Ўзбекистон Суперлигси 24-туридан ўрин олган АГМК ва “Сўғдиёна” ўртасидаги учрашув ниҳоясига етди.
Киритилди: 20:01, 23.09.2018. Ўқилди: 1507 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 24-туридан ўрин олган “Локомотив” – “Бунёдкор” учрашуви ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 20:05, 23.09.2018. Ўқилди: 2433 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 14-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ва “Металлург” учрашуви бошланмоқда.
Киритилди: 19:54, 23.09.2018. Ўқилди: 1405 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионати 2-босқичи 24-тури доирасида "Навбаҳор" ўз уйида "Металлург"ни қабул қилмоқда.
Киритилди: 19:29, 23.09.2018. Ўқилди: 1520 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Суперлига 24-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ва “Металлург” жамоалари ўртасидаги учрашувдан олдин ўтказиладиган йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 18:13, 23.09.2018. Ўқилди: 1647 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 24-туридан ўрин олган АГМК ва “Суғдиёна” баҳси бошланмоқда.
Киритилди: 17:21, 23.09.2018. Ўқилди: 1638 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 24-туридан ўрин олган марказий учрашув “Локомотив” ва “Бунёдкор” баҳси бошланмоқда.
Киритилди: 17:27, 23.09.2018. Ўқилди: 2526 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ярим ҳимоячиси Азизбек Ҳайдаров машғулотлар жараёнида жароҳат олган эди.
Киритилди: 17:02, 23.09.2018. Ўқилди: 2956 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 24-турида “Сўғдиёна” сафарда АГМК жамоасига қарши баҳс олиб боради.
Киритилди: 16:45, 23.09.2018. Ўқилди: 1416 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлига 24- тур доирасидаги “Қизилқум” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейин қўқонликлар етакчиларидан бири Жавоҳир Сиддиқов ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 23:02, 22.09.2018. Ўқилди: 2621 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлига 24- тур доирасидаги “Қизилқум” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Нўъмон Ҳасанов иштирок этди.
Киритилди: 22:58, 22.09.2018. Ўқилди: 1879 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Қизилқум" ва "Қўқон-1912" жамоалари бундан тўрт кун олдин Ўзбекистон кубоги чорак финал доирасида майдонга тушишганди.
Киритилди: 22:48, 22.09.2018. Ўқилди: 2217 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлига 24 -тур доирасида “Сўғдиёна” Олмалиқда АГМК жамоасига қарши баҳс олиб боради.Эътиборингизга жамоаларнинг Олмалиқдаги бўлиб ўтган учрашувлар тарихини ҳавола этамиз.
Киритилди: 21:44, 22.09.2018. Ўқилди: 1459 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Cуперлига 24-тури доирасидаги икки баҳс ўз поёнига етди.
Киритилди: 21:02, 22.09.2018. Ўқилди: 3057 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Суперлиганинг 24-туридан ўрин олган "Насаф" - "Насаф" баҳс бошланишига оз фурсат қолди. Жамоаларнинг асосий таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 17:20, 22.09.2018. Ўқилди: 2285 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 24-тури доирасида ўйинлар бошланмоқда.
Киритилди: 17:20, 22.09.2018. Ўқилди: 3212 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Бугун Суперлиганинг 24-тури бошланади.
Киритилди: 12:40, 22.09.2018. Ўқилди: 1839 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” Pepsi Суперлигасининг навбатдаги 23-тур учрашувини сафарда Фарғонанинг “Нефтчи” жамоасига қарши ўтказади.
Киритилди: 22:25, 21.09.2018. Ўқилди: 3222 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Суперлига баҳслари секин-аста ўзининг ҳал қилувчи палласига кириб бормоқда.
Киритилди: 16:35, 21.09.2018. Ўқилди: 2538 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 16:56, 21.09.2018. Ўқилди: 3844 марта. Фикрлар сони: 1 та.
22-23 сентябрь кунлари PEPSI Суперлига жамоалари 24-тур учрашувларини ўтказади.
Киритилди: 10:17, 21.09.2018. Ўқилди: 3115 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлига 24-тур доирасида Навоийда “Қизилқум” ва "Қўқон-1912" жамоалари ўртасида учрашув бўлиб ўтади. Қуйида мазкур жамоаларнинг ўзаро ўйинига доир статистик маълумотлар билан танишинг.
Киритилди: 08:36, 21.09.2018. Ўқилди: 1940 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:54, 18.09.2018. Ўқилди: 2234 марта. Фикрлар сони: 1 та.
22-23 сентябрь кунлари Pepsi Суперлигада 24-тур учрашувлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 10:56, 18.09.2018. Ўқилди: 3005 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 23-тур учрашувлари доирасидаги “Металлург” – “Локомотив” баҳси 90+4 дақиқасида “темирйўлчилар” жамоаси захира ўриндиғида ўтирган футболчи – Марат Бикмаев ҳакамлар гуруҳи шаънига номаъқул сўзлар ишлатди. Натижада ўйинни бошқариб борган ҳакам – Владислав Цейтлин ушбу футболчини майдондан четлатди.
Киритилди: 21:12, 17.09.2018. Ўқилди: 3517 марта. Фикрлар сони: 1 та.