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон профессионал футбол лигаси матбуот хизмати Суперлиганинг 25-тур ўйинини ўтказиб юборадиган футболчилар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 15:46, 22.11.2023. Ўқилди: 1755 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун "Сурхон" ҳамда "Олимпик" жамоалари ўртасида 21-турнинг қолдирилган учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 10:31, 19.11.2023. Ўқилди: 936 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Профессионал футбол лигасининг матбуот хизмати 19-турнинг қолдирилган учрашувини ўтказиб юборадиган футболчи ва расмийлар номини эълон қилди.
Киритилди: 13:48, 09.11.2023. Ўқилди: 1402 марта. Фикрлар сони: 0 та.