Кириш Регистрация
21/10 23:45 Брешиа - Фиорентина
21/10 23:59 Шеффилд Юнайтед - Арсенал
22/10 21:55 Шахтёр - Динамо Загреб
22/10 21:55 Атлетико - Байер
22/10 23:59 Галатасарой - Реал Мадрид
22/10 23:59 Брюгге - ПСЖ
22/10 23:59 Олимпиакос - Бавария
22/10 23:59 Тоттенҳэм - Црвена Звезда
22/10 23:59 Манчестер Сити - Аталанта
22/10 23:59 Ювентус - Локомотив
23/10 21:55 Лейпциг - Зенит
23/10 21:55 Аякс - Челси
23/10 23:59 Зальцбург - Наполи
23/10 23:59 Генк - Ливерпуль
23/10 23:59 Интер - Боруссия Д
23/10 23:59 Славия - Барселона
23/10 23:59 Бенфика - Лион
23/10 23:59 Лилл - Валенсия

Хабарлар

ЕЧЛ. «Тоттенхэм» - «Бавария», «Галатасарой» - «ПСЖ», «Ювентус» – «Байер» ва бошқа ўйинлар (таркиблар)

Баҳо:
+ | -

Европа чемпионлар лигасининг 2-туридан олган яна 6та ўйин бошланиш арафасида. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан таништириб ўтамиз.

Европа чемпионлар лигаси, 2-тур

"A" ГУРУҲИ
Галатасарой Туркия – ПСЖ Франция
1 октябрь, 23.59, «Турк Телеком Арена»
Галатасарой – Муслера, Луйиндама, Маркао Тейшейра, Мариано, Нагатомо, Донк, Сери, Бельханда, Нзонзи, Бабел, Фалькао.
ПСЖ – Навас, Тиаго Силва, Менье, Бернат, Маркиньос, Ди Мария, Гуйе, Сарабия, Верратти, Кимпембе, Икарди.

"B" ГУРУҲИ
Тоттенхэм Англия – Бавария Германия
1 октябрь, 23.59, «Тоттенхэм Хотспур Стэдиум»
Тоттенхэм – Льорис, Вертонген, Роуз, Алдервейрелд, Орье, Уинкс, Ндомбеле, Алли, Сиссоко, Сон Хён Мин, Кейн.
Бавария – Нойер, Алаба, Павар, Боатенг, Киммих, Толиссо, Коутиньо, Коман, Гнабри, Зюле, Левандовски.

Црвена Звезда Сербия – Олимпиакос Греция
1 октябрь, 23.59, «Райко Митич»
Црвена Звезда – Борян, Милунович, Дегенек, Гобелич, Родич, Йованчич, Марин, Каньяс, ван Ла Парра, Гарсия, Томане.
Олимпиакос – Жозе Са, Рубен Семеду, Цимикас, Торосидис, Мерья, Бухалакис, Камара, Масурас, Бензия, Герреро, Ловера.

"C" ГУРУҲИ
Манчестер Сити Англия – Динамо Загреб Хорватия
1 октябрь, 23.59, «Этихад Стэдиум»
Манчестер Сити – Эдерсон, Жоау Канселу, Отаменди, Менди, Фернандиньо, Сильва, Родри Эрнандес, Бернарду Силва, Гюндоган, Марез, Агуэро.
Динамо Загреб – Ливакович, Перич, Стоянович, Леовац, Теофиль-Катрин, Ольмо, Адеми, Оршич, Моро, Дилавер, Петкович.

"D" ГУРУҲИ
Ювентус Италия – Байер Германия
1 октябрь, 23.59, «Альянц Стэдиум»
Ювентус – Шченсны, де Лигт, Бонуччи, Алекс Сандро, Хедира, Куадрадо, Матюиди, Пьянич, Бернардески, Роналду, Игуаин.
Байер – Градецки, Та, Венделл, Бендер, Баумгартлингер, Бендер, Арангис, Хавертц, Демирбай, Аларио, Фолланд.

Локомотив Россия – Атлетико Испания
1 октябрь, 23.59, «стадион Локомотив»
Локомотив – Гильерме, Рыбус, Серкейра, Хеведес, Игнатьев, Крыховяк, Жоау Мариу, Жемалетдинов, Баринов, Чорлука, Смолов.
Атлетико – Облак, Хименес, Лоди, Арьяс, Фелипе, Томас, Коке, Сауль, Жоау Феликс, Мората, Диего Коста.

Манба: www.stadion.uz.
Киритилди: 23:31, 01.10.2019.
Ўқилди: 2943 марта.
Фикрлар: 0 та.

Бўлимга тегишли қизиқарли хабарлар

ЭНГ КЎП ЎҚИЛГАН ЯНГИЛИКЛАР

Асосий сахифа
© STADION.UZ
Гувоҳнома №0917. Берилган санаси: 02.12.2013. Муассис: «OSIYO KABEL» МЧЖ. Бош муҳаррир: Бўронов Олимхўжа Азимхўжа ўғли. Таҳририят манзили: 100057, Тошкент шаҳри, Уста Ширин 125. E-mail: admin@stadion.uz
Барча ҳуқуқлар ҳимояланган. Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт.
Блогдаги материаллар учун блог эгаси, хабарлар остидаги фикрлар учун фойдаланувчининг ўзи жавобгар.