Ўзбекистон футбол ассоциацияси ва Ўзбекистон Республикаси Халқ таълими вазирлиги ҳамкорлигида умумтаълим мактаб ўқувчилари ўртасида мини-футбол бўйича “Келажагимиз умидлари” фестивали ўтказилаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 11:57, 09.03.2019. Ўқилди: 1739 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро” 2015 йилдан буён ФИФА эътиборида қолиб кетаётганди. Молдовалик футболчиларга берари бор бўлган клуб, бир неча кун аввал барча қарзларидан мосуво бўлди.
Киритилди: 11:20, 09.03.2019. Ўқилди: 2874 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Барчамиз интиқлик билан кутаётган янги мавсум олдидан “Динамо” жамоаси тақдимот маросимини ўтказди.
Киритилди: 09:51, 09.03.2019. Ўқилди: 2464 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хабарингиз бор, бугун Олмалиқнинг АГМК клуби ўз майдонида “Бухоро”га қарши баҳс олиб боради.
Киритилди: 08:42, 09.03.2019. Ўқилди: 1875 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олдига «Суперлига» вазифасини қўйган ва бир неча йилдан буён «Про-лига» бахсларида юқори ўринларини эгаллаб келаётган «Истиқлол», жамоани бу мавсумда янада кучайтиришга харакат қилди ва «Локомотив» аъзоларини ўз сафига қўшиб олди.
Киритилди: 08:24, 09.03.2019. Ўқилди: 2935 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:17, 09.03.2019. Ўқилди: 2166 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон Суперлигасининг 1-туридан ўрин олган 2та ўйин бўлиб ўтади.
Киритилди: 08:12, 09.03.2019. Ўқилди: 3033 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Coca Cola Суперлигаси 1-тур доирасидан ўрин олган “Навбаҳор” – “Қўқон-1912” баҳси эртага Тошкентдаги ТТЙМИ стадионида бўлиб ўтади.
Киритилди: 07:06, 09.03.2019. Ўқилди: 2159 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV ва UZREPORT TV телеканалларининг 9 март кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 06:46, 09.03.2019. Ўқилди: 12215 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 1-туридан ўрин олган “Қизилқум” – “Андижон” учрашув статистикаси билан танишинг.
Киритилди: 21:36, 08.03.2019. Ўқилди: 2110 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” Суперлиганинг янги мавсуми учун тўлиқ таркибни эълон қилди.
Киритилди: 21:32, 08.03.2019. Ўқилди: 4861 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Қуръа натижасига кўра Термизнинг “Сурхон” жамоаси Суперлиганинг илк турини ўз майдонида, Бекабоднинг «Металлург» жамоасига қарши ўтказади.
Киритилди: 21:09, 08.03.2019. Ўқилди: 2145 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун U-21 ёшлар биринчилиги 1-тур ўйинлари доирасидан ўрин олган 2 та қарама-қаршилик бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:57, 08.03.2019. Ўқилди: 2349 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугундан Суперлига баҳслари старт олди. Наманганнинг “Навбаҳор” клуби 1-тур доирасидаги баҳсни 10 март куни “Қўқон-1912” жамоасига қарши ўтказади.
Киритилди: 20:50, 08.03.2019. Ўқилди: 5249 марта. Фикрлар сони: 2 та.
12 март куни "Пахтакор" Осиё чемпионлар лигасининг 2-тур доирасида Тошкентда "Ал Аҳли"ни қабул қилади.
Киритилди: 20:11, 08.03.2019. Ўқилди: 3458 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 1-тури доирасидан ўрин олган “Қизилқум” – “Андижон” баҳси 1:1 ҳисобида якунланди.
Киритилди: 19:49, 08.03.2019. Ўқилди: 2213 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 1-туридан ўрин олган “Қизилқум” – “Андижон” учрашувининг видеошарҳини томоша қилинг.
Киритилди: 19:43, 08.03.2019. Ўқилди: 3357 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 1-туридан ўрин олган “Қизилқум” – “Андижон” учрашуви дуранг натижа билан тугади.
Киритилди: 19:32, 08.03.2019. Ўқилди: 2161 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор бундан бироз Суперлиганинг илк туридан ўрин олган “Қизилқум” ҳамда “Андижон” (1:1) жамоалари ўртасидаги баҳс ўз ниҳоясига етади. Ўйиндан сўнг ўтказилган матбуот анжуманининг дастлабки қисмида “бургутлар” устози Элдор Сакаев иштирок этди ва ўзнинг ўйин ҳақидаги фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 19:27, 08.03.2019. Ўқилди: 1970 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янги мавсум олдидан "Бухоро" таркибига бир қатор футболчиларни қўшиб олди.
Киритилди: 19:00, 08.03.2019. Ўқилди: 6244 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:53, 08.03.2019. Ўқилди: 2992 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хабарингиз бор, бугун Суперлиганинг дастлабки турига старт берилди. Янги мавсумни “Қизилқум” – “Андижон” учрашуви очиб берди.
Киритилди: 18:10, 08.03.2019. Ўқилди: 2509 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугундан Суперлигада 2019 йилги мавсум старт олади.
Киритилди: 12:37, 08.03.2019. Ўқилди: 1202 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 1-туридан ўрин олган "Қизилқум" - "Андижон" учрашуви бошланмоқда.
Киритилди: 16:29, 08.03.2019. Ўқилди: 2935 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Қизилқум” футболчилари янги мавсумнинг илк учрашувини Навоийда “Андижон”га қарши бошлашади.
Киритилди: 11:02, 08.03.2019. Ўқилди: 2115 марта. Фикрлар сони: 1 та.