30/03 23:45 | Наполи | - | Милан | ||
31/03 00:00 | Бетис | - | Севилья |
Аввал хабар берилганидек, Ўзбекистон футбол ассоциацияси Уставига мувофиқ, 2025 йил 22 февраль куни ЎФА президентлигига сайлов бўлиб ўтади.
Киритилди: 20:34, 12.02.2025. Ўқилди: 1620 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Пойтахт илк бор FIFPro шафелиги остида ўтган маросимга мезбонлик қилди.
Киритилди: 20:50, 18.09.2024. Ўқилди: 552 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:41, 26.12.2023. Ўқилди: 3118 марта. Фикрлар сони: 33 та.
Киритилди: 17:21, 16.10.2023. Ўқилди: 1310 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:39, 13.10.2023. Ўқилди: 3424 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўзбекистон Республикаси Президентининг "Оммавий ва профессионал футболни ҳар томонлама ривожлантиришнинг қўшимча чора-тадбирлари тўғрисидаги қарори ижросини таъминлаш мақсадида ҳудудларда футболни ривожлантириш ва болалар футболидаги олиб борилаётган ишлар ва мавжуд камчиликларни таҳлилига бағишланган йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:54, 25.05.2023. Ўқилди: 904 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 10:51, 17.01.2023. Ўқилди: 1411 марта. Фикрлар сони: 29 та.
Киритилди: 22:01, 24.12.2022. Ўқилди: 2731 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 13:20, 23.09.2022. Ўқилди: 1400 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 15:21, 26.05.2022. Ўқилди: 1891 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Давлатимиз раҳбари спортни оммавийлаштириш, спорт таълимини яхшилаш ва иқтидорли спортчиларни тайёрлаш бўйича устувор вазифаларни белгилаб берди.
Киритилди: 10:06, 24.05.2022. Ўқилди: 1912 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 23:18, 08.04.2022. Ўқилди: 1307 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 12:59, 05.04.2022. Ўқилди: 1234 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:28, 22.01.2022. Ўқилди: 1067 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 16:38, 16.09.2021. Ўқилди: 3395 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 20:37, 19.06.2021. Ўқилди: 2672 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:41, 21.05.2021. Ўқилди: 3034 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 16:27, 04.05.2021. Ўқилди: 2368 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 14:06, 16.03.2021. Ўқилди: 6040 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:12, 15.03.2021. Ўқилди: 2214 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Мазкур Комиссия COVID-19 пандемияси даврида клублардаги футболчилар, мураббийлар ва бошқа мутахассислар орасида эпидемиологик вазиятни ва уларнинг соғлиғи ҳолатини назорат қилиш бўйича самарали иш олиб бора олди ва бу 2020 йилги мавсумни жиддий кечикишларсиз якунлаш имконини берди.
Киритилди: 21:04, 12.01.2021. Ўқилди: 3367 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси ва Ўзбекистон профессионал лигасининг турли номинациялар бўйича йилнинг энг яхшиларини тақдирлаш маросими якунланди.
Киритилди: 16:56, 26.12.2020. Ўқилди: 4067 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни пайтда Ўзбекистон футбол ассоциацияси ва Ўзбекистон профессионал лигасининг турли номинациялар бўйича йилнинг энг яхшиларини тақдирлаш маросими бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 16:47, 26.12.2020. Ўқилди: 3899 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 16:42, 26.12.2020. Ўқилди: 4738 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 16:39, 26.12.2020. Ўқилди: 2958 марта. Фикрлар сони: 0 та.