Шота Арвеладзе: «Вақти келди»
Пахтакор" бош мураббийи Шота Арвеладзе Суперлиганинг 1-тур учрашувидан аввал бўлажак баҳс хусусида фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 12:52, 16.03.2019. Ўқилди: 3758 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугунги ўйинлар ва уларни трансляция қиладиган телеканаллар (фото)
Бугунги ўйинлар ва уларни трансляция қиладиган телеканаллар рўйхати билан танишинг.
Киритилди: 10:46, 16.03.2019. Ўқилди: 6279 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун «Бухоро» янги футболчиларини таништиради
Бугун, "Бухоро" футбол клуби янги футболчиларнинг таништирув маросими бўлиб ўтади.
Киритилди: 09:38, 16.03.2019. Ўқилди: 2869 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига. Бугун Тошкент «дербиси»
Бугун Суперлиганинг 1-туридан ўрин олган сўнгги қолдирилган ўйин “Пахтакор” ҳамда “Локомотив” учрашуви бўлиб ўтади
Киритилди: 08:18, 16.03.2019. Ўқилди: 3532 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жаҳонгир Меҳмонов: «Локомотив»дан очко олишга интиламиз»
Машғулот якунланганидан сўнг, “Навбаҳор” клуби сардори Жаҳонгир Меҳмоновдан қисқача интервью олдик. У ўз фикрларини қуйидагича баён этди:
Киритилди: 00:36, 16.03.2019. Ўқилди: 2229 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Иван Соловьёв: «Майдонга ғалаба иштиёқида тушамиз»
Машғулот якунланганидан сўнг, жамоамизнинг россиялик ярим ҳимоячиси Иван Соловьёвнинг ҳам фикрлари билан қизиқдик. У ўз сўзларини қуйидагича баён этди:
Киритилди: 00:33, 16.03.2019. Ўқилди: 2804 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV ва UZREPORT TV телеканалларининг 16 март кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV ва UZREPORT TV телеканалларининг 16 март кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 00:31, 16.03.2019. Ўқилди: 11386 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Пахтакор»нинг Суперлига-2019 учун заявкаси
“Шерлар” Ўзбекистон Суперлигаси ҳамда мамлакат кубокларида иштирок этиш учун 43 нафар футболчини рўйхатдан ўтказди.
Киритилди: 21:37, 15.03.2019. Ўқилди: 3526 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Жалолиддин Машарипов: «Финалга тенг яна бир ўйинда майдонга тушамиз»
"Пахтакор" ярим ҳимоячиси Жалолиддин Машарипов 1-турдаги Тошкент дербиси олдидан ўйин ҳақида фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:21, 15.03.2019. Ўқилди: 2828 марта. Фикрлар сони: 1 та.
U-21 Биринчилиги, 1-тур: «Пахтакор» – «Локомотив» 0:3
U-21 Биринчилиги 1-тур учрашлари доирасидаги сўнгги учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:54, 15.03.2019. Ўқилди: 1822 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Бунёдкор» Қозоғистонга қандай таркиб билан йўл олди?
“Бунёдкор” футбол клуби академияси жамоалари эртадан старт оладиган “Наврўз Кубоги”да иштирок этиш учун Қозоғистонга йўл олгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 16:18, 15.03.2019. Ўқилди: 3087 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Ҳар бир маҳаллада футбол майдони» дастури Навоий вилояти кесимида
Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамасининг 2018 йил 26 августдаги 688-сонли қарори ижросини таъминлаш мақсадида ҳокимиятлар, “Маҳалла” кенгаши ва Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 16:07, 15.03.2019. Ўқилди: 3377 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Бунёдкор» академияси Қозоғистонга йўл олади
“Бунёдкор” футбол клуби академия тарбияланувчиларидан иборат жамоалар мунтазам равишда турли мусобақаларга таклиф этилади.
Киритилди: 16:03, 15.03.2019. Ўқилди: 3391 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Келажагимиз умидлари». Қашқадарё вилоятида болалар фестивали бўлиб ўтди
Хабарингиз бор, Ўзбекистон футбол ассоциацияси ва Ўзбекистон Республикаси Халқ таълими вазирлиги ҳамкорлигида умумтаълим мактаб ўқувчилари ўртасида мини-футбол бўйича “Келажагимиз умидлари” фестивали  ташкил этиб келинмоқда.
Киритилди: 15:01, 15.03.2019. Ўқилди: 2032 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Қўқон-1912»нинг энг қиммат футболчиси ким?
Дунёга машҳур transfermarkt.de сайти футболчиларнинг тахминий трансфер нархи ҳақида маълумот бериб боришидан барча хабардор бўлса керак.
Киритилди: 15:00, 15.03.2019. Ўқилди: 4493 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага «Бухоро» янги футболчиларини таништиради
Суперлигада 2-тур олдидан танаффус юзага келгани боис “Бухоро” клуби янги футболчиларини таништиришни режаллаштирди.
Киритилди: 14:52, 15.03.2019. Ўқилди: 3391 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Превью. «Пахтакор» - «Локомотив»
Суперлига-2019ни “шерлар” Тошкент дербиси билан бошлайди.
Киритилди: 14:46, 15.03.2019. Ўқилди: 3409 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Пахтакор» академияси ҳалқаро турнирда иштирок этади
“Пахтакор” футбол академиясининг турли ёш тоифасидаги жамоалари март ойида халқаро мусобақаларда иштирок этади.
Киритилди: 12:53, 15.03.2019. Ўқилди: 2172 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Пахтакор»ни кимлар тарк этди?
“Пахтакор”ни 2019 йилги мавсум арафасида бир қатор футболчилар тарк этишди.
Киритилди: 11:08, 15.03.2019. Ўқилди: 5240 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Бунёдкор» қисқа муддатли таътилга чиқди
Кеча “Бунёдкор” Ўзбекистон олимпия терма жамоасига қарши назорат учрашувида майдонга тушганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 11:00, 15.03.2019. Ўқилди: 2752 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Сурхон» бугун Тожикистон чемпионига қарши ўйнайди
Ўзбекистон Суперлигаси 1-туридан сўнг, “Сурхон” футболчиларига қисқа дам олиш имконияти берилган эди.
Киритилди: 10:55, 15.03.2019. Ўқилди: 2787 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футзал: «Динамо» футзал клуби Суперлигага чиқди
12-14 март кунлари пойтахтимизда футзал бўйича мамлакат XXIII чемпионати саралаш баҳслари ўтказилди.
Киритилди: 10:52, 15.03.2019. Ўқилди: 2529 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон ОТЖ «Бунёдкор»ни мағлубиятга учратган ўйиндан фотосуратлар
Киритилди: 10:46, 15.03.2019. Ўқилди: 3266 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қарши шаҳрида ҳудудий футбол ассоциациялари вице-президентлари иштирокида йиғилиш ўтказилди
Ўзбекистон футбол ассоциациясининг “Футболни ривожлантириш департаменти” томонидан Қашқадарё вилоятининг Қарши шаҳрида Қорақалпоғистон Республикаси, вилоятлар ва Тошкент шаҳар футбол ассоциацияларининг Биринчи вице-президентлари иштирокида йиғилиш ўтказилди.
Киритилди: 10:29, 15.03.2019. Ўқилди: 1720 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Роналду Мессининг соясида қолди (Мўманий карикатураси)
Европа чемпионлар лигасининг ушбу ҳафтасида "Ювентус" ҳужумчиси Криштиану Роналду ва "Барселона" етакчиси Лионель Месси қаҳрамонга айланишди.
Киритилди: 09:26, 15.03.2019. Ўқилди: 18498 марта. Фикрлар сони: 18 та.