Бугун Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААдаги ўқув-машғулот йиғини доирасидаги халқаро ўртоқлик учрашувини ўтказади.
Sport TV телеканали 2021 йил 15 февраль, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Бирлашган Араб Амирликларининг "Шабаб ал-Аҳли" клуби ярим ҳимоячиси Азизжон Ғаниев "Ал-Ваҳда"га қарши ўйинда жароҳат олиб, майдонни тарк этган эди.
Равшан Ҳайдаров мураббийлиги остидаги U22 Ўзбекистон терма жамоаси Тошкентдаги ўқув-машғулот йиғинини давом эттирмоқда.
Ўзбекистон аёллар миллий терма жамоаси “Festival Women’s Trophy 2021” халқаро мусобақада иштирок этиш учун Анталия шаҳрига йўл олди.
"Андижон" бош мураббийи Отабек Ғуломхўжаев билан якунланган йиғин ҳақида интервью олиб бордик.
Futbol TV телеканали 2021 йил 15 февраль, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Янги мавсумга Анталиядаги ўқув-машғулот йиғини орқали жиддий тайёргарлик кўраётган АГМК кеча илк назорат учрашувини ўтказди.
Кеча БАА футбол ассосацияси майдонида кечган кечки машғулотдан қайтаётиб йўл давомида бутун жамоа “Шабаб Ал-Аҳли” клубининг ўйинини томоша қилиб, Азиз Ғаниевга мухлислик қилиб келдик.
АГМК қатор ёш футболчиларини ўйин амалиётига эга бўлиши мақсадида турли жамоаларга ижарага беришга қарор қилди.