Jerom Roten Antuan Grizmanning Fransiya terma jamoasiga qaytishi haqida gapirdi.
Madridning “Atletiko” klubi yarim himoyachisi 2024 yilning sentyabrida terma jamoadagi faoliyatini yakunlashini e’lon qildi.
“Agar u “Atletiko”da qolishga qaror qilsa, bu uning hali ham kuchga ega ekanligini va jamoani muvaffaqiyatga olib borishga qodirligini bildiradi.
Nazariy jihatdan, Yevropaning eng yaxshi klublaridan birining asosiy tarkibida maydonga tushadigan va kamdan-kam jarohat oladigan futbolchi Fransiya terma jamoasida bo‘lishi kerak. Qolaversa, maydon markazidagi “uch ranglilar” uchun muammolarni ko‘ryapmiz.
“Bavariya”da vinger sifatida o‘ynayotgan Oliseni hisobga olmaganda, terma jamoada texnikasi, qarashlari va tajribasi bo‘yicha Grizmannga teng keladigan pleymeyker yo‘q. U hali terma jamoadagi so‘nggi so‘zini aytgani yo‘q", — dedi Fransiya terma jamoasining sobiq futbolchisi.