Хабарингиз бор, 2015 йилда Тошкентнинг “Локомотив” ҳамда Англиянинг “Флитвуд Таун” клублари ўртасида ўзаро ҳамкорлик меморандуми имзоланган эди. Шунга асосан инглиз клуби билан бир қатор йўналишларда яқиндан хамкорлик қилиш бўйича келишувга эришилганди.
Киритилди: 12:43, 19.10.2017. Ўқилди: 2921 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Умид Аҳмаджонов ва Шайх Ҳамад бин Ҳалифа Ўзбекистон Футбол Федерацияси ва Қатар Футбол Уюшмасининг ҳамкорлик тўғрисидаги меморандумини имзоладилар.
Киритилди: 18:09, 17.10.2017. Ўқилди: 3061 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:27, 11.10.2017. Ўқилди: 9975 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун, 10 октябрь куни Ўзбекистон Футбол Федерацияси мажлислари залида навбатдан ташқари йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:38, 10.10.2017. Ўқилди: 10145 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 22:45, 12.09.2017. Ўқилди: 12664 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 16:41, 12.09.2017. Ўқилди: 5606 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 10:53, 12.09.2017. Ўқилди: 9139 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Киритилди: 10:47, 12.09.2017. Ўқилди: 16117 марта. Фикрлар сони: 23 та.
Киритилди: 10:33, 12.09.2017. Ўқилди: 8759 марта. Фикрлар сони: 8 та.
2 июль куни Ўзбекистон Биринчилигида фаолият олиб борадиган ҳакамлар ва назоратчилар учун ўқув-амалий семинар ташкил этилди.
Киритилди: 15:21, 04.07.2017. Ўқилди: 2576 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 16:04, 21.06.2017. Ўқилди: 2923 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қарши шаҳрида ушбу йилда ОФК томонидан ташкил этилган мураббийлар учун "C" лицензия курслари бошланмоқда. Шу йилнинг 16-29 май кунлари ташкил этилаётган ўқув-курсида иштирок этиш учун 22 нафар мураббийдан аризалар келиб тушган.
Киритилди: 11:00, 13.05.2016. Ўқилди: 3271 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ўзбекистонда спортни ривожлантириш бўйича охирги йилларда қилинаётган ислоҳотлар, амалга оширилаётган салмоқли ишлар шуни кўрсатмоқдаки, бугунги кунда спортни, шу қаторида футболни ривожлантиришнинг ўзбекча модели пайдо бўлди.
Киритилди: 16:59, 02.10.2015. Ўқилди: 18977 марта. Фикрлар сони: 79 та.
Самвел Бабаян раҳбарлигидаги Ўзбекистон миллий терма жамоаси Ўзбекистон Миллий олимпия қўмитаси ҳамда ЎФФ президенти Мираброр Усмоновни туғилган куни билан табриклади.
Киритилди: 15:05, 04.07.2015. Ўқилди: 5892 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Киритилди: 00:16, 23.06.2015. Ўқилди: 8949 марта. Фикрлар сони: 84 та.
Киритилди: 23:03, 28.04.2015. Ўқилди: 4093 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 14:10, 17.04.2015. Ўқилди: 3047 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:53, 25.03.2015. Ўқилди: 3196 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 10:47, 14.02.2015. Ўқилди: 6403 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 19:53, 29.08.2014. Ўқилди: 3693 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 19:38, 05.08.2014. Ўқилди: 3040 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:46, 30.07.2014. Ўқилди: 4323 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 14:40, 14.07.2014. Ўқилди: 3532 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 16:45, 10.07.2014. Ўқилди: 6130 марта. Фикрлар сони: 6 та.