Бугун B Про-Лигада 6-тур учрашувлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 16:47, 14.05.2019. Ўқилди: 1447 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси миллий чемпионатимиз савиясини ва ўйинлар томошабоплигини ошириш, кенг жамоатчиликнинг миллий футболимизга бўлган эътибори ҳамда қизиқишини орттириш мақсадида қатор лойиҳа ва ташаббусларни амалга ошириб келмоқда.
Киритилди: 14:42, 14.05.2019. Ўқилди: 2570 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун 14 май куни ўзбек футболининг тирик афсонаси, мамлакатимиз футболи тарихидаги энг ёрқин ҳужумчилардан бири Биродар Абдураимов 76 ёшини қаршилади.
Киритилди: 12:26, 14.05.2019. Ўқилди: 1966 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 14 май кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 11:50, 14.05.2019. Ўқилди: 4461 марта. Фикрлар сони: 1 та.
12-13 май кунлари аёллар жамоалари мамлакат Суперлигаси 4-тур учрашувларини ўтказишди.
Киритилди: 12:15, 14.05.2019. Ўқилди: 1712 марта. Фикрлар сони: 1 та.
16-19 май кунлари Coca Cola Суперлигада 9-тур доирасидан ўрин олган учрашувлар бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:04, 14.05.2019. Ўқилди: 1891 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:50, 14.05.2019. Ўқилди: 3316 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан учрашувларда ҳалол ва адолатли ҳакамликни таъминлаш, шаффофликни ошириш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилаётгани ҳеч кимга сир эмас.
Киритилди: 11:31, 14.05.2019. Ўқилди: 1346 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 8-тур рамзий терма жамоасини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 11:24, 14.05.2019. Ўқилди: 5333 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 11:22, 14.05.2019. Ўқилди: 4945 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:18, 14.05.2019. Ўқилди: 1606 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Динамо" жамоасининг АГМКга қарши ғалабали учрашуви олдидан стадионда "Динамо"нинг собиқ футболчилари футболчилик фаолиятларини расман якунлашди.
Киритилди: 10:30, 14.05.2019. Ўқилди: 3169 марта. Фикрлар сони: 1 та.
- Биздан ҳимояда хатога йўл қўймаслик талаб этиларди. Натижага мураббий жавобгар, демак, бугунги мағлубият учун айб менинг зиммамда... Элдор Сакаев («Андижон» бош мураббийи).
Киритилди: 09:47, 14.05.2019. Ўқилди: 2388 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Пахтакор» Дохада «Ал-Садд» қаршилигини енга олмагач, гуруҳдан чиқиш имкониятларини бироз пасайтиргани рост.
Киритилди: 09:38, 14.05.2019. Ўқилди: 2206 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Пахтакор» - «Навбаҳор» баҳсида оғриқли масалалардан бири яна бир бора бўй кўрсатди - ҳакамлик ўйин сифати ва суръатига мувофиқ келмади.
Киритилди: 09:35, 14.05.2019. Ўқилди: 3145 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Хабарингиз бор, шу кунларда Ўзбекистон футбол ассоциациясидаги ҳудудий болалар-ўсмирлар футбол академиялари ҳамда Қозоғистон ва Қирғизистон жамоалари иштирокида "Келажак сари" деб номланган халқаро мусобақа бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 09:18, 14.05.2019. Ўқилди: 1800 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 23:58, 13.05.2019. Ўқилди: 2724 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни пайтда Суперлига ўйинларда аксарият ҳолатларда фаол ўйин вақти 55-60 дақиқа атрофида бўлмоқда.
Киритилди: 23:55, 13.05.2019. Ўқилди: 1544 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Биласиз, Ўзбекистон Профессионал футбол лигасининг 2019 йилги мусобақаларни ўтказиш регламентига мувофиқ Суперлига ҳамда Про-лига жамоаларининг ҳар бири U-18 жамоасига эга бўлиши лозим.
Киритилди: 16:42, 13.05.2019. Ўқилди: 5489 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Динамо" билан Суперлига ўйинида жароҳат олган Садриддин Абдуллаев якка ҳолда машғулотларга киришди.
Киритилди: 16:39, 13.05.2019. Ўқилди: 2436 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:19, 13.05.2019. Ўқилди: 4344 марта. Фикрлар сони: 5 та.