“Бухоро”- “Қизилқум” учрашувидан (1:0) кейин мезбонлар бош мураббийи Улуғбек Бақоев ўйин ҳақидаги фикрлар билан ўртоқлашди.
“Бухоро” – “Қизилқум” (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида меҳмонлар устози Ҳамиджон Актамов ўз фикрларини айтди.
Олий лигадан ўрин олган "Бунёдкор” – “Обод” (2:0) учрашувидан кейин мезбонлар устози Миржалол Қосимов ўз фикрларини айтди.
Олий лигадан ўрин олган "Бунёдкор” – “Обод” (2:0) учрашувидан кейин меҳмонлар устози Андрей Демченко ўз фикрларини айтди.
Олий лига 19-туридан ўрин олган "Навбаҳор" - "Динамо" (1:0) ўйинидан сўнг, мезбонлар спорт директори Анвар Солиев ўз фикрларини айтди.
Олий лига 19-туридан ўрин олган "Навбаҳор" - "Динамо" (1:0) ўйинидан сўнг, меҳмонлар устози Олег Тюлькин ўз фикрларини айтди.
“Қўқон-1912” – “Нефтчи” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг икикнчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Нўъмон Ҳасанов қатнашди.
“Қўқон-1912” – “Нефтчи” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот-анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Вадим Абрамов иштирок этди.