Qo'shimcha ma'lumotlar | |
O‘zbekiston terma jamoasini BAA bilan o‘yindagi durang ham Jahon chempionatiga olib chiqadi.
Kiritildi: 05:17, 26.03.2025. O‘qildi: 15896 marta. Fikrlar soni: 268 ta.
Kiritildi: 23:53, 25.03.2025. O‘qildi: 14290 marta. Fikrlar soni: 62 ta.
JCH-2026 saralash bosqichi 8-turidan o‘rin olgan Eron va O‘zbekiston terma jamoalari o‘rtasidagi o‘yin bugun — 2025 yil 25-mart kuni Zo'r TV telekanali orqali ham jonli translyasiya qilinadi.
Kiritildi: 11:50, 25.03.2025. O‘qildi: 9853 marta. Fikrlar soni: 21 ta.
Kiritildi: 11:35, 25.03.2025. O‘qildi: 9822 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Kiritildi: 08:36, 28.03.2025. O‘qildi: 9692 marta. Fikrlar soni: 42 ta.
Futbol jurnalisti Qahramon Aslanov o‘zining "Telegram"dagi kanalida terma jamoamiz haqida post joyladi.
Kiritildi: 00:05, 26.03.2025. O‘qildi: 7288 marta. Fikrlar soni: 15 ta.
Kiritildi: 16:19, 24.03.2025. O‘qildi: 6915 marta. Fikrlar soni: 9 ta.
Kiritildi: 10:53, 26.03.2025. O‘qildi: 6843 marta. Fikrlar soni: 13 ta.
Kiritildi: 15:00, 26.03.2025. O‘qildi: 6731 marta. Fikrlar soni: 5 ta.
2026 yili bo‘lib o‘tadigan Jahon chempionatining 6 nafar ishtirokchisi ma’lum bo‘ldi.
Kiritildi: 23:49, 25.03.2025. O‘qildi: 6563 marta. Fikrlar soni: 5 ta.
Hozirda Saudiyaning "An-Nasr'' klubi sharafini himoya qilayotgan portugaliyalik yulduz Krishtianu Ronaldu "Real Madrid"ni 123 yillik yubileyi bilan tabrikladi.
Kiritildi: 16:58, 06.03.2025. O‘qildi: 22827 marta. Fikrlar soni: 6 ta.
JCH-2026 saralash bosqichidan o‘rin olgan O‘zbekiston va Qirg‘iziston terma jamoalari o‘rtasidagi o‘yin bugun — 2025 yil 20-mart kuni Zo'r TV telekanali orqali ham jonli translyasiya qilinadi.
Kiritildi: 07:00, 20.03.2025. O‘qildi: 18332 marta. Fikrlar soni: 1 ta.
"An-Nasr" hujumchisi Krishtianu Ronaldu bilan bog‘liq kulgili epizod Saudiya Arabistoni chempionatining "Ash-SHabab" bilan o‘yinidan (2:2) oldin sodir bo‘ldi.
Kiritildi: 13:10, 08.03.2025. O‘qildi: 15546 marta. Fikrlar soni: 2 ta.
Kiritildi: 17:09, 23.03.2025. O‘qildi: 11397 marta. Fikrlar soni: 17 ta.
2023 yili hakamlik faoliyatini yakunlagan Mateu Laos "Barselona"ni La Ligadagi chempionlikdan mahrum qilgan xatosi haqida gapirdi.
Kiritildi: 20:03, 17.03.2025. O‘qildi: 11048 marta. Fikrlar soni: 12 ta.
Moskvaning SSKA klubi vingeri Abbosbek Fayzullayev Yevropa klublari qiziqishlari doirasiga tushib qoldi.
Kiritildi: 17:02, 30.03.2025. O‘qildi: 4170 marta. Fikrlar soni: 2 та.
"Atletik"ning hujumkor yarim himoyachisi Niko Uilyams Kataloniyaning "Barselona" klubiga borib qo‘shilili mumkin.
Kiritildi: 12:06, 30.03.2025. O‘qildi: 4076 marta. Fikrlar soni: 4 та.
"PSJ" kelasi yozda tarkibini kuchaytirish imkoniyatlarini o‘rganmoqda.
Kiritildi: 19:03, 30.03.2025. O‘qildi: 2682 marta. Fikrlar soni: 2 та.
"Manchester Yunayted" sardori Brunu Fernandesh kelasi yozda Ispaniyaning "Real" klubi uchun transfer maqsadiga aylandi.
Kiritildi: 12:35, 30.03.2025. O‘qildi: 2588 marta. Fikrlar soni: 18 та.
Moskvaning SSKA klubi xavbeki Abbosbek Fayzullayev Istanbulning "Galatasaroy" klubi qiziqish bildirayotgani haqidagi xabarga izoh berdi.
Kiritildi: 10:04, 30.03.2025. O‘qildi: 2547 marta. Fikrlar soni: 0 та.
Futbol muxlislari orasida Arda Gyuler va Dominik Soboslai qarama-qarshiligida kim kuchliroq ekani haqidagi bahslar avjida.
Kiritildi: 13:03, 28.03.2025. O‘qildi: 3744 marta. Fikrlar soni: 1 ta.
FIFA va UYEFA Rossiyani Ukrainadagi mojarodan so‘ng ma’naviy sabablarga ko‘ra emas
Kiritildi: 23:20, 26.03.2025. O‘qildi: 5237 marta. Fikrlar soni: 7 ta.
Kiritildi: 22:56, 26.03.2025. O‘qildi: 3206 marta. Fikrlar soni: 4 ta.
Kiritildi: 22:42, 26.03.2025. O‘qildi: 1585 marta. Fikrlar soni: 10 ta.
UFC'ning og‘ir vazn toifasidagi sobiq chempioni Kain Velaskes 2022 yilda sodir bo‘lgan otishma bo‘yicha Santa Klara okrugi sudi tomonidan 5 yillik qamoq jazosiga hukm qilindi.
Kiritildi: 18:26, 25.03.2025. O‘qildi: 1103 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Erling Holand yanvar oyida «Manchester Siti» bilan o‘n yillik shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 23:50, 22.03.2025. O‘qildi: 3662 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Kiritildi: 09:01, 22.03.2025. O‘qildi: 2252 marta. Fikrlar soni: 2 ta.
Saudiyaning «An-Nasr» klubi hujumchisi va sardori Krishtianu Ronalduning sport formasini saqlashga yordam beradigan taom ma’lum bo‘ldi.
Kiritildi: 06:58, 19.03.2025. O‘qildi: 4951 marta. Fikrlar soni: 4 ta.
Dubayning «Yunayted FK» vingeri Kvinsi Promes islomni qabul qildi.
Kiritildi: 14:50, 18.03.2025. O‘qildi: 2090 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Lionel Messi tansoqchisi Yassin Chueko mashhur bloger va bokser Logan Polga javob qaytardi.
Kiritildi: 15:23, 15.03.2025. O‘qildi: 4992 marta. Fikrlar soni: 1 ta.