Киритилди: 21:54, 15.04.2021. Ўқилди: 2494 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 6-турида «Қўқон-1912» 15 апрель, пайшанба куни «Металлург»ни қабул қилди.
Киритилди: 20:29, 15.04.2021. Ўқилди: 2666 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:25, 15.04.2021. Ўқилди: 2242 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:30, 15.04.2021. Ўқилди: 1491 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 09:17, 15.04.2021. Ўқилди: 1718 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 09:11, 15.04.2021. Ўқилди: 1912 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:41, 15.04.2021. Ўқилди: 1951 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 23:47, 14.04.2021. Ўқилди: 1744 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 23:43, 14.04.2021. Ўқилди: 1528 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 23:38, 14.04.2021. Ўқилди: 1776 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хабарингиз бор, эртага Суперлигада 6-тур учрашувлари старт олади.
Киритилди: 15:34, 14.04.2021. Ўқилди: 2310 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Coca Cola Суперлигаси 6-тур доирасидан ўрин олган “Қўқон-1912” - “Металлург” учрашуви 15 апрель куни Қўқон шаҳрида бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:10, 14.04.2021. Ўқилди: 2822 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 10:06, 14.04.2021. Ўқилди: 3209 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЎФА Тартиб-интизом қўмитаси Навбаҳор — Пахтакор учрашуви борасида чиқарган қароридан сўнг ЎзПФЛ бош диретори вазифасини бажарувчи Диёр Имомхўжаев ўзининг телеграм каналига қуйидагича пост жойлади.
Киритилди: 14:36, 13.04.2021. Ўқилди: 3508 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Coca Cola суперлигасининг 5-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Машъал” учрашувидан сўнг ижтимоий тармоқларда бу ўйин ҳақида жуда кўп муҳокамалар бўлди.
Киритилди: 08:50, 13.04.2021. Ўқилди: 4149 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 13:25, 12.04.2021. Ўқилди: 1734 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Coca Cola Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган "Қизилқум" - "Насаф" (1:2) учрашувидан сўнг жамоамиз бош мураббийи Ҳамиджон АКТАМОВ матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 06:15, 11.04.2021. Ўқилди: 2085 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Қизилқум” – “Насаф” учрашувидан сўнг бўлиб ўтган матбуот анжуманининг биринчи қисмида қаршиликлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этди ва журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 02:00, 11.04.2021. Ўқилди: 2219 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 21:51, 10.04.2021. Ўқилди: 2644 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Мазкур ҳодиса бўйича жамоа вакиллари ўз фикрларини билдиришди.
Киритилди: 21:41, 10.04.2021. Ўқилди: 5204 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 5 тури доирасида кечган учрашувда «Насаф» «Қизилқум» майдонига сафар уюштирди.
Киритилди: 20:50, 10.04.2021. Ўқилди: 3692 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор” – “Пахтакор” (1:2) учрашувидан сўнг, “Навбаҳор” клубининг айрим вакиллари ва баъзи мухлислар ўз ҳиссиётларини жиловлай олмай, тартибсизликка йўл қўйишди.
Киритилди: 18:11, 10.04.2021. Ўқилди: 4662 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 17:36, 10.04.2021. Ўқилди: 2122 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 15:21, 10.04.2021. Ўқилди: 2973 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган "Машъал" - "Қўқон-1912" (0:2) учрашувидан кейин мезбонлар устози Александр Хомяков ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 08:33, 10.04.2021. Ўқилди: 3684 марта. Фикрлар сони: 0 та.